Nedaří se mi otěhotnět, jste na tom někdo stejně?

itworks
6. srp 2013

Ahojky, najde se někdo, kdo je na tom stejně? Snažíme se už rok a půl a pořád nic. Zkoušela jsem kontryhel, listovku, lubrikační gel pro podporu početí, manžel fertilman, teď jsem začala brát gynex. Přístí týden jdu znovu k doktorce a asi si nechám napsat žádanku na spermiogram pro manžela, ten už má z něj nervy teď 😕 a já mám taky trochu obavy z výsledků. Potřebovala bych asi nějaké nové rady a nápady. Jo na dovolené jsme už byli a nemysleli na nic, ale nezabralo to 🙄

radulka57
17. pro 2017

@alexkisss no kyselina listová neuškodí, ale mě nepomohla k otěhotnení, počkala bych co řekne Dr. na ultrazvuku, jestli vůbec ovuluješ.. To že máš MS neznamená že proběhla ovu, mužou to byt anovulační cykly. Taky sem to tak měla. Nerostli mě vůbec vajíčka.

misuled
17. pro 2017

@radulka57 Kyselina listová ani nepomáhá v otěhotnění, ale je nepostradatelná po početí pro vývoj nervové soustavy. Proto se má brát předem. Na ovulaci z volně prodejných věcí něco s obsahem inositolu (inofolic, fertiprona)

alexkisss
17. pro 2017

Uvidim co mi rekne doktor ted mam menstruaci hned jak skonci zavolam mu a necham se vysetrit a uvidim na co prijde

alexkisss
20. pro 2017

Holky tak dneska udelany testik a mame ducha

beruda
20. pro 2017

@alexkisss Já tam teda nic nevidím, ale zkus to zítra znovu.

alexkisss
20. pro 2017

@beruda. Je to spatne videt

beruda
20. pro 2017

@alexkisss je, může to být i nastavením měho monitoru a tvého foťáku....ale držím palce. V létě jsem se taky modlila....

alexkisss
20. pro 2017

@beruda. Snad to vyjde na druhym obrazku to jde videt lepe co sem vlozila

alexkisss
22. pro 2017

Tak dnes dělám další testik a zase máme druhého ducha

anita003
29. pro 2017

@alexkisss tak co, jak to dopadlo? Jen mě udivilo, ze jsi 17. psala, ze máš MS a 20. sis delala test?

alexkisss
29. pro 2017

@anita003 Ahoj test falešné pozitivni u dnes u dr ovulka potvrzena na pondělí takže se budeme snazit i nadale

jednaholkaa
7. dub 2018

@lennus Ahoj, je to stary prispevek o alternativnich metodach. Ale teda jako bych to psala ja 🙂 Presne, clovek musi patrat, celostni pristup, strava, kostrc, hormonalni joga, doplnky stravy, bylinky atd ..Ja se ted chystam na kraniosakralni terapii, zkusit poladit tu psychiku 🙂 Myslela jsem ze kdyz to nepujde "skaknu si na IVF" ale ukazalo se ze cim vic to "nejde"..[zkousime teprve rok, ale vzhledem k veku uz radsi resim..] tim vic ale jsem i presvedcena ze tomu chci prijit na kloub a vyzkouset vsechno co je mozne, ze to prirozene pujde. A kdyz ne, tak na to asi nejsem ready a kaslu na to 🙂) Pises ze mas ruzne kontakty v Praze, je neco jineho zajimaveho? Diky za info!

jednaholkaa
7. dub 2018

@lennus Jinak jeste si myslim ze mozna je to nejenom psychikou ale i momentalnim zivotnim nastavenim. Dite je zmena, a tak je dobry byt v zivote ve fazy "zmena", aby to prislo.. Rozpohybovat tu zivotni energii do toho spravneho nastaveni, zmena prace, dovolena, nekam se posouvat. Kdyz je clovek zasekany na miste a ceka na tehotenstvi jako samospasu tak to je na nic. Proto lidi pisou ze otehotneli kdyz to prestali resit atd.. ono to nemusi byt (muze) tou zmenou psychiky ale tim ze se energeticky posunuli ze zablokovanych jedincu na "akci", v procesu zmeny. Vlastne i me se jednou podarilo otehotnet, sice to nedopadlo, kdyz jsem si poridila psa. Trvalo me to pul roku po smrti predchoziho psa nez jsem toho byla schopna..

lennus
7. dub 2018

@jednaholkaa Naprosto souhlasím, ale takto většina lidí bohužel nepřemýšlí a je to škoda. ČÍm dál víc věřím v psychosomatiku, teď už i jako matka, kdy vidím souvislosti zdravotních potíží u syna (naštěstí nikdy ne vážných), zdravotní potíže nejsou jen tak z ničeho nic, ale často je někde uvnitř nás zakopaný pes.
Za sebe doporučuju i lázně - psala jsem k tématu dva články, mám na svém profilu, škoda, že o tom lékaři neinformují víc.
Napíšu ti IP, protože k tomuto mám víc! Hodně zdaru všem!

jednaholkaa
8. dub 2018

@lennus Na psychosomatiku taky verim, proto se mi libi ta kraniosakralni terapie, chci to vyzkouset. Je to vlastne o tom ze klic k nasemu zdravi je v nas, a dava to smysl, kde se ty nemoci berou, psychika, styl zivota, strava, zivotni prostredi.. Lazne to dava smysl, kouknu na to 🙂

alexkisss
8. dub 2018

Ahoj holky tak vas zdravím tak nám to vyslo sem v 16.tydnu tehotenstvi v pondeli začínáme 17tt a cekame holcicku po potvrzení ovulace to slo hned moc se na prdelku tesime preji vam aby vam to všem vyslo tak rychle jako nam

lennus
8. dub 2018

@jednaholkaa Ano, znám a byla jsem, plus na rodinných konstelacích a kineziologii, ale já měla problém jiný - donosit miminko (dva předčasné porody ve 34. a 23. týdnu a jedno zamlklé těhotenství), s otěhotněním problém nikdy nebyl.

jednaholkaa
8. dub 2018

@lennus A jo :( Tak to je teda taky drsny..

martinasip
25. kvě 2018

Ahojte tak snad se konecne zadarilo snad testy nekecaju :o

sylvie19
18. lis 2020

Dobrý den, podstoupili jsme IVF už třikrát a stále se nedaří. Má s tím někdo zkušenosti? Popř. na jakou kliniku jste se obrátily, prosím? Děkuji.