Nedarí se nám otěhotnět. Dočkáme se taky?

pajulinkka
27. říj 2009

Toto téma je věnované všem těm komu se nedaří otěhotnět...jak už půl roku rok nebo po umělém oplodnění...Budu ráda když se přidáte

pajulinkka
autor
30. říj 2009

Ty jo jak tak koukám já tu snad ani nepatřím 😉 🙂

luciebx
30. říj 2009

sem patri uplne kazdej...

pajulinkka
autor
31. říj 2009

Jo to jo no 😉
A co budete dneska dělat ????

dablikolik
31. říj 2009

Ahoj tak jak vás čtu tak IVF vážně není levná záležitost a hlavně je plná nervů a nadějí, ale stojí za to. Nás IVF +ICSI stálo asi 17tis. Měla jsem pera protože normální injekci jsem nechtěla a jezdit kvůli tomu pořád na pohotovost se mi taky nechtělo

pajulinkka
autor
1. lis 2009

Jujky mno já bych si asi ani nebyla schopná píchnout tu z toho pera ☹ mám šílenou fóbii z injekci 😉 Fuj teď mám jít zas ena krev a mám klepavku už teď 😀
A jak se jinak máte co? U násje dneska ale šílená zima...ale teda že je myslím aji -6 stupňů 😉 FUJ

dablikolik
1. lis 2009

paju já mám panický strach z injekcí, proto ty pera. Skoro vůbec to nebolí jde jen o první píchnutí a pak je to brnkačka. I normální injekce mi pak manža píchal a jde to musí to jít.

petra123
2. lis 2009

stavba:tak stou hypotékou jsme na tom stějně sice neplatíme hodně ale jak se to všechno sečte tak těch 11000kč měsíčně dávanme pryč a ještě dodělaváme domeček postupně tak zase se nechcem nikde zadlužit tak prvně udělame IVF co nejlevněji a uvídíme jesli to vyjde pokud nebude velky problém tak uvidíme a myslím si že by to mohlo klapnout napoprvé.

pajulinkka
autor
2. lis 2009

holky nejem vy mate financni problemy 😉 me teda IVF nebo UIU neceka...ale mozna taky jo 😒 ☹ a mozna taky ne 🙂

petra123
3. lis 2009

Paju moc ti přeji at se toho vyvaruješ mě asi už nic jiného s chlopem nezbývá ☹

holky ted jsem čuměla na jedno album a tam tatínek točil první chvilky mimiska na světě holky jak ja jim zavidím to malinké 😢

petra123
3. lis 2009

to jsem tu dneska sama???a jak dlouho se snažíte holky??ja od 04/08 ☹ v tom 04/08 jsme měla mikropotrat od té doby nic bylo to poprvé a taky naposledy co jsem byla těhu ☹ v životě ☹

pajulinkka
autor
3. lis 2009

Ahojky holky...mno ja dneska mela litaci den :D byla jsem u pritelove babicky na obed tak jsem sni pobyla asi 4 hodiny :D ale v pohode je to zlata zenska 😉
Mno Petul ja se snazim od cervna 08 takze taky zadnej zazrak!!!!

kiki84
3. lis 2009

Ahojte pridavam sa k Vam. Mam 25 rokov. Uzivala som acko 7 rokov a vysadila som ho v maji, potom sme chvilku cakali, dufala som, ze sa nam to podarilo uz septembri, no nejako sa mi to cele posunulo a nakoneic som to dostala a zistila som, ze niesom tehu. Cez vikend som si robila test a nic, takze asi zase dostanem mrchu, no tym posunutim netusim kedy. Bolo by super keby som bola tehu, vsak nemusi vzdy byt test na 100%. 😉

pajulinkka
autor
3. lis 2009

Ahoj kiki, vitam te, a jak dlouho se snazite???

kiki84
3. lis 2009

Snazime sa tak na plno od augusta 2009, v porovnani s niektorimi je to len chvilocka.

pajulinkka
autor
4. lis 2009

kiki mno jako ja ti můžu říct že někdo se může snažit třeba 5 let nebo jen 2 měsíce 😉 jak moje kamarádka....
nezáleží na tom zda se snažíš 2 nebo 3 měsíce patříš knám...a mi poradíme a podržíme každého 😉

Jinak holky jsem asi nějšťastnější člověj na světě 😉 zatím nechci nic zakřiknout ale objevila se slaboučká čárečka

petra123
4. lis 2009

paju fakt to je nadhera a jaky jsi den cyklu??ja dneska 27DC ale 25DC byl test čisty tak asi zase nic ale zítra ranno udělam možna se na mě taky ukaže druha čárka ale je mi špatně jako před MS tak si myslím že zase dojde tak 21 měsíc snažení ☹

petra123
4. lis 2009

jak to vidím tak i Luckax má taky dvě čarečky holky kde příjdu do diskuze hned jsou všechny těhulky a ja jsem nula no holky jak to dělate?? ☹

pajulinkka
autor
4. lis 2009

Peťul proč by si měla být nula? Co ? Taky se dočkáš!!!Já jsem dneska jen tak skusila žádné bolesti že by MS měla dorazit tak jsem testla a ejhle na testíku // tak nevím zítra tetsnu ještě jednou!!!A uvidi se...dneska jsem to měla dostat jinak...a jsem 21DC

petra123
4. lis 2009

ty máš tak krátké cykly tak ja jsem štatna když to dostanu na čas 28DC ale jinak mam mi 40DC ale ted piju drnek tak doufám že on pomůže a jinak sjem nula bo nejsem schopna ve 29 otěhotnět pomalu dva roky ofic a + - 5 let zkoušeli jsme ale stejnak nic ☹ proto jsem taková hloupá hysterka promin 😉

pajulinkka
autor
4. lis 2009

Neomlouvej se 😉 Ale nula nejsi!!!Někomu to prostě nejde mno...Hele tak skus to co beru ja FolGravid!Sice 30 tablet stoji 330 Kč ale pomáhá to jsem toho příklad 😉 A nepodceňuj se!!!!!Jasnééé

petra123
4. lis 2009

Paji díky ted jsem si udělala test opět negativní tak uvidíme čekam že mi pomůže drnek obecny je to velice dobra bylina a zítra začínam pít ještě kontrihel a beru kyselinu listovou a hned jak to dostanu jedem 10DC opět do caru tak se uvidí ale už nevěřím jsem pesimista jak blazen hmmm ☹

ale tobě hlavně at se daří a cele těhu jsi na pohodu jasnééééé ze mě si příklad neber 😉 a to co bereš zkusím už jsem vyzkoušela toho dost ale tohle ne 🙂

pajulinkka
autor
4. lis 2009

Peťul a na co máš ten drnek? Musíš věřit...pokud nevěříš tak je to pak špatné!!!! 😉 Já ale taky jednu chvilku nevěřila!!!A pak jsem si řekla že musím věřit že se na mě konečně štěstí taky usměje a koukej možnáý už aji jo! 😉
Mno jako jak beru ten FolGravid tak tam je jak kyselina listova tak DHA a je to tak asi na všechno!!!Skusit to můžeš

petra123
4. lis 2009

paji je to drnek obecny je bylinka ale spíše je to plod bylinky a je na početí a tak a ted do toho skombinuji kontryhel a už není možné a smým věřením jsem strašna ja vím ale ja věřím pořád ale u negativního testu je to vždycky naopak jsem negativnía už nevěřím v nic tak proto moje špatna nalada a nevěřícnost ☹ tak ted ty bylinky budu pít pořadně a pravidelně a není už možné po těch letech neuspěchu ☹

pajulinkka
autor
4. lis 2009

Do pošty jsem ti něco poslala fakt to skoukni je to super!!!A když to řeknu já tak je to pravda 😉 😉 😉

petra123
5. lis 2009

ahojky paji jj mrknu díky moc a jsk dneska pohoda??vše je v pořadku a kdy jdeš na gyndu??nebo už jsi byla??

pajulinkka
autor
5. lis 2009

ne nebyla jsem jeste na gynde...ale na vcerejsim testu byl duch a dneska tam neni nic :(

petra123
6. lis 2009

čauky |Paji tak co dneska testík???

pajulinkka
autor
6. lis 2009

ajokky Peti, mno jako zase nic ☹

petra123
8. lis 2009

Pajinko netrap se pokud to ted nevyjde tak příští měsíc jsme obě těhu musíme věřit 😉 jdu dneska na noční čeka mě jich opět 6 tak jsem nadšena a další tyden do centra a doufám že bude vše v pořadku a hned pujdem na IUI a hurá pod stromečekem máme mimiska pod srdíčkem 😉

pajulinkka
autor
10. lis 2009

Ahojky Peťul tak co jak je????Mě další testíky nevyšli pozitivní, ale včera jsem se volala k Dr a jdu 18 na kotrolu a uvidim jak dopadnu!!!!
A co ty teda???Uz jsi byla na tom UIU???