• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte zkušenost s bylinkami na otěhotnění?

3. října 2015 
@petul.a
Ja uzivam chlorelu a aloe vera gel brusinkovy. Stridam gel a jecmenem. Po vysazeni HA jsem nemela menstruaci, lekar mi rekl, ze mi predepise hormony. Jsem spis pro tu prirodni cestu. Menstruaci mam dnes v poradku. Stejne tak uz netrpim na zanety apod. Pokud bys chtela vice informaci, tak me kontaktuj do zpravy. Pozoz na vyber vyrobku. Nejsou vsechny chlorely, jecmeny nebo gely dobre. Aloe brusinka s kombinací chlorely je doporucovan i mnoha lekari pri pomoci lecbe neplodnosti!
8. kvě 2013 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám s manželem mooc pomohly produkty indické Ájurvédy.....Šatavarí a Ašvagandha:slight_smile: Obojí je 100% přírodní, bylinné.....
9. kvě 2013 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já při endometrioze 4. stupně, nepruchodném vejcovu a jediném vaječníku, který stále bojuje s endometriozou jsem pila bylinnou smes - přimo od lekare napsanou, tinkturu jeřáb ptačí a hřebíček, otěhotněla jsem i přes všechny tyto komplikace 2x IVF a 1x přirozeně.
19. říj 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemá někdo zkušenost s elixírem Feminan? Složení: jeřáb ptačí, měsíček lékařský, kontryhel. Taky se mi nepodařilo zjistit, jestli se má brát nepřetržitě (denně bez závislosti na men.cyklu) nebo jen ovulace apod...Děkuji za zkušenosti a rady
27. pro 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem užívala Femigard, ale těžko říct, co pomohlo, vyzkoušela jsem kde co (včetně IVF - bez výsledku), uspěli jsme až po 4 letech
24. čer 2015 ve 02:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky je tu nekdo z vas, kdo postoupil snad vsechno (endometrioza, syndrom PCO, stitna zlaza apod.) a diagnoza byla -otehotnet prirozene nejde, presto zkusila bylinky a otehotnela????dekuji
3. říj 2015 v 17:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek