Mám problém udržet miminko (plod), poraďte homeopatika

veruunek
30. srp 2013

Ahój všem! Potřebuji rady a zkušenosti. S otěhotněním nemáme problém, problém je miminko udržet. Chtěla bych na to nějaká homeopatika, ale hříšné peníze za konzultace s homeopatikem se mi dávat nechtějí. Tak klidně pište tipy a rady. Dále přemýšlím, zda mi může pomoci cvičení podle Mojžíšové, někde jsem četla, že i to snižuje potraty... Jinak štítná žláza v normě, imunologie čistá, na výsledky z genetiky čekám, nabízí se tu ale možnost MTHFR mutace. Díky všem co mi nějak poradí 🙂

lv
30. srp 2013

mám zkušenost s cvičením Mojžíšové - v 19letech jsem byla na operaci srůstů, pak v lázních, abych kdy vůbec mohla mít děti, cvičila jsem i dlouho po lázních. Bylo mi doporučeno mít děti co nejdřív, ale jaksi nebylo s kým. Taky že to nepůjde lehko, zřejmě IVF atd..no za 10let jsem otěhotněla okamžitě po vysazení antikoncepce, další otěhotnění trvalo 2cykly. Tak věřím, že mi poctivé cvičení pomohlo.

mabe
30. srp 2013

@veruunek ahoj, ja jsem taky mela problémy s udrzenim, teda aspoň si to myslim. 2x MA vždy v 8tt po otehotneni hnedka, pak teda zdravy tehu a potom zase v 10tt potrat. po te jsem zacla cvicit mojzisku, chodila na mobilizaci a tedka snad uz to dotahneme do zdarneho konce. urcite mojziska je super, doporučuju. 😉 MTHFR mutaci heterozygot mam taky, ale srazlivost mam normal, takze se s tim nic nedela, pry to ma 30% populace a ani o tom nevi bez problemu.

veruska007
30. srp 2013

@veruunek Proti potratům mi pomohl kontryhel. A utrogestan 😉. Mmch, trombofilii mám taky ☹

homeopathy
30. srp 2013

Ahoj veruunek 🙂 Žádný homeopat Ti nedoporučují žádná homeopatika bez toho, aby znal Tvůj fyzický a psychický stav. Možná se tu dozvíš leckteré rady a doporučení na různá homeopatika, ale touto cestou bych Ti nedoporučovala jít již vzhledem k tomu, že si tím můžeš i ublížit. Homeopatie je celkem dost úspěšná v těchto problémech, tedy v problémech, s kterými si klasická medicína dost často neví rady, nicméně pokud to myslíš vážně a skutečně o to stojíš, je třeba obrátit se na zkušeného homeopata, který jedině tak je Ti schopen pomoci. Co se týká Tebou zmíněných "hříšných" peněz, tak to je jen taková obecně zkreslená představa, neboť ve skutečnosti homeopatická léčba vyjde na méně peněz, než ta klasická. Je totiž jednak účinná a pak také trvalá, jde jen o to se skutečně obrátit na odborníka, myslím někoho z řad registrovaných homeopatů u nás (www.homeopathy.cz). Hodně štěstí a úspěchu v řešení Tvého problému 🙂

pipinka
14. srp 2014

díky za toto téma a odpovědi, začnu taky s mojžíšovou a třeba miminko konečně udržím 🙂

nikollita
14. srp 2014

já jsem dříve hodně trpěla na časté spontánní potraty (5-7 tt) a pomohly mi kapky od Mudr. Podhorné (NADĚJE). Prý jsem měla slabou dělohu 🙂 Děloha pak tak zesílila, že pak odmítla vydat skoro 5 kilový plod 😀

loreley1
10. říj 2014

@nikollita Ahoj, já mám stejný problém, už potřetí v 5tt ☹ Můžeš mi napsat, jak se ty kapky jmenovaly? Děkuju...

nikollita
10. říj 2014

@loreley1 Sepsala mi kúru přímo na míru. Napiš jí email s popisem co tě trápí, jak dlouho, jak se to projevuje apod.

alsobo
20. led 2016

@nikollita Ahoj, chtěla jsem se zeptat na ty kapičky, jak dlouho jsi je brala před otěhotněním nebo už v době těhotenství? Děkuji ... 🙂

nikollita
20. led 2016

@alsobo brala jsem je necelé dva měsíce a vysadila jsem je těsně před otěhotněním. V těhotenství se to nemá brát, protože obsahují alkohol