Neplodnost a psychológ

sonka.77
18. únor 2010

Ahoj všem snažilkám! Chtěla bych založit toto téma, pro všechny, kteří se snaží bojovat s neplodností přes svou psychiku.

My se snažíme o miminko už tři roky a před rokem mi zjistili neprůchodné vejcovody. Podstoupili jsme tedy IVF, ale bez úspěchu. Pak jsem začala naše snažení směrovat trochu jinou cestou. Začala jsem chodit k psychologožce a na reiki. Moc jsem v tyhle věci nevěřila, a brala to jako poslední možnost co zkusit a ejhle, on tam možná bude opravdu zakopaný pes, i když jsem teprve na úplném začátku.

Máte podobnou zkušenost? Podařilo se vám otěhotnět po léčbě duše?

Pojďte si o tom povídat.

darkwitch
19. dub 2010

ahoj soni 🙂
tak jak je?

sonka.77
autor
19. dub 2010

Ahojky Dark! 🙂 Mám se dobře, už mi zbývá jen pár dní do stimulky, doufám teda, že to tentokrát nic nepřekazí.

Co tvoje výsledky?

darkwitch
19. dub 2010

ja cekam az na toho 18.5. kdy jdu na prvni konzultaci
urcite se vsechno povede a brzo budes hlasit krasne // 🙂

darkwitch
19. dub 2010

kdy zacinas stimulovat?

sonka.77
autor
19. dub 2010

Dark, takže za měsíc. 🙂 No budu ti držet palce. 🙂

Ve středu. 🙂

darkwitch
19. dub 2010

soni no, jo za mesic, uz aby to bylo, abych vedela na cem jsme 🙂
tak to uz mas vazne za par 🙂 budu sledovat jak se ti dari 🙂 jses jinak na iscare? at vim jak ti to probiha...

sonka.77
autor
19. dub 2010

Dark, dík. Ten měsíc uteče rychle, je to chvilka. 🙂

Jo jsem v Iscare, dneska jsem si vyzvedla léky. Mám tentokrát dlouhý protokol, tak uvidíme, snad to bude probíhat lépe než první pokus. 🙂

darkwitch
19. dub 2010

to jo je to chvilka, takhle se to zda za dlouho, ale nez se vzpamatuju bude mesic za mnou...
urcite to bude probihat lepe, co bylo vlastne za problem posledne? teda jestli se muzu zeptat...

sonka.77
autor
19. dub 2010

No vše probíhalo v pořádku, měla jsem spoustu folíků, asi dvacet, ale embryí bylo nakonec jen 5 a všechna dosti slabá. Sice mi dvě zavedli, ale s malou šancí a na zamražení nezbylo nic. To, že byla embrya slabá jsem se tedy dozvěděla až po negativním testu, ne předem.

darkwitch
19. dub 2010

soni aha tak ted uz budou urcite silna 😉

sonka.77
autor
19. dub 2010

No to doufám. 😉 🙂

darkwitch
19. dub 2010

budu ti drzet moc moc moc palecky a ono to urcite vyjde 😉

sonka.77
autor
19. dub 2010

Dark dík moc. A když to nevyjde, tak to prostě budem zkoušet znova, to už je život. 🙂

A vy jste byli v Iscare? Já si nějak nepamatuju.

darkwitch
19. dub 2010

ne nakonec jsem vybrala gennet
jasne nejdulezitejsi je se nevzdavat 🙂 i kdyz nekdy je to tezke...

sonka.77
autor
19. dub 2010

Aha, tak se aspoň od tebe dozvím jaké to je v gennetu. 🙂

darkwitch
19. dub 2010

zatim jsem tam byla na HP a na prvni pohled je to tam moc pekne... uvidime jak budu spokojena po konzultaci, ale jdu k dr. Langerove 😉

sonka.77
autor
19. dub 2010

No tak dr. Langerová je vyhlášená! 🙂 Dřív byla v Iscare a pak holky plakaly, když odcházela. Já jí teda nezažila, ale je to prý hvězda. 🙂 Tak to se těším dvakrát tolik až se od ní vrátíš. 🙂

darkwitch
19. dub 2010

soni ja si myslela, ze ti to jmeno neco rekne 😉 pak budu popisovat

sonka.77
autor
19. dub 2010

Jejda, to už je hodin! Tak to už jdem radši do hajan, ne?

Dobrou a těším se na příští pokec. 🙂

darkwitch
19. dub 2010

soni dobrou, ja budu jeste ta hodinu vzhuru, musim pockat az prijde manzilek z prace 😉
taky se tesim na dalsi pokec 🙂

zzf
14. kvě 2010

Ahoj holky, já jsem teprve na zacatku, ale už teď zralá na psychologa. Neporadite mi nějakého

sonka.77
autor
14. kvě 2010

zzf a v jakém regionu ho hledáš?

darkwitch
14. kvě 2010

zzf a jak moc na zacatku jste?
ahoj soni 🙂

mirabela
24. kvě 2010

Ahoj holky, je to ještě živé téma?

darkwitch
24. kvě 2010

mirabela sonicka se snazi ho udrzet... takze rekneme, ze jo 😀

mirabela
24. kvě 2010

Hurá 🙂 Holky, jak jste našli psychologa? Já žádného neznám a nevím o nikom, kdo by k němu chodil. Ale ono se to veřejně asi nerozhlašuje... Má to být psycholog nebo psychiatr?

darkwitch
24. kvě 2010

mir asi lepe by byl psycholog, ale ja k zadnemu nechodim, ja se chodim bavit se sonickou o energiich, ktere taky resi 🙂

sonka.77
autor
25. kvě 2010

Ahoj Mirabelko, určitě psycholog, psychiatr už lečí spíš vyloženě duševní nemoci. Já tu svou a opravdu výbornou psycholožku našla tak, že je prostě u nás ve městě vyhlášená. Už jsem o ní věděla dávno před tím, než jsem zjistila, že jí potřebuju. 🙂 Pokud na nikoho nemáš reference, tak to budeš muset zjistit sama, tak, že tam přijdeš a uvidíš, jestli ti dr. sedí nebo ne. Zkus i net, jestli nenajdeš nějaké reference.

Dark, moc chválím novou ikonku! 🙂

sonka.77
autor
25. kvě 2010

Mirabel, mrzí mě, že vám IVF nevyšlo, jsme na tom stejně, tak nám oběma přeju štěstí na příště. 🙂

darkwitch
25. kvě 2010

soni dekuju 🙂 no, je to kvuli manzovi, aby nebylo videt na prvni pohled o koho jde, prece jen se s tim, ze nam pomahaji k miminku lekari smiruje trosku pomaleji nez ja a ma pocit, ze to nikdo nesmi vedet a ti s kterymi se bavim me uz znaji, tak muzu mit tuhle ikonku z vetsi dalky, nez se s tim manza plne srovna...