Nemáme povolení od doktorky ke snažení o mimi

terrik
13. zář 2011

Ahoj holky, najde se tu někdo, kdo už by se chtěl začít snažit o mimi ,ale zatím nemá "povolení" od doktorky? V srpnu jsem byla na vyvolání porodu/potratu kůli VVV a až do února musíme čekat.. A mě to čekání asi přijde nekonečný. 🙂
Tak tu tak brouzdám po těchto stránkách a koukám, co tu kdo píše a nakonec jsem překonala ostych a taky napsala.
I když se snažím být v pohodě,tak uvnitř pořád cítím bolest nad ztraceným miminkem a když si tu tak čtu, tak si nepřipadám tolik sama..
Je tu taky někdo, kdo se nemůže dočkat snažení?

kixi
15. zář 2011

@terrik Tak to moc gratuluji ze uz mas menses, ja si na ni teda jeste pekne pockam...jsem zvedava no, ale asi 11 dni od zakroku nemuzu cekat zazraky :( Jj drzim pesti, abys mela uz i vysledky.

terrik
autor
15. zář 2011

@kixi většinou se prý dostaví tak za 4týdny, mě doktorka řekla že to může být klidně i za 6 až 8 týdnů, tak jsem se těšila, že třeba budu dlouho doma a ono prd,ale i tak se mi ta neschopenka protáhne asi tak na dva měsíce. Kdy máš v plánu jít do práce? Mě se tam moc nechce, protože to všichni věděli, že jsem byla těhotná a teď se budou určitě vyptávat 😒

kixi
15. zář 2011

@terrik ja uvidim dnes podle kontroly, ale pujdu asi v pondeli...ja to nikomu nerikala, vi to jen muj sef, vsichni si mysli, ze jsem byla nemocna a tak vim, ze me zadne dotazy necekaji..potrebuju uz mezi lidi aby ten cas trochu ubihal...doma me to moc nebavi...ale uvidim co me rekne, za chvilku vyrazim...

ili08
24. zář 2011

Ahoj holky,oživuji diskuzi a zároveň se ptám jestli můžu za váma 🙂 Nejsem ani po revizi a ani jsem neměla potrat ale ve středu jsem byla na gng a ta mi zjistila že nemám žádnou sliznici takže se snažením musíme počkat než doroste a to mi příjde jako děsná doba...vůbec si nedokážu představit jak dlouho to potrvá-mám první měsíc vysazené prášky a vlastně první měsíc snažení za sebou i když teď už vím že to bylo zbytečné 😒 ☹

terrik
autor
27. zář 2011

@ili08 Ahoj Ili, jasně že se připoj 🙂 Asi to bude tím vysazením antikoncepce, než se tělo trošku srovná, tak to chvíli trvá. Když jsem jí vysadila já, tak jsem nejdřív dva měsíce jen špinila a pak až normální MS a to už se zadařilo, ale bohužel nedopadlo. Ty máš MS po vysazení?

ili08
27. zář 2011

@terrik právě že nemám ☹ Byla jsem u gng s tím že nedošla MS a TT je negativní a ona se mrkla na ultrazvuk a žekla že v nejbližší době ani nepříjde protože tam není sliznice-takže jsme na kontryhelu a ve fázi čekání...pokud by MS nedošla do konce října tak zase dojít a něco s tím asi provede...jenže nesnáším čekání,všechno bych chtěla hned 🙂

terrik
autor
27. zář 2011

@ili08 jojo to znám, já bych byla nejradši ,aby už byl nový rok 😀 Mě předtím doktorka říkala, že je to normální, po vysazení antikoncepce, že to někdy trvá i půl roku, než se cykly upraví a tak. Tak jsem s tím počítala a vlastně ani nečekala, že se nám to tak brzy povede. Nijak moc jsme se ani nesnažili a nechali to osudu. Což mám v plánu i na příště 🙂 S tím že teda raději už teď beru vitamínky 🙂
No tak u tebe třeba mrška ani nedorazí a budeš už těhu 😉

fori
27. zář 2011

holky já musela čekat 5 měsíců na snažení. ted se snažíme od července 2010 a zatím nic..... prášky nejím od února 2010. Ale ted jsem po 3 IUI, čekám na výsledek. jinak si myslím že antikoncepce je pěkný svinstvo a už nikdy si jí nenechám napsat.

ili08
27. zář 2011

@terrik a to jde?já myslela že bez MS není ovulka takže s něčím takovým že bych mohla otěhotnět vůbec nepočítám 😕

@fori tak držím palce ať to dobře dopadne 😉 HA asi svinstvo je ale mě se díky ní děsně spravila pleť a v podstatě i zvedlo seběvědomí takže se musím přiznat že jsem se vysazení docela bála...Zatím se to dá akorát se mi děsně mastí vlasy 😠

fori
27. zář 2011

@ili08 jo to já věřím že plno holkám to zlepší plet a plno jiných věcí, já sama si derigovala kdy budu mít ms, měla jsem jí takovou slabou, prostě paráda. a ted nemůžu otěhotnět..... 10 let braní antikoncepce ....a je to v prdeli..... a hlavně ta antikoncepce ničí i chlapy. vědeli jste čím více žen používá antikoncepci tak ta se více dostane do odpadních vod, a hormony jsou ve vodě nerozpustné a pak to ovlivnuje i spermie. jinak moc vám přeju aby jste nemuseli čekat tak dlouho jako já.... 🙂

ili08
27. zář 2011

@fori děkuju,snad to nebude tak dlouhé 😉

terrik
autor
28. zář 2011

@ili08 No myslela jsem tím, že vlastně ani nepřijde, jelikož už třeba budeš těhotná 😀 chápeš? No ono možná pár cyklů nebudeš mít ovulaci než se tělo a cykly trošku upraví.. Je to hodně individuální. S manželem či přítelem si prostě užívejte 😉
@fori Jo taky jsem někde četla, že i ryby v některých zemích maji díky koncentraci HA ve vodě menší schopnost se rozmnožovat. Ale jestli to funguje na chlapi to nevím,ty přece neovulujou.

fori
28. zář 2011

@terrik no to máš pravdu že neovulujou 😀 😀 ale prej ta zase působí na ty spermie nebo co, já nevíím, říkali o tom něco v TV.

terrik
autor
3. říj 2011

@fori No jo asi to bude i životním prostředím, chemií v jídle atd. Co to znamená IUI ? Každopádně přeju ať výsledek dopadne dobře 😉
@kixi Co ty Kixi, už chodíš do práce a snažíte se ? 🙂

hanickaa.d
3. říj 2011

ahoj holky, třeba m poradíte. Jak je to s otěhotněním po vysazením antikoncepce? Může se hned snažit nebo by se mělo počkat, popř. proč? 🙂 díky

kixi
3. říj 2011

@hanickaa.d ja otehotnela v druhem cyklu po vysazeni, takze cekat neni treba..bohuzel to nedopadlo, ale s antikoncepci to nikdo nespojoval, byla jsem zdrava...

kixi
3. říj 2011

@terrik Ja uz jsem v praci druhy tyden...jsem ted 4 tydny od revize a cekam na MS, ve ct jsem byla na konrole a sliznice narusta a mam na vajecniku malou cysticku, coz by mohl byt i folikul...takze cekam a cekam a pak uz nebudu nic resit...stale jeste postime 😀

hanickaa.d
3. říj 2011

@kixi ok díky za odpověď a přeji ať si brzy fit 🙂

fori
3. říj 2011

@terrik IUI je inseminace - pročištěné sperma ti dají přímo do dělohy

fori
3. říj 2011

@hanickaa.d já otěhotněla vždy po vysazení antikoncepce hned ten měsíc, ale vždy jsem v 8tt potratila. pak jsem jedla antikon. 8 let , vysadila jsem jí v loni v únoru a od tý doby jsem zatím těhu nebyla ☹ ......ale nečekala bych

hanickaa.d
3. říj 2011

@fori děkujii za odpověď 🙂 myslíš, že ty potraty souvisely s antikoncepcí? já beru skoro 10 let, 2 přestávky

terrik
autor
4. říj 2011

@hanickaa.d Ahoj, no v antikoncepci je pry jen přirozený hormon, který se po tom co přestaneš antikoncepci brát cca do 24 hodin z těla vyplaví, takže nějak čekat je podle mě zbytečný. Ale určitě začni brát tu kyselinu listovou. S potraty to podle mě souvislost nemá.
@fori aha, tak v tom případě ti přeji, ať se tam nějaká nějaká ta mrška zabydlí 😀 Dej vědět jo?
@kixi no tak to je paráda! 🙂 to vypadá slibně a zdá se, brzy na to budete moct hupnout 😀
já teď taky nastoupila do práce a zatím to celkem jde, čekala jsem to horší 🙂 Výsledky už nám taky přišli a byla to jen náhoda, naštěstí. Tak mi Dr napsala to Acidum a v lednu už se na to taky vrhneme, hurááá 😀

kixi
4. říj 2011

@terrik jee, tak to mam radost i za tebe...ja mam porad jeste semtam bolesti, ale mudr nic zavazneho nenasla, tak to neresim...myslim, ze po MS by se to mohlo uz uklidnit...ja beru ascorutin protoze semtam jeste spinim a jinak jen femibion..od kontryhelu si davam ted oddych...a promin,ze si to nepamatuji, budes cekat do ledna se snazenim, proc?

terrik
autor
4. říj 2011

@kixi No ono asi ty bolesti jsou normální, pokud k tomu neni silný krvácení nebo teplota.já je měla nárazově celý šestinedělí, ale teď už je to dobrý.Teď už dorazila i druhá mrška ,ale je vidět, že to ještě není úplně vončo. Doporučili mi raději 6 měsíců pauzu, protože už jsem byla těhu trochu dýl. A vzhledem k těm VV mám užívat to acidum 3 měsíce předem, to jsem dostala teď, takže to vychází, že v lednu se na to můžeme bez starostí a s klidem na duši vrhnout 😀 Jo jinak femibion mám taky, tomu věřim 🙂 ale kontryhel nepiju, s MS problémy nemám, ťuk ťuk 🙂
A na co jsi dostala ten ascorutin? to je na urovnání cyklu?

kixi
4. říj 2011

@terrik aha, tak tomu rozumim...no ja kontryhel pila hlavne na dorustani sliznice ale litr denne proste nezvladam, sliznice dorusta tak si davam jen obcas. Ascorutin me rekla at si koupim na to spineni, pry to zpevnuje cevy atd...tak nevim, zatim ho beru dva dny...Jinak MS jsem po vysazeni HA mela jen jednou,ale prisla po 5ti tydnech, takze si myslim, ze s ni snad problem nemam..tezko rict, hned jsem otehotnela...no modlim se, aby ta porevizni uz brzy prisla...

terrik
autor
4. říj 2011

@kixi 😀 no litr bylinkovýho čaje denně bych asi teda taky nezvládla, to snad radši vína 😀
No když Ti sliznice dorůstá dobře a dokonce snad i folík, tak to MS určitě brzy dorazí, držím pěsti!
jinak po vysazení HA jsem měla MS taky trochu zpožděnou, ale teď po tý revizi mi přijde, že se to nějak hezky urovnalo. Možná to bude i tím, že jsem začala trošku sportovat 😵

kixi
4. říj 2011

@terrik no toho vina vypiju urcite vic nez kontryhele 😀 no nevim jestli je to folik, moc tomu nerozumim a radsi po tom ani nepatram 🙂 doktorka rekla, ze sliznice dorusta, ale kolik ma mm to me nerekla..ona me konktretni veci moc nerika...sport urcite pomuze, take se tesim az zase zacnu...hlavne at jsme v pohode a v poradku.

terrik
autor
4. říj 2011

@kixi No ono je to asi jedno, nám jako lajkům by nějaký další informace asi stejně nic neřekly 🙂
A naprosto souhlasím, hlavně ať jsme zdraví a v pohodě 🙂
jo a taky brzy těhotný 😀

uktapzop
4. říj 2011

ahoj holky, můžu se taky přidat? I já mám po revizi, 7tt. To bylo v červnu no a teď mám po poslední OVU u které jsme si zakázali se snažit... A už se mi zase honí hlavou, jestli se to povede brzy a zvládnem to lépe než poprvé...

fori
4. říj 2011

@hanickaa.d ne to ne s potraty ne, ale myslím si, že to souvisí s tím, že ted nemůže otěhotnet, doktor ti tot neřekne, přece nebude odsuzovat antokoncepci, i když pár gynekologů znám, co jsou proti ní...