• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nedarí se nám otěhotnět. Dočkáme se taky?

19. května 2014 
@venakab at tva sestricka zacne cvicit cviky podle Ludmily Mojzisove at si najde dobreho fizioterapeuta:slight_smile:) ja to cvicila mesic a do toho pila Nosifol a hned ten cyklus jsem otehotnila proste zazrak:smile:drzim palce!
23. bře 2014 v 08:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pink84
Z celého srdce gratuluji!!!!!!!! To je nádhera, ani nevím, co napsat. :slight_smile: :slight_smile: Přeji krásné těhotenství a mnoho pozitivní nálady, málo nevyžádaných radílků, žádné starosti a spoustu pohody a krásného těšení se. Musíte být s manželem štěstím bez sebe.
24. bře 2014 v 09:03  •  čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venakab dekuju:slight_smile: je to proste zatrak po tolika letech:slight_smile: verim ze i tva sestra se docka:slight_smile:))
24. bře 2014 v 11:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se podelit mym komentarem. My se "snazime" 8 mesicu....prvnich 6m. jsem to hrozne hrotila,porad na mimino myslela a po 3 neuspesnych testech a nervech uz sem si rekla dost! Uz mi je jedno kdy otehotnim....a abych pocitala kdy se mame snazit a kdy ne? tak to uz u me skoncilo. Proc bychom se mi zeny,ktere toho v zivote tolik protrpime jeste trapili tim ze se nam nevede otehotnet...vzdyt ti nasi chlapi to ani tak neresi..teda alespon ten muj ne...:slight_smile: a tak devcata to nechavam osudu....a je mi mnohem lepe...budu vam drzet pesti at se vam to povede...a holky nenervujte se,pak je to mnohem horsi..pa
22. dub 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
4. kvě 2014 v 10:12 • bejbinasarka
@sykorkaa Ahoj, koukám, že to neřešeni se ti vyplatilo..moc gratuluji :wink: my se snažíme už 9 měsíců, tak doufám že se taky zadaří :confused:
16. kvě 2014 v 08:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaca01 ahoj, uplne sem na to prestala myslet. Naplanovali sme si s pritelem na leto vylety..a tak dal..no a v dubnu sem mela tyden zpozdeni,tak sem si udelala test a byly tam // :slight_smile: jak rikam nema cenu na to myslet,pak to pujde samo :wink: drzim palce.
16. kvě 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je asi nejlepší, ale někdy je těžký na to nemyslet...no snad to nějak půjde..nejhorší to je vždycky před MS..tak ti přeju, aby ti těhotenství probíhalo tak, jak má a všechno bylo v pořádku :slight_smile:
16. kvě 2014 v 09:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorkaa Taky jsem se už přestala soustředit. I když teď mám dovolenou, takže ta mysl je trochu jinde než když jsem v práci, ale plány máme taky, kupujeme nový byt, do toho za měsíc a půl bude svatba, takže se mám pořád nač těšit. A miminko taky jednou přijde, i když to třeba nebude hned příští měsíc :slight_smile: Ovulaci mám pravidelnou, cyklus taky.... takže netestuju, neměřím, nesleduju...až to vyjde tak to vyjde, no ne??
16. kvě 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga presne tak :slight_smile: budu vam vsem drzet palce holky..ja si to porad nejak neuvedomuju :slight_smile: pripomend mi to odpoledni nevolnost :slight_smile:
16. kvě 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sykorkaa Moc gratuluju k těhotenství :slight_smile:
19. kvě 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek