3-4 dny před MS slabý duch na testech

haninan
26. lis 2017

Ahoj holky.. 🙂 chtěla jsem se zeptat, jestli některá máte zkušenost stím, že jste měli 3-4 dny pred MS slabe duchy na testech, ale MS dorazila? Snažíme se o mimčo půl roku..teď jsme se radovali, že jsem se trefili i do ovulky (podle testu).. Dělala jsem si testy 4 dny před MS každý den byl tam duch pokaždé.. dokonce jsem si dneska ráno dělala ovulační test a druhá čárka tam byla( někde jsem četla, že i ovu test dokáže ukázat těhotenství) asi je to blbost ja vím.. jenže mrcha dorazila přesně dneska v den kdy měla být.. je sice jiná taková slabá a růžová 😀 PROMIŇTE, že to takhle popisuju... ale máte některá zkušenost tady stímhle a pak jste zjistili, že jste těhotné? Bazální teplotu mám pořád na 37’C... díky za názory 🙂🙂🙂 když to nevýjde teď tak někdy snad ano.. 😇

andelka
26. lis 2017

Já jsem krvácela ráno v době kdy ms měla přijít,předtím dva dny pozitivní testy. Ale ms se nerozjela,jen pokračovalo špinění. Jsem šťastně v 10 tt a vše je v pořádku.

annasmyckova
26. lis 2017

já měla u posledního těhotenství slabší menstruaci, spíš takové špinění asi 3 dny (normálně mívám 6 dní) -a byla jsem těhotná...na ovulační test bych nespoléhala -zkus těhotenský, to bude přesnější

haninan
autor
26. lis 2017

@annasmyckova ja měla pozitivní no spíš duchy na těhotenských testech.. ten ovulační jsem dělala dneska jenom tak na zkoušku( protože jsem to tsdy v diskuzich četla, že je to možné že i ovulační test ukáže těhotenství) a byly tam dvě čárky 😀

maii
26. lis 2017

Vydrz a otestuj za tyden. Bud se to chytlo nebo ne, proste odhod vsechny teolomery, grafy a testni az o vikendu. Bud to vyjde nebo ne, neovlivnis to. Jinak ja mela taky pozitivni test (ducha), zmizel s menzes. Nekomu to vyjde i pres prvni silnou menstruaci.

haninan
autor
26. lis 2017

@maii díky za radu 🙂🙂 máš pravdu-buď to výjde nebo ne

maii
26. lis 2017

@haninan prave, proste tohle neovlivnis ;) a stres nikomu jeste nepomohl. Udelej si adventni venec, upec pernicky, relaxuj... a o vikendu uvidis!