Může být běhání na překážku při snaze o početí?

terezapetrova
18. únor 2014

Dobry den, třeba mi někdo bude umet poradit, jake mate zkusenosti při sportu při snaze pocit? Snazime se o 2. tehu a rada bych trochu behala a nevim jestli to nemůže byt na prekazku poceti. Asi bych se potrebovala utvrdit, ze plasim zbytecne, Dekuji za fajn názory 🙂

sasanka033
18. únor 2014

@terezapetrova muj nazor: pokud jde o prirozene poceti, zadne IVF nebo tak, nemate zadne prekazky, absolutne v nicem bych se neomezovala.

terezapetrova
autor
18. únor 2014

@sasanka033 Dekuji Ti moc, vazne jsi mi pomohla 🙂

ange_de_la_morte
18. únor 2014

chceš wědět co jsem dělala já když jsme se snažili o miminko ? krom toho že jsem dělala 12-tky na úrazowce jako sestra máme statek s hromadou zwířat, denně jsem jezdila na koni, házela hnoje, makala na zahrádce, ..... no prostě nějaké běhání je we srownání s tím skoro jak gaučink ( nechápej to zle - je to jen pro srownání aktiwity) a podařilo se relatiwně rychle bez sledowání owulací apod. Takže pokud se normálně snažíte o miminko tak bych se w pohyu neomezowala, to až pokud by se nedařilo tak to můžeš konzultowat s Dr. ( omlouwám se za ,w,)

dora13
18. únor 2014

Ja jsem presvedcena, ze mne naopak behani k poceti pomohlo -- byla jsem odreagovana, v lepsi nalade, lip se citila a v te chvili se zadarilo. Takze pohybu se urcite neboj, naopak ti ho kazdy lekar doporuci 🙂

frantiska85
19. únor 2014

Já běhala před početím, v těhotenství i po něm. Rozumný pohyb ničemu nevadí, to jen my jsme dnes čím dál pohodlnější a hledáme ve všem nějaký problém.