Nedarí se nám otěhotnět. Dočkáme se taky?

pajulinkka
27. říj 2009

Toto téma je věnované všem těm komu se nedaří otěhotnět...jak už půl roku rok nebo po umělém oplodnění...Budu ráda když se přidáte

lucikbx
29. říj 2009

no presne tak.. kdyz chces tak to nejde.. prirode proste neporucis...ja sem se rozhodla ze zitra odpoledne zajdu do nemocnice ( teda pokud nedojde mrcha ) kvuli te bolesti co mam od soboty v podbrisku.. je to hnus... no ja uvidim jak to vse bude no.. praveze na ty velikonoce chci vse oblitat a neco si nechat konecne predepsat... asi to vyresim prez mamku v cr a jeji doktorku ke ktere sem chodivala nez sem se odstehovala do anglie...

alamala
29. říj 2009

děkuji Janano,chtěl ho na mě zkusit i na počtvrté jenže nevím co mám teď dělat, když nevím jestli to mám brát za mrchu a počítat zase třetí den,jsem z toho jelen. První dva pokusy jsem se dostavovala na ultrazvuk a řekl,že tam nějaké malinké folikuli jsou,ale nevyrostou do potřebné velikosti. No a až tento měsíc na potřetí mi řekl,že tam jsou dvě větší, které by mohli jít,že si myslí,že ovulka přijde. Tak jsme řádili v posteli jak blázni no a dnes je to sedmí den,co čekám na mrchu.Hrůza! a co u tebe, proběhla s clostikem nějaká nadějná chvilka????

alamala
29. říj 2009

proč je to tak nespravedlivé, ty co moc chtějí tak to nejde a ty co nechtějí mají a chovají nebo odkládají!!! ☹

lucikbx
29. říj 2009

presne tak uplne je mi z toho kolikrat do breku kdyz vidim jak se nekdo chova ke svym vlastnim detem nebo je proste jen tak odstrci... co ja bych za to dala mit doma malyho prcka...

alamala
29. říj 2009

jo to máš pravdu, ještě k tomu když toho malého drobečka máš kam přivést a máš pocit,že je to to poslední, co ještě může člověka udělat šťastného a nemyslíš na nic jihého!

lucikbx
29. říj 2009

no presne tak... jako ted sem byla par mesicu v klidu od konce srpna na dovci a pak hned k nam do cr k nasim na 14 planovat svatbu... pred dovcou zasnuby a po operaci na jare kdyz mi oznamili ze sem ok jen to chce vic se snazit tak sem se nejak zklidnila ale zase me to nejak chyta.. to budou fakt ty nalady.. nesnasim je...

alamala
29. říj 2009

koukám,že sis toho taky pěkně užila. naštěstí musím zaklepat,že já zatím za sebou nějaké složitější zákroky natož operace nemám a že mě to ani nepotká. Víš myslím,že malinko zachmuřelou náladu někdy musí mít každý,jinak není normální. Musíme doufat v lepší zítřky a že bude lépe. Já jsem letos měla dovču asi tak tři dny,ani jsem se nebyla ohřát u moře, moc mi to chybí,ale máme hypotéku na barák a nejsou penízky na nějakou lepší dovču než na zahradě u bazénu. S tím se muselo počítat když jsme šli do hypotéky. Takže bych řekla,že jsem si letos od práce ani moc neodpočinula a starosti a přáni se jen navalila.

lucikbx
29. říj 2009

jojo no nejbolestivejsi vysetreni co sem mela byl rentgent vejcovodu. no byla to silenost... bolest briska po tom jeste 3 dny... takze zavidim.. a drzim palecky.. jdu spinkat.. brouuuuuuuuuu

superstarka
29. říj 2009

alamala
29. říj 2009

Dobrou Luci 🙂

alamala
29. říj 2009

ahojky superstarko,jaképak máš trápení ty????poděl se!

superstarka
29. říj 2009

pokúšame sa o dieťa ale nedarí sa.Zistila som že mám zvýšené hormony prolaktínu.Beriem lieky ale ..... ☹

alamala
29. říj 2009

tak to už mám také za sebou, zjistili mi tak před rokem,že mám zvýšený prolaktin a brala jsem na to medocriptin,bylo to v pohodě, jen mi doktor řekl,že mi moc nepomáhá abych otěhotněla,nejdříve ti ten prolaktin musí trochu srazit. Mě ho teď na pár měsíců vysadil,aby jsme se snažili. Řekl mi, že mi to zase bude přirozeně za nějakou dobu stoupat.

blazenkaa
29. říj 2009

ahojky holčičky jdu se sem po 2 dnech podívat ,a kouká¨m že tu povídáte jako doživot 🙂

misanda
30. říj 2009

bafff holky...

jak se máte při pátku? co budete dělat o víkendu?

jinak IUI není umělko 🙂 IUI je intrauterinánní inseminace - tzn. furt přirozený výběr, akorát ti ty spermie dopraví ke zralému vajíčku 🙂 a nemusíte ani stimulovat pomocí hormonů pokud máte normální krásnou ovulku a folikuly 😉

stavba
30. říj 2009

Ahoj taky patřím mezi vás. V prosinci 2007 jsem otěhotněla, ale v lednu 08 to zkončilo zamlklým potratem, pak následovala půlroční pauza, pak jsme se další asi rok snažili, já brala nějaké hormony bez úspěchu, vyžádala jsem si pro manžu žádanku na spermio a zjistili mu ashenoteratozoospermii. Můj Dr. nad náma zlomil hůl a že máme jít hned na IVF, ale to zatím nechceme, tak to pořád zkoušíme sami. Mezitím byl manža znova na spermiogramu, zlepšilo se to a už má "jen" asthenospermii, tak pořád doufáme v zázrak. No ale pokud se nezadaří, tak příští rok už to budeme muset asi začít řešit umělým oplodněním. Ale pořád nepřestáváme doufat, že se zadaří přirozeně, i když je to často pořádný záhul na nervy, no však to znáte jistě samy.

stavba
30. říj 2009

Jo, ještě jsem zapomněla napsat, že letos v květnu jsem podstoupila laparo+hysteroskopii na zjištění průchodnosti vaječníků a vejcovodů a našli "pouze" malé ložisko endometriozy, to odstranili a jinak jsem prý v pořádku. Takže teď nic neužívám, teda jen vitamíny, manža taky.

rahu
30. říj 2009

já taky vitamíny a přítel hlavně selen a ženšen, co vy??

stavba
30. říj 2009

Já beru mamavit a manže selzink a koenzym q 10.

misanda
30. říj 2009

STAVBA : vítej !! jako s těma nervama když se snažíte to velmi dobře znám, proto ze mě spadl obrovskej balvan, když nám řekli, že musíme na IVF...ani nevíš jakej.

pajulinkka
autor
30. říj 2009

misanda: mno jako já jsem tu davala odkaz na to co to je UIU a podle meho selskeho rozumu jsme myslela ze to je jeden ze zpusobu umelka 😉

lucikbx
30. říj 2009

Dobre ranko devcata... tak uz sem zase tu.. copak je noveho..

stavba
30. říj 2009

misanda: no, nám taky doporučují IVF, ale mě to spíš děsí než uklidňuje. Mám kolem sebe známe, které to už podstoupily mockrát a prd z toho a to ani nemluvím o tom, kolik peněz to stojí. Můj gynekolog, když jsem mu řekla, že mám z IVF strach, tak mi doslova odpověděl:"To se vám vůbec nedivím, já o tom vím daleko víc než vy, a tak bych z toho měl ještě větší strach než máte vy." Dobrý ne, hezky mě můj Dr. umí uklidnit. 😝 Někdy je milosrdná lež lepší než pravda. Čekala bych od něj spíš větu typu:"Nemusíte se bát, v tomto je medicína v dnešní době už vyspělá a vše je dobře sledováno, aby u vás nenastaly nějaké vážné komplikace." Ale on ne, on mi to řekl na rovinu, jak to cítí on.

pajulinkka
autor
30. říj 2009

Holky mě tak dnneska boli hlava ☹ ☹ ☹

blazenkaa
30. říj 2009

to bude tím počasím Pajulko

misanda
30. říj 2009

stavba : co to máš za drsnýho doktora? 😀 náhodou, moje dr je pozitivní a řekla, že prostě otěhotnim a hotovo 🙂 my to jen tak už zkoušet stejně nemůžeme, měla bych ještě větší problémy s tou endometriozou. a s těma penězma to máš pravdu. nás jeden pokus IVF + ICSI vyjde cca na 20tis 🤐

pajulinkka
autor
30. říj 2009

blazenkaa: mno asi jo ale uz mi konecne zabral brufen...ja tak nerada jim ten brufen ale dosel mi Aulin ☹

misanda: to je jeda hodne ☹ snad ja otehotnim normalni cestou 😉

A jak se jinak dneska mate?

alca26
30. říj 2009

Ahojky, muzu se k Vam pridat?? zjištěna endometrioza, v kvetnu podstoupena laparoskopie, na konci října ukočena léčba hormon. antikoncepci.

petra123
30. říj 2009

Miško taky my se potkavame tam kde jsou zoufalé holčiny jako my dvě 😉 Jina kamoška byla na IVF+ICSI a platila jen 6000kč a víš proč bo si nedala předepsat prášky a tak co stojí hodně ale jen ty co platí pojištovna a sice ji říkali že to nemusí vyjít ale šli do toho bo neměli penizky a vida má ročního syna a je na pohodu,my do toho pak půjdem taky pač penizkama neoplyvame a 20000kč nemáme ani omylem tak prostě řeknem narovinu chceme dítě za každou cenu ale co nejlevněji bo jinak na to nemáme a uvidíme jak to projde 🙂 ☹asi se na nás budou dívat jak na blbce ale je to naše přáni tak doufám že to vyjde 😅ale před tím si počkame ještě na vysledky a uvidíme jak jsme ted dopadly včetně genetiky tak doufám že v listopadu pujdem na poslední IUI a vyjde to i když nevím bo v práci nam zvedly normy brutalně tak budu chodit dom strhana a nervach jesli to stihnem tak nevím co budeme dělat bo by to IUI nebo IVF bylo naprosto zbytečné a jelikoš mě štěstí totalně opustilo tak nevím a říkam si že fakt budu už bez dětí do konce života.

jinak mě bude 11.11 29 let a myslím si že mi pomalu ujíždí vlak 😢

stavba
30. říj 2009

petra123: vidím to hodně podobně jako ty. Taky pokud půjdeme do IVF, tak alespoň první pokus si chci nechat předepsat to, co je hrazené pojišťovnou. Taky nemáme zbytečných 20000kč, platíme vysokou hypotéku a musela bych si na to dost dlouho šetřit a stejně není jistota, že to dopadne. Co se týká toho ujíždějícího vlaku, tak to cítím úplně stejně, mě už je 30. 😔