Nedarí se nám otěhotnět. Dočkáme se taky?

pajulinkka
27. říj 2009

Toto téma je věnované všem těm komu se nedaří otěhotnět...jak už půl roku rok nebo po umělém oplodnění...Budu ráda když se přidáte

pink84
23. bře 2014

@venakab at tva sestricka zacne cvicit cviky podle Ludmily Mojzisove at si najde dobreho fizioterapeuta🙂) ja to cvicila mesic a do toho pila Nosifol a hned ten cyklus jsem otehotnila proste zazrak😄drzim palce!

venakab
24. bře 2014

@pink84
Z celého srdce gratuluji!!!!!!!! To je nádhera, ani nevím, co napsat. 🙂 🙂 Přeji krásné těhotenství a mnoho pozitivní nálady, málo nevyžádaných radílků, žádné starosti a spoustu pohody a krásného těšení se. Musíte být s manželem štěstím bez sebe.

pink84
24. bře 2014

@venakab dekuju🙂 je to proste zatrak po tolika letech🙂 verim ze i tva sestra se docka🙂))

sykorkaa
22. dub 2014

Ahoj holky, chci se podelit mym komentarem. My se "snazime" 8 mesicu....prvnich 6m. jsem to hrozne hrotila,porad na mimino myslela a po 3 neuspesnych testech a nervech uz sem si rekla dost! Uz mi je jedno kdy otehotnim....a abych pocitala kdy se mame snazit a kdy ne? tak to uz u me skoncilo. Proc bychom se mi zeny,ktere toho v zivote tolik protrpime jeste trapili tim ze se nam nevede otehotnet...vzdyt ti nasi chlapi to ani tak neresi..teda alespon ten muj ne...🙂 a tak devcata to nechavam osudu....a je mi mnohem lepe...budu vam drzet pesti at se vam to povede...a holky nenervujte se,pak je to mnohem horsi..pa

bejbinasarka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kaca01
16. kvě 2014

@sykorkaa Ahoj, koukám, že to neřešeni se ti vyplatilo..moc gratuluji 😉 my se snažíme už 9 měsíců, tak doufám že se taky zadaří 😕

sykorkaa
16. kvě 2014

@kaca01 ahoj, uplne sem na to prestala myslet. Naplanovali sme si s pritelem na leto vylety..a tak dal..no a v dubnu sem mela tyden zpozdeni,tak sem si udelala test a byly tam // 🙂 jak rikam nema cenu na to myslet,pak to pujde samo 😉 drzim palce.

kaca01
16. kvě 2014

To je asi nejlepší, ale někdy je těžký na to nemyslet...no snad to nějak půjde..nejhorší to je vždycky před MS..tak ti přeju, aby ti těhotenství probíhalo tak, jak má a všechno bylo v pořádku 🙂

enalga
16. kvě 2014

@sykorkaa Taky jsem se už přestala soustředit. I když teď mám dovolenou, takže ta mysl je trochu jinde než když jsem v práci, ale plány máme taky, kupujeme nový byt, do toho za měsíc a půl bude svatba, takže se mám pořád nač těšit. A miminko taky jednou přijde, i když to třeba nebude hned příští měsíc 🙂 Ovulaci mám pravidelnou, cyklus taky.... takže netestuju, neměřím, nesleduju...až to vyjde tak to vyjde, no ne??

sykorkaa
16. kvě 2014

@enalga presne tak 🙂 budu vam vsem drzet palce holky..ja si to porad nejak neuvedomuju 🙂 pripomend mi to odpoledni nevolnost 🙂

enalga
19. kvě 2014

@sykorkaa Moc gratuluju k těhotenství 🙂