Máte zkušenost s bylinkami na otěhotnění?

petul.a
26. únor 2007

Ahoj, holky. Chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenost s bylinkami "na otěhotnění". My se snažíme o mimi už delší dobu, samozřejmě i za pomoci lékařů, ale bylinky byly pro mě vždycky milým přírodním řešením všech možných zdravotních problémků, tak jsem si řekla, že je zkusím i teď. Ráda bych tu našla někoho, komu třeba pomohly, tak pište, pište, pište

Já jsem byla v pátek u léčitele. Projel mě virgulema a řekl, že mám lehce neprůchodný pravý vejcovod. Pro dokreslení jeho důvěryhodnosti - taky poznal, že mám ještě trošku něco na průduškách (asi před 14 dny jsem měla zánět). Namíchal mi bylinkový čajíček (dávku na 4 týdny), s tím, že kdyby nezabral, tak si mám přijet pro druhý, který má trošku jiné složení, a pak případně ještě pro třetí. Taky řekl, že v 90% případů to pomůže. Jo, a ještě říkal, že dost často bývá problém i v psychice, ale že u mě tenhle blok není. Tak mě docela potěšil. Zkrátka si půjdu normálně dál po vyšetřeních atd., ale přitom jsem začala ještě pít bylinky.

Kdo by měl třeba zájem, tady má internetové stránky: www lecivydomek cz 😀

sofiesarah
8. kvě 2013

@petul.a
Ja uzivam chlorelu a aloe vera gel brusinkovy. Stridam gel a jecmenem. Po vysazeni HA jsem nemela menstruaci, lekar mi rekl, ze mi predepise hormony. Jsem spis pro tu prirodni cestu. Menstruaci mam dnes v poradku. Stejne tak uz netrpim na zanety apod. Pokud bys chtela vice informaci, tak me kontaktuj do zpravy. Pozoz na vyber vyrobku. Nejsou vsechny chlorely, jecmeny nebo gely dobre. Aloe brusinka s kombinací chlorely je doporucovan i mnoha lekari pri pomoci lecbe neplodnosti!

katja77
8. kvě 2013

Nám s manželem mooc pomohly produkty indické Ájurvédy.....Šatavarí a Ašvagandha🙂 Obojí je 100% přírodní, bylinné.....

leikkka
19. říj 2013

já při endometrioze 4. stupně, nepruchodném vejcovu a jediném vaječníku, který stále bojuje s endometriozou jsem pila bylinnou smes - přimo od lekare napsanou, tinkturu jeřáb ptačí a hřebíček, otěhotněla jsem i přes všechny tyto komplikace 2x IVF a 1x přirozeně.

ginich
27. pro 2013

Nemá někdo zkušenost s elixírem Feminan? Složení: jeřáb ptačí, měsíček lékařský, kontryhel. Taky se mi nepodařilo zjistit, jestli se má brát nepřetržitě (denně bez závislosti na men.cyklu) nebo jen ovulace apod...Děkuji za zkušenosti a rady

adutony
24. čer 2015

Já jsem užívala Femigard, ale těžko říct, co pomohlo, vyzkoušela jsem kde co (včetně IVF - bez výsledku), uspěli jsme až po 4 letech

bebinko1
3. říj 2015

Ahoj holky je tu nekdo z vas, kdo postoupil snad vsechno (endometrioza, syndrom PCO, stitna zlaza apod.) a diagnoza byla -otehotnet prirozene nejde, presto zkusila bylinky a otehotnela????dekuji