Mladé snažilky a maminky. Rady, zkušenosti

lavazzza
24. lis 2007

Ahojky jelikož je mi 23 let,zakládám tuhle diskuzi,ráda bych se podělila o rady a zkušenosti s maladšími snažilkami a maminkami.Ale samozřejmě budu ráda když přispěje kdokoliv.
Víc hlav,víc ví 😉
My se snažíme už přes rok,a stále nic:(

tanuki
24. lis 2007

to byl vtip, doufám, že jsem nějak neurazila 🙂

niikkyy
24. lis 2007

ne neurazila já jsem taky polda 😀 😀 proto píšu že dvoje 😀

tanuki
24. lis 2007

hahaaaa, to se mi asi neobnovila stránka, to jsem si nepřečetla. Tak to je fakt vtipné! My jsme zas budoucí bílé pláště 🙂

niikkyy
24. lis 2007

taky dobrý 😀

tanuki
24. lis 2007

jojo, taky nás čekají pěkně dlouhé služby 😠 , proto chci mimčo teď, na škole je ještě relativně dost času

niikkyy
24. lis 2007

no to ano!!já jsem naštěstí v kanclu,tak to jde normoš 8 hodinové služby!ale Tomča má 24 😒

tanuki
24. lis 2007

tak hlavně, že se taky doma někdy potkáte 🙂

niikkyy
24. lis 2007

jo to ano!!jak dělá takhle blbě tak je skoro pořád doma!!chodí jen 7 krá do měsíce do práce,pokud nemusí na víc nebo na nějaké opatření 😵 takže spíš mám ponorku že je furt doma 😀

tanuki
24. lis 2007

takže by byl taky dobrý hlídací tatínek 🙂 Tak já už to jdu zalomit. Dnes jsme byli na chvíli na běžkách v Jizerkách, tak mě to trochu vyčerpalo 🙂 Tak zas někdy ahoj!

niikkyy
24. lis 2007

Tak dobrou noc!!!papa

anysek1
25. lis 2007

ahoj holky to jste se teda pekne rozepsali!celkem jsem se zasmala nad tim jak babicka rodila!🙂)tanuki tos pekne popsala!jinak ja v praze bydlela jeste loni ale jen 9 mesicu pak jsem se vratila na moravu.bydlela jsem na kacaku!a reknu vam ze mi praha chybi!taky jsem nazoru ze je lepsi mit mimi driv nez pozdeji kdyz je nejakej problem da se to jeste resit ale pozde uz to jit nemusi!kamaradka ma 35 a ted ji berou delohu kvuli endometrioze a mimi nema a mit nikdy nebude kdyby se sla lecit o 3 roky driv tak to mimi mohla mit!takze tohle me fakt nakoplo!

tanuki
25. lis 2007

Ahoj Anýsku, jojo, některé porody v naší rodině jsou dobré 😀 ještě prababička ( z druhé strany), tak ta se začala klubat na sáňkách. Už si přesně nepamatuju, jak to bylo - ale vím, že stačili doběhnout pro porodní bábu, a snad i nakonec porodila v domě.. Každopádně jim v porodnici řekli, že ještě ne, tak tatínek vezl těhuli praprababičku zpátky na sáňkách přes pole dom a 😀 To tenkrát ta okrajová Praha byla úplná vesnice 🙂
Mě taky nakoply neúspěchy- v mém příbuzenstvu. Je jim všem těsně okolo třiceti, člověk by neřekl, že by na to byli staří..ale když se nepovede IVF a musí se čekat na další pokus... Nebo se potratí a čeká se... Prostě na další klidně, ale na první mimi se mi to zdá pozdě!

anysek1
25. lis 2007

tanuki taky se mi to zda na prvni mimi pozde!moje teta mela decka kolem 22 a ¨ted spolu chodi parit!to se mi libi!chci mit deti dokud mam jeste dost sil a nervu se o to starat!vis jak mlade mamky nejsou tak moc uzkostlive jako ty starsi!
teda u vas kdyz se rodi tak to stoji za to co?! 😀

niikkyy
25. lis 2007

Ahojky! 😵
teda tanuki já jsem zvědavá na tvůj porod jednou!!!jestli máte v rodině takové histroky 😀 😀

Ahojky Anysku! 😵

musilka
25. lis 2007

ahoj holky. Já sem k vám do diskuze moc nechodím ale je neděla a na koníku je pusto prázdno. Jen mám dotázek nemáte někdu zkušenost s testy BEST?? 😕

niikkyy
25. lis 2007

Ahojky Musilko!!!!!!
Best testy jsem si ještě nedělala,já používám Mamatest!!!!!
Ale vím že taky dost děvčat používalo Best!!!!

musilka
25. lis 2007

niikkyy děkuju zítra koupím mama test a zkusím ho. Já jsem právě slyšela že často ukazují falešnou pozitivitu 😖

niikkyy
25. lis 2007

no hele mě bylo porazeno že nejlepší je Mamatest a říkala mi to i DR!!!Určo ho zkus!!Třeba tady u nás ho maj 22 korun myslím a jsou v něm dva!!!!!!což je super!!!

Ale třeba u některých jsem slyšela že Mamatest jim nic neukázal a Best nebo jinej ano!!No je to individuální si myslím,ale spoléhala bych na Mamatest!!!

A jak dlouho meškáš???nebo máš podezření že by jsi byla těhu??

musilka
25. lis 2007

niikkyy já mám polycystické vaječníky a bylo mi řečeno že přirozrně to na 99% nepůjde. Mám cykly i přes padesát dní dneska jsem 45 DC.
Na že se mi teď budeš chechtat ale já měla prostě dneska sen a to hodně hodně zvláštní a před hodinou jsem se rozhodla zatestovat. Jenže jedninej test co mám doma je ten best.

tictac
25. lis 2007

musi - co se ti zdalo?

niikkyy
25. lis 2007

Musilko proč bych se ti měla smát 😠 to je normoš ne????? 😉 Tak zatestuj,zkus ten best,za to nic nedáš 😉 😉 Tak utíkej a dej vědět co je za výsledek!!!!!!
No ale lepší by to bylo z ranní moči 😒

musilka
25. lis 2007

tic prostě něco hodně divnýho. Když vám to řeknu tak se budete smát takže si to fakt nechám pro sebe 😀

tictac
25. lis 2007

musi - ja se smat nebudu, sny obcas neco opravdu znamenaji, tak pis 😀

tanuki
25. lis 2007

testování??? 😕 jsem zvědavá!!! Když jsem koukala na fotky holek, tak jsem byla upřímně v šoku, jak jsou ty bříška na konci obrovskýýý 🙂 Ráda bych rodila dřív, než to vidět jako medik 😅

musilka
25. lis 2007

Prostě včera jsem byla u kamarádky slavila 25. narozky. A její segra je v sedmým měsíci těhu. A já jí furt šahala na bříško protože čeká dvojčátka a strašně kopali. No a domů jsme přijeli asi v půlnoci. Vemku bylo krásně jasno svítili hvězdičky. Hned jak jsme přijeli tak jsme padli do pelechu a já hned usnula. Podotýkám že venku bylo jasno sníh už nikde žádnej. No a přišel ten sen. Zdálo se mi že na okno něco ťuká. Tak jsem se tam šla podívat. Byla to bílá kočka a ležela na parapetu v závěji sněhu. Pustila jsem jí dovnitř ačkoli teda ve skutečnosti jsem na kočky strašlivě alergická 😅 dala jí něco k jídlu a pak ta kočka začala rodit koťata. Bylo jich hrozně moc a já jsem je otírala a zahřejvala. No a pak jsem najednou místo koťátka držela v tom ručníku miminko. A v tom jsem se probudila. Bylo mi hrozně hezky takovej vnitřní klid. Ale už bylo 6 ráno. A představte si venku je bílo přesně tak jak se mi zdálo a sníh pořád padá. A ve snáři znaměná bílá kočka novou událost.....

niikkyy
25. lis 2007

Musilko no vidíš,proč by jsme se měli msát,ten sen je krásnej 😵 tak se testni,sny se někdy plní 😵

musilka
25. lis 2007

niikkyy asi to zkusim až zase zejtra s jinym druhem testíku

tictac
25. lis 2007

musi - moc hezky sen, to by neco mohlo byt 😉

musilka
25. lis 2007

zkusila jsem ještě ten druhý best za chvíli se na něj půjdu podívat.

niikkyy
25. lis 2007

Musil držím palečky!!kdyby nic zkus ráno z ranní moče ten MAmatest 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru