Mladé snažilky a maminky. Rady, zkušenosti

lavazzza
24. lis 2007

Ahojky jelikož je mi 23 let,zakládám tuhle diskuzi,ráda bych se podělila o rady a zkušenosti s maladšími snažilkami a maminkami.Ale samozřejmě budu ráda když přispěje kdokoliv.
Víc hlav,víc ví 😉
My se snažíme už přes rok,a stále nic:(

anysek1
24. lis 2007

ahojky tak ja se snazim uz temer dva roky a porad nic!a ted v prosinci mi bude 23

lavazzza
autor
24. lis 2007

Ahojky,jsem moc ráda že jsi napsala,já už začínám vyšilovat,že určitě nemůžu mít děti,ale zase si říkám že život přeci nemůže být tak nespravedlivej ☹
A tobě už doktor něco poradil?

anysek1
24. lis 2007

no tak ja uz mam za sebou vsechny vysetreni a vse je v poradku takze mame jeste chvilu pockat a pak nas poslou na umele 😒

lavazzza
autor
24. lis 2007

A po jaké době s tebou začali něco dělat?Myslím podrobnější testy.

anysek1
24. lis 2007

no asi po roce a ctvrt.to mi nova dr(ten starej byl k nicemu)udelala utz pak odber krve a nasadila mi na 3 mesice utrogestan pak me poslala na laparku a tam zjistili ze je vse ok! cele vysetreni u nove dr trvalo asi 4 mesice!takze rychlovka!pritel byl jeste pred celym vysetrenim na spermiogramu

lavazzza
autor
24. lis 2007

Já taky přemýšlím o tom že změním doktora,je to známý mamky,je super po lékařské stránce,ale neumí udržet lékařské tajemství.Mama je proti tomu abych otěhotněla,takže s ním jsem to začala řešit až teď,neví že už se snažíme tak dlouho,s tím že jsem mu řekla že chci aby si to nechal pro sebe.

anysek1
24. lis 2007

jeje tak to jsme na tom stejne u nas taky mama nechtela abych cekala miminko ale ja se neptam je to ma vec a hotovo takze to zacla akceptovat!
pokud to lekar neudrzi jazyk za zubyt tak to je spatne a je lepsi ho zmenit!ja presla od doktora k doktorce a ta jednala hned zda se mi ze to tak nejak vic chape!jednou mi dokonce rekla ze ona taky nemohla otehotnet!

evikmi
24. lis 2007

Ahoj děvčata, já se k vám taky hlásím,jestli můžu...je mi 24(asi za 14dnů 😉 ) a snažíme se už skoro 4roky,bohužel marně..jen jsem 3X potratila ☹ :'-( a je to pár dnů, co jsem byla na laparce...tam ale vše OK vpodstatě,takže je to asi kvůli mé krvi ☹

anysek1
24. lis 2007

evikmi jezis tak to je mi lito!a to ti nedali ani utrogestan na udrzeni? 😒

evikmi
24. lis 2007

já jsem o to vždy přišl aasi 3dny po kontrole, kde mi zjistili, že jsem těhu ☹
ale manžel pořád věří, že se to ted povede...já už ani moc ne...těch slz, co u mě proteče :'-(

anysek1
24. lis 2007

to ti verim ale vis jak musi se to povest!zeptej se priste jestli by ti nemohli napsat ten utrogestan! meris si BT? ja jo tady je muj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/1bbb91

evikmi
24. lis 2007

já si měřím jen chvilku a navíc jsem to přerušila kvůli té laparce,ale už jsem zase začala.utrogestan jsem už brala, taky clomhexal,clostylbegit,dostinex,siofor, nerethisteron,...já jsem skoro jak feťák,když jdu z gyndy

anysek1
24. lis 2007

ty jo tak ja brala jen ten utrac!to musi byt pekne na budku,ale doktori to prece musi nejak resit ze se to miminko neudrzi!a po laparce ti teda rekli ze je vse ok?to je divne!fakt to nechapu!proc to kurna teda nejde kdyz jsme obe zdrave!?! 😖

evikmi
24. lis 2007

jak mi furt opakuje tchýně:nejsi na to připravená!ale ona mě tím chce jen urazit,takže to beru s tááááááááááááááááááááááááááááááááááááááákhle velkou rezervou 😉
prostě my jsme na tom tak,že si budeme moci ještě nějakou chvilku "užívat svobody" a pak se do toho mateřství opřem, že budou všichnio koukat!!!!!

anysek1
24. lis 2007

evikmi mas pravdu to je nejlepsi na chvilku se od toho odprostit a pak do toho jit na plne obratky!u nas to moc lidi nevi ze se snazime a i kdyz otehotnim tak jim to teknu az ve 12tem tydnu

evikmi
24. lis 2007

tak to já budu mít blbý...dělám ve fabrice,kde nosím i bedny,takže mě dr okamžitě stáhne na neschopenku ☹ budou to vědět všichni, leda bych se domluvila, že mi dá neschopenku třeba praktický, no uvidíme...u nás to ví jen kamarádka a moje mamka a tchýně, no. ale ta to ví jen tak, že jsem už potratila,kdyby toto nevěděla, tak neví nic....stejně se jen mezi nás od začátku se*e...ale to sem nepatří

já se snažím tomu věřit,ale stejně mi to nejde moc ☹ hodně síly mi ale dodává manžel,zrovna včera jsem mu říkala,že kdybych ho neměla,že bych už asi nebyla ☹

anysek1
24. lis 2007

evikmi to ti muze napsat klidne i gyndar v praci reknes ze jsi dostala nejaky zanet!takze bud v klidu!se ani nedivim ze miminko nevydrzelo ten napor pokud tahas bedny!
jo jo u nas je pritel taky ten co uklidnuje a veri a ja jsem spis ta co stresuje a porad lita na netu a zjistuje vse o neplodnosti:-/

niikkyy
24. lis 2007

ahojky mě je 23 a o miminko se snažíme od června,tak doufám že se brzo povede 😉

anysek1
24. lis 2007

niikkyy no tak to ti preji!ted jsme tady same kolem 23 😀 snad nebudes mit takove problemy otehotnet jako mame my ostatni!tak tfuj tfuj

niikkyy
24. lis 2007

Anysek: dekuju moc!!Vám taky držím palečky aby se to co nejdřív povedlo!!! 😵 😵

Já jsem teď akorát v půlce,a mám ovu tak doufám,že se třeba povede 😵 😵

anysek1
24. lis 2007

jeje tak to se musite doma hodne tulit!🙂 ja mam asi taky ovu soudim dle cipku tak uvidime! 😉

niikkyy
24. lis 2007

já čípek nepoznám,hlídám to dle teploty a hleníku!!!!
Jinak dneska je po snažení,manžel pracuje ☹

tanuki
24. lis 2007

ahoj holky! koukám, že se tu klube zajímavá diskuze- jsem téhož věku 🙂 Já se obávám, že to nebudeme my mít úplně snadné, mám dost rozházený cyklus :( a už se to jednou nepovedlo, ale zatím jsem v klidu. Jsem ráda, že na tom budeme pracovat už takhle brzo- přeci jen, problémy by se teď řešily snáz. Ale "na přírodě" to necháme až od května, teď nesmíme, pak se to nehodí... a navíc bych ráda trochu zlepšila fyzičku a zhubla 🙂

niikkyy
24. lis 2007

to Tanuki: ahojky!!!!tak to mě mrzí že to nevyšlo,ale uvidíš že se povede hned jak zase začnete!!!!!!!Držím palečky

tanuki
24. lis 2007

Díky! Já už delší dobu toužím být mladou maminkou. Moje mě měla ve 34ech, což jsem hrozně těžce nesla- ve třídě jsme byli dva takoví, všechny ostatní maminky byly o deset let mladší. A já si jako malá říkala, že mi ta moje umře o 10let dřív než ostatním a plakala jsem... Děti, no 🙂 No a v dnešní době 😀 je to tak průměrný věk, dokonce až standartní, řekla bych.

niikkyy
24. lis 2007

no já taky chci být mladou maminkou!!!naši mě měli taky za mlada a teď vidím jak je super mít mladší rodiče!!!třeba manželovi rodiče už jsou v důchodu!!!

tanuki
24. lis 2007

a jak dlouho už jste svoji?

niikkyy
24. lis 2007

svoji jsme teprve od června,ale jinak jsme spolu 4 roky!!!a jak vy?

tanuki
24. lis 2007

v únoru to budou 3roky, oba bychom chtěli nejdřív mimčo, pak teprve svatbu, ale nevím, zda to projde před rodinou- když to předtím vypadalo na mimi, tak nás hoooodně tlačili do svatby!! 😀

niikkyy
24. lis 2007

no my v unoru budem ty 4 roky 😉
Hele to je vaše věc kdy uděláte svatbu,na rodinu nekoukej!!!!! 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru