Nemáme povolení od doktorky ke snažení o mimi

terrik
13. zář 2011

Ahoj holky, najde se tu někdo, kdo už by se chtěl začít snažit o mimi ,ale zatím nemá "povolení" od doktorky? V srpnu jsem byla na vyvolání porodu/potratu kůli VVV a až do února musíme čekat.. A mě to čekání asi přijde nekonečný. 🙂
Tak tu tak brouzdám po těchto stránkách a koukám, co tu kdo píše a nakonec jsem překonala ostych a taky napsala.
I když se snažím být v pohodě,tak uvnitř pořád cítím bolest nad ztraceným miminkem a když si tu tak čtu, tak si nepřipadám tolik sama..
Je tu taky někdo, kdo se nemůže dočkat snažení?

fori
4. říj 2011

@terrik nepovedlo se 😀 jdu na 4pokus

hanickaa.d
4. říj 2011

@fori hmm na jednu stranu je to pohoda, jistota, bezpečnost, ale jakmile je vysadíme, může nás to potrápit. Tak se drž a hlavně ať jste po psych. stránce v pohodě.... 😉

terrik
autor
5. říj 2011

@uktapzop ahoj! vítej zde 🙂 Tak už jsi se dočkala snaženíčka co? Držím pěsti, ať se co nejdřív zadaří 😎
A určitě piš 😉
@fori tak do čtvrtice všeho dobrého! 🙂 Přeju Ti ať to vyjde!

uktapzop
5. říj 2011

@terrik Ahoj, děkuju za přivítání. No teď jsem stejnak nemocná a snažení bude mít smysl stejně až za skoro měsíc.. ale aspoň můžem konečně zahodit tu blbou gumovou věc...

terrik
autor
5. říj 2011

@uktapzop jasný 😀 gumídci nic moc. Taky se těším, až je odhodíme 😎 No ten měsíc už uteče, to je chvilička. Já už si říkám, že i ty 3 měsíce, co mě ještě čekaji určitě utečou jak voda. Teď jsem si dala za cíl, zase získat kondičku, tak sportuju a hnedle je veseleji

uktapzop
5. říj 2011

@terrik Jé tak to jsi dobrá, to jsem si taky říkala po potratu, že se aspoň hodím do kondice... No zatím na to nějak nedošlo ☹ Jaký sport provozuješ?

terrik
autor
5. říj 2011

@uktapzop Nejhorší je překonat tu počáteční lenost co? 🙂 Já jsem teď taky dost dlouho necvičila,ale konečně jsem se dokopala. Nejradši mám běh v lese, člověk se krásně odreaguje. Jinak jsem toho vyzkoušela už hodně, aerobik, spinning, kolo,teď bych chtěla vyzkoušet zumbu, všichni to hrozně chváleji

uktapzop
5. říj 2011

@terrik Já snad ani líná nejsem, ale u ničeho pořádně nevydržím, každou chvíli mě baví něco jiného, takže nemám systematický trénink.. Dřív jsem závodně sportovala tak mě hned tak něco nebaví (ani zumba mě neláká) Spíš se hodně věnuju sportům se psem, ale to sportuje víc pes než já...

terrik
autor
6. říj 2011

@uktapzop no ale vždyť i ty procházky se psem jsou k něčemu dobrý, i když teda on toho nasportuje určitě víc 😀

uktapzop
7. říj 2011

@terrik Teda to je počásko dneska ☹ Začíná to být vážně spíš na tělocvičny...

ili08
2. lis 2011

Ahoj holky,tak co nového tady?Já byla v pondělí na kontrole a sliznice jak se zdá dorůstá-mám teď 6 mm takže mi píchla injekci na vyvolání a jsem teď ve stádiu čekání na MS 😉 Říkala že na mimi to ještě není ale na odmenstruování ano-takže kontryhel asi zabírá 😉

kixi
2. lis 2011

@ili08 ahojky, me prisla MS sama po 8 tydnech od revize a prave ted pomalu konci 🙂 k mudr se zatim nechystam, stale nevim kdy se zacneme snazit...co ty? uz vis?

ili08
2. lis 2011

@kixi jj,my už se v podstatě snažíme od září ale vzhledem k tomu že ta sliznice nebyla tak bych to zatím ani snažením nenazývala 😉 Ale pokud MS přijde tak se na to asi vrhneme...Nerada se ptám takhle ale na revizi jsi byla protože se mimi nevyvíjelo?Musí to být hodně těžký,co?

kixi
2. lis 2011

@ili08 byla jsem dokonce na dvou revizich, protoze tu prvni neudelali poradne...no ale ted je to uz vice jak dva mesice, ms pomalicku konci a tak zacinam premyslet co dal...a mas pravdu, mela jsem zamlkle tehu, ani nezaclo bit srdicko a hned jsem sla do nemocnice...tezky to jeste porad je...proto vidim vysvobozeni v novem tehu...a modlim se aby bylo brzy...

ili08
3. lis 2011

@kixi určitě to už teď bude dobré,to špatné jste si vybrali v prvním těhotenství ☹Moc držím palečky aby až se zadaří všechno probíhalo jak má a vy se na konci radovali z miminka 😉

happyfrog80
23. zář 2012

@lenka5731 take sa divim tak dlho ,ja som samovolne potratila v 11tt cize dievcata prajem vam skore uzdravenie akoze ste si toho dost smutneho prezili ,a prajem vam skore tehotenstvo ,ja som nemala problemy ziadne cize som mala povolene sa zacat snazit hned po prvej ms ale az skoro polrok cakat na suhlas od doktora no neviem ale kočky dost casto uz skoro porušia suhlas a otehotnia na vlastne riziko a donosia zdravucke deticky,ak samozrejme nastali u niektorych z vas problemy tak radsej cakat na povolenie ale ak ste fit naco sa trapit cakanim ,tak do Unoru je fakt daleko dufam ze aj skor zacnete a v dobrom svetle 😉