• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky. Rady, zkušenosti

13. ledna 2013 
niikkyy zkusím a když ne zítra tak v úterý určitě. Holky kdyby to fakt vyšlo to bych dala doktorům na hubu :grinning:
25. lis 2007 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musilko držím palečky!!Doktoři někdy neví co povídaj!!!Ale zázraky se dějí :dizzy_face:
25. lis 2007 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
niikkyy pokud jo tak se začnu chodit modlit fakt :grinning: :grinning: uvidíme dám ti sem každopádně vědět jak to všechno dopadne :wink: neměla jsem to doma komu vyzvonit tak jsem vlítla sem na koníka tady mě holčičky moje vždycky podržíte :slight_smile:
25. lis 2007 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musilko no jasně!!!já se taky nejdřív svěřím tady mým kočkám a pak teprve to řeším s manžou :dizzy_face:

Tak strašně moc držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2007 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holky tak jak to jde?hodte sem grafiky at muzem porovnavat!
muj mate tady http://www.fertilityfriend.com/home/1bbb91 pekne jsme to prosvihli normalne to chodi 14 DC :unamused:
29. lis 2007 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já raději neměřím...ale co jsem četla, tak Niikkyy už taky asi měřit přestane :grinning:
9. pro 2007 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nás sem kdyžtak informuj! mám takovou radost! Doufám, že někdy půjdeme na procházku s kočárkem v Kobylisích ;)
9. pro 2007 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. je mi 20 a mám doma 2,5 letého klučíka...na další miminko vážně nemyslím, za prvé ze zdravotních důvodů a za druhé chci další až půjde malej do školy...chci si ho pořádně užít!! :slight_smile:
13. led 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek