Nedaří se nám s miminkem. Máte rady, které by pomohly?

1nyky
1. kvě 2012

Ahoj holky jsem tady nová a mám problém. Nedaří se nám zapracovat na miminku ☹ . Už to zkoušíme třičtvrtě roku a nějak nám příroda nepřeje nemáte nějaké dobré rady, které by mi mohly pomoct.

chcememimi
5. kvě 2012

@blondatabruneta to teda....a ne snad, ale určitě 🙂 uvidíš .... budu ti držet pěstičky a stále na vás myslet...

blondatabruneta
5. kvě 2012

@chcememimi moc děkuju 🙂 taky Vám držím pěsti, snad budete mít brzo dvě 🙂

chcememimi
5. kvě 2012

@blondatabruneta kéž by....snad by to mohlo vyjít tento měsíc 🙂 to nám i všude vychází holčička, tak by se mi splnil sen mít Gábinku 🙂 a nemáš vůbec zač 🙂

kleik
5. kvě 2012

@blondatabruneta Jj, taky z Olomouce 🙂 I když jsem tady teda docela nová. Tak doufám, že spolu brzo vyrazíme na procházku s kočárama 🙂 Akorát jsem dneska dělala test a opět sněhobílo 😖

blondatabruneta
5. kvě 2012

@kleik To taky doufám! to by byla paráda 😵 neboj, nejsi v tom sama, 31DC a taky bílo🙂

kleik
5. kvě 2012

@blondatabruneta no mě by víc těšilo, kdybych nebyla sama v těch // 🙂 ale tak snad příští měsíc...i když u sebe už tomu moc nevěřím, že to půjde bez doktorů 😖 A ke komu chodíš na gyndu?

blondatabruneta
6. kvě 2012

@kleik K Humlové do g-centra na náměstí 🙂 taky bych byla radši, kdybysme měly obě //, u nás už bez doktorů asi taky ne, čekám na ms a pak půjdem na spermio, pokud bude ok, tak laparka jestli nemám neprůchozí vejcovody ☹

chcememimi
6. kvě 2012

@kleik jak dlouho se snažíte?

chcememimi
6. kvě 2012

vše bude ok uvidíte....stejně je to nefér, ženské co děti nechtějí, jsou těhotné každou chvíli a samé potraty a ty které po mimiskovi touží a můžou mu dát lásku, mají smůlu a příroda ke obdarovat nechce...ale věřím , že to brzy vyjde 🙂

1nyky
autor
6. kvě 2012

@blondatabruneta neboj dočkáš se ani nebude vědět jak rychle to uteče 😀

blondatabruneta
6. kvě 2012

@1nyky kéž by 🙂

kleik
6. kvě 2012

@chcememimi Snažíme se 8 měcíců. No nefér to je, co naděláš 😖. A to nemluvě o těch, které si je pořizujou jen kvůli tomu, aby na ně dostaly dávky...

@blondatabruneta tak to Tvoje doktorka řeší docela rychle, že ani ne po roce už řeší spermio a laparku, to je od ní fajn. Já budu gyndaře teď vybírat nově, tak potřebuju najít nějakého, který to bude řešit. Protože když čtu v těch diskuzích, že se rok nedaří a doktora to nezajímá...

chcememimi
6. kvě 2012

@kleik tak to naprosto souhlasím, nechtěla jsem to zmiňovat, ale ti jsou na prvním místě a to že ti to zvládají převážně, jak na běžícím pásu 😒

kleik
6. kvě 2012

@chcememimi Já to zmínit prostě musela 🙂 Vidím to každý den v práci ... 😖

chcememimi
6. kvě 2012

@kleik no tak to by mi nervy pracovaly....na tohle v tomhle státě už jaksi nemám žaludek 😠

blondatabruneta
6. kvě 2012

@kleik jj já k ní právě kvůli tomu přešla!! je opravdu výborná, milá, příjemná, běž k ní! 🙂 je v G-centru přímo na náměstí a objednací doby má fakt rychlý 🙂

kleik
6. kvě 2012

@blondatabruneta Kolik se tam prosím Tě platí za registraci?

blondatabruneta
6. kvě 2012

@kleik platí za registraci? to slyším prvně 🙂 nic se neplatí 🙂 platíš akorát takový ty poplatky 30,-Kč vždycky za prohlídku jako všude 🙂 akorát ti nabídnou nějakej VIP program, ale ten je zbytečnej.. za ten se platí 1000 ročně myslím,ale taky ho nemám a nepotřebuju 🙂

lucie_pitova
7. kvě 2012

ahoj holky, četla jsem si Vaše příspěvky a tak jsem se rozhodla že vám taky napíšu.Snažili jsme se od srpna, hned v říjnu se zadařilo, bohužel došlo k samovolnému potratu,mohli jsme se začít snažit ihned ale od té doby to prostě nejde a nejde připadá mi moc brzy na to řešit to s lékařem... teď jsme se rozhodli že si dáme nějaký čas pauzu budeme se věnovat sami sobě, pojedeme na dovču a pak začneme zkoušet znovu.tak snad se zadaří!!! jinak všem přeju ať se Vám podaří co nejdříve // 😉

lili1986
7. kvě 2012

😀 Ahoj nejlepší radu kterou ti poradím jen nestrsovat se a souložit každý den aspon dvakrát. U nás se to povedlo jelikož na ovulku nemužeš spoléhat vždy že příjde po 15dnech od MS. Jsem pořad na to myslela a dělala si testy každy měsíc až když jsem to nejmín nečekala bylo to tady 😀 Bohužel to skončilo potratem v 6týdnu tak jsem stoho byla zničená a zase to nechala plavat a po první MS od revize zase to bylo tady 😀 A to jsem si vždy koupila pernamentku na zumbu planovala sporty a vždy mi to bylo překaženo 😀 Jinak pij kontryhel to neni babska pověra ale fakt to zabíra víc jak léky.

blondatabruneta
7. kvě 2012

ahoj holky.. zase negativní

blondatabruneta
7. kvě 2012

@lili1986 já vím naprosto přesně podle BT kdy je OVU a stejně nic... ☹

1nyky
autor
7. kvě 2012

no tak to nás je víc které by to chtěly zažít a taky zažijem 😀 Tomu se říká zákon schválnosti. Nejvíce mě zabojí u srdíčka když vidím v telce jak někde odložili mimi a ty které by ho chtěly mít tak se nedaří to je nespravedlivost na světě ☹

lucie_pitova
7. kvě 2012

@1nyky jj to máš pravdu nebo naopak kolem sebe mám holky který dítě vůbec neplánovaly ani nechtěly dokonce první trimestr přemýšlely o potratu a my co chceme tak nic :D ale taky se nám zadaří 😉

1nyky
autor
7. kvě 2012

no takových je v mém okolí taky několik a ke všemu se v mém okolí začínají těhu nějak množit a není to pro mě zrovna nejjednoduchší. A čím se muj věk blíží 30ce tak mi začínají tikat biolog. hodiny a už jsou celkem hlasyté ☹

lucie_pitova
7. kvě 2012

@1nyky mě bude 26 ale dvě kamarádky v mém okolí co chtěly tak se jim povedlo hned a my furt nic ale nesmíme si to tolik připouštět a ono to taky vyjde ;)

kleik
7. kvě 2012

@1nyky To jsme na tom podobně, s tou přicházející třicítkou je to ještě horší...

1nyky
autor
7. kvě 2012

no jo kdyby se tak ty roky na nějaký čásek zastavily ☹ . To by bylo super Já si to nějak nepřipouštím ale někdy se najde chvilka kdy to na mě padne hlavně jak jdu za kámoškama co jsou těhu a nebo mají mimi tak to pak nějak nejde zastavit ta melanchlie. ☹

3201
7. kvě 2012

Já vím,že je těžké na to neustále nemyslet.Neboj se,podaří se to.Můj mužský měl diagnostikovanou neplodnost,zkoušeli ho na to léčit.Doktoři v to moc nedoufali.A vida,máme spolu tři děti.A vždy jsem otěhotněla hned.Takže to nevzdávat,držím palce! 🙂 🙂