Mastodynon, pomohl vám nastartovat cyklus?

hankamisa
2. kvě 2013

máte někdo zkušenosti? pomohl vám po vysazení HA nastartovat cyklus a pomohl k ms? za jak dlouho od užívání jste ms dostaly?
od vysazení HA ms ne a ne přijít.v době ms mám sice bolesti ale krvácení ani špinění nepřichází.podle všech vyšetření jsem ok,jen mi málo dorůstá sliznice (způsobeno HA a chce to čas) ,ale tu co už mám by měla stačit i na špinění ale to nikde.k růstu sliznice mi pomohl nosifol.ted potřebuji něco na ms.

hankamisa
autor
2. kvě 2013

opravdu tu nikdo není,kdo má zkušenosti? prý tu byla podobná diskuze ale bohužel je smazaná.

adeelka27
9. říj 2013

@hankamisa zdravím, já jsem teď začala Mastodynon užívat, tak mě právě také zajímá, zda tu s ním někdo nemá zkušenosti, jestli nastartuje cyklus. V prosinci 2012 jsem vysadila HA, půl roku jsem měla MS celkem pravidelně a najednou se to bloklo. Podle vyšetření jsem v pořádku, dr. říkal, že to udělala HA, že se tělo srovnává no :( dostala jsem v červenci vyvolávačku, MS jsem do týdne dostala a pak když jsem to měla dostat znova, tak nic....a doteď nic :( Nechci znovu vyvolávačku, jsou to hormony do těla a tím se cpát už teda nechci.. Mastodynon mi doporučila lékarnice. Jinak Nosifol beru taky, to mi právě doporučil dr. ...po něm mám teda hroznou chuť na sladké :(

hankamisa
autor
9. říj 2013

@adeelka27 - já jsem ho brát nezačala,takže neporadím.ted beru jen listovku a clostil s utrošem.