Nemůžu otěhotnět

marsisen
1. čer 2012

PROSIM VÁS ČEKÁM UŽ DÉLE NA ODPOVĚD MOHL BY JSTE SE KONEČNĚ NĚKDO OZVAT? PROSÍÍM..! :p

marsisen
autor
1. čer 2012

byla bych moc rada kdyby jste mi odepsali jlikož bymě to povzbudilo....a dalo bz mi to naději..! 😉

brindik
1. čer 2012

a na co se ptáš? 🙂

lukza
1. čer 2012

Ahojky já teda dětičky už mám ale na prvního jsme čekaly 3roky a pak museli aji na IVF ale nakonec se obě děti zadařili přirozeně hlavně hodně sil do snažení někdy je to fakt náročné a cesta je trnítá ale věř že se zadaří a brzo držím pěstičky

berenika39
1. čer 2012

@marsisen akorát nikdo nemůže tušit, na jakou otázku čekáš odpověď. tipuji tady tu???
marsisen Ahoj chtela by jsem se zeptat... mam take dvě dělohy...a miom... emoticon u hrdla...a ma otaska zní jestli teda je možné otěhotnit,donosit a porodit dítě..Předem Děkuji... emoticon

kive76
1. čer 2012

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/1-ivf-pr...
ahojky, přiedej se třeba sem k nám to diskuze....

brindik
1. čer 2012

@marsisen našla jsem tvůj původní dotaz, musím říct že jsem něco podobného ani neslyšela... ale musím říct jen to, co jsem vždycky sama nenáviděla..chce to čas... jinak ti maximálně můžu držet palce... 🙂

tehulka12
1. čer 2012

@marsisen Je to vzdycky smutne,kdyz to s miminkem nejde.Co nejaka operace,nelze to provest?Co s tebou uz delali nebo alespon vymysleli?

adenka84
3. čer 2012

@marsisen v první řadě musíš být v klidu..psychika dělá své.. avěř mě nebo ne v mnoha případech může působit negativně..v druhé řadě záleží jak dlouho se o miminko snažíte... pokud déle než rok..začal bych to probírat se svým gynekologem..v první řadě by měl poslat na vyšetření manžela a pak podorbně vyšetřit tebe...
uvědom si, že tenhle problém má dnes mnoho párů..nejsi v tom rozhodně sama..
my na děťátko čekali 4 dlouhé roky...zadařilo se nám až na 3 pokus IVF + před tím jsme zkoušeli ještě 3X IUI a1x KET..
zkoušeli jsme všechno možené, genetika (zjištěna amnželovy drobná genetická dochylka při otěhotnění doporučený odběr plodové vody, jinak vše v pořádku), imunologie vše v pořádku..laparaskopie, hysteriskopie, profuk vajcovodů..zkoušeli jsme léčitele všechno prd platný..nakonec jsme jela na doporučení gyndaře do lázní, hedn po lázních mě doporučili další IVF..změnili mě celou stimulaci, léky, nechali si zavést 3 embria abylo to šťaastné rozhodnutí..loni v říjnu se nám narodila krásná a hlavně zdravá holčička..
takže nevěš hlavu..když se zadařilo nám zadaří s ei tobě..
držím palečky a jděte si za svým snem.. 🙂

tehulka12
3. čer 2012

@adenka84 Myslim,ze zakladatelka uz to resi a presto nemuze otehotnet.Nekde psala,ze ma 2 delohy a myom,takze to asi psychika a byt v klidu neni to spravne orechove.Kazdopadne ji preju,at to dobre dopadne a tobe blahopreju ke zdarnemu konci.

irinka
3. čer 2012

My se snažíme 6 let, 3x IVF, 3xKET a nic, teď jsme byli na 4 IVF s dárkyní a povedlo se, ale mezi 5-6 tt jsem potratila....nevím, zda v takovýhle situacích je rada "buď" v klidu dobrá, já tyhle rady úplně nesnášela, protože to že budu v klidu mi vajíčka těžko zkvalitní...
@marsisen Jak dlouho se snažíte? Držím vše co mám, ať se zadaří co nejdříve, a máte drobečka doma!!!!

adenka84
3. čer 2012

@irinka z vlastní zkušenosti vím jaké to je toužit po děťátku a ne en otěhotnět..ale člověk tomu nesmí propadta,a el doufat a bojovat jak jen to jde... dnes už lékaři zázraky dokážou..nikomu se zadaří za 2 roky nikomu za 5 let nikomu až za 10 let..ale většinou se to povede a když ne, jsou i jiné metody jak získat dítě..i my jsme tohle s manželem řešili..řekli jsme si 3 IVF a dost, ež apk zažádáme o oadopci..no a nakonec se zadařilo..

irinka
3. čer 2012

@adenka84 Já vím, že by člověk neměl propadat touze, ale je to těžký, hlavně ten potrat mě dost srazil na kolena, na jednu stranu si říkám, že aspoň víme že to jde, ale stejně to moc bolí. Budeme bojovat dál, máme ještě 6 mrazáčků. Žádost o adopci jsme už dali, čekáme na psychotesty, přípravku už máme za sebou, ale stejně bych alespoň jednou chtěla zažít jaké to je, když ti pod srdcem roste nový život...

radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz