Neplodnost a psychológ

sonka.77
18. únor 2010

Ahoj všem snažilkám! Chtěla bych založit toto téma, pro všechny, kteří se snaží bojovat s neplodností přes svou psychiku.

My se snažíme o miminko už tři roky a před rokem mi zjistili neprůchodné vejcovody. Podstoupili jsme tedy IVF, ale bez úspěchu. Pak jsem začala naše snažení směrovat trochu jinou cestou. Začala jsem chodit k psychologožce a na reiki. Moc jsem v tyhle věci nevěřila, a brala to jako poslední možnost co zkusit a ejhle, on tam možná bude opravdu zakopaný pes, i když jsem teprve na úplném začátku.

Máte podobnou zkušenost? Podařilo se vám otěhotnět po léčbě duše?

Pojďte si o tom povídat.

sonka.77
autor
25. kvě 2010

Dark, to je jasný. 🙂 A to jsi oblečená na břišní tance? 🙂 Já chodila dva roky a bylo to fajn.

darkwitch
25. kvě 2010

soni jojo na brisni tance, jsem kamaradce posilala fotku kostymu 🙂

sonka.77
autor
25. kvě 2010

Já zas měla žlutý kostým a podprdu vlastnoručně zdobenou. 🙂

No, abych ale úplně neodbočovala od tématu, tak jsem dneska byla zas u psycholožky a uznala mě samostatného života schopnou, takže jsme se domluvily, že se objednám zas až na podzim a uvidíme jaká bude situace. 🙂

darkwitch
26. kvě 2010

soni tak gratuluju, to si urcite udelala ohromny pokrok 🙂

kive76
27. čer 2010

@sonka.77 ahojky tak co pomáhá reiki? přítel má známou ale až v Irsku a ta mi na dálku řekla, po té co mi řekla, že si mám lehnout a v klidu ležet, že bych měla jít na reiki, otěhotnět prý nemůžu protože mám nějakej blok z dětství? je to možný...no je fakt, že nám to nejde přes rok a 3 měsíce...1.7. mě čeká HSG kvůli průchodnosti, či neprůchodnosti..no a když i tohle bude o.k...tak pak jedině že by snad tohle pomohlo...neznáš někoho , kdo to dělá ? a jsi spokojená s tím reiki?

darkwitch
27. čer 2010

kive ahojky 😀

sonka.77
autor
27. čer 2010

@kive76 Ahoj Kive, odpověď máš v IP, držím palce, ať najdeš někoho dobrého. 🙂

Dark, tak pulečkům šťastnou cestu. 🙂

darkwitch
27. čer 2010

soni dekuju 🙂 uvidime jak poplujou... no, kdyz nedoplujou tak ivf...

kive76
1. črc 2010

@darkwitch ahoj dark..

kive76
1. črc 2010

@sonka.77 Soni díky...už mám pár tipu...kontaktů na pár ženskejch který dělaj reiki..

darkwitch
1. črc 2010

@kive76 ahoj, jsem byla po praci na pedikure, tak jsem se sem driv nedostala a v praci taky ne...

monulkab
16. črc 2010

Ahoj holčiny, chtěla bych se zeptat, zda byste mi mohli doporučit někoho z Brna?

darkwitch
16. črc 2010

@monulkab obavam se, ze tady jsou vsichni z okoli Prahy...

lindakap
27. dub 2011

Já jsem byla u psycholožky a bylo to drsný, začala jsem asi po 5 minutách řvát a nebyla jsem schopná ze sebe skoro nic dostat, a to jsem si pořád říkala, jak to dobře snáším, jak jsem v pohodě...

mima2x
30. dub 2011

@sonka.77 ahojky 🙂 co tu citam,tak musim prispiet mojim problemom..ja som mala v detstve anorexiu a to je uz na cely zivot,co sa tyka psychyky..straaasne som sa vzdy bala pribrat a ked som aj, znova som sa dostala na svoju vahu co mam uz minim,10 rokov..a ta psychyka robi strasne vela..nepravidelny menzes, strach z priberania,teda som sa bala niekedy tehotenstva a ked mi pred 3 rokmi zmizol menzes,lekar usudil,ze zenske organy mam nefunkcne,telo neprodukuje tie spravne hormony a ze ked chcem mat niekedy babo.musim mat hormonalnu liecbu..bolo to hlavne v mojej hlave a tak som sa s tym zmierila a takpovediac mi to vyhovovalo..ale potom som skoncila dlhsi vztah a presla do noveho vztahu,no a ta nova euforia,zalubenie,stastie a uvolnenost docielili,ze som hned otehotnela,no tym,ze som nemala odkial vediet,ze je to mozne,zislila som az v pietom mesiaci ze som tehotna..s vtedajsim priatelom som bola uz davno rozidena,ale je to taky maly zazrak.ze ozaj v urcitom momente som nevnimala ten moj psych.blok a buum..takze ide to,len je potrebny nejaky kladny podnet na celkove uvolnenie 🙂

novakomoni
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ruzicka77
31. říj 2015

Ahoj, my se snazime s manzelem pres rok o miminko. Oba jsme zcela zdravy, mame uz trilete mimco, a to nam vyslo hned napoprve. Ted jezdime do Prahy na genetiku na Letnou a ceka nas iseminace. Jsem ale uz pekne nervozni, protoze opravdu nevim, v cem je problem. Snazime se poctive, beru i hormony, tak proc to nejde? Nechapu to!

ruzicka77
7. lis 2015

Ahoj holky, nekdo z vas mi psal, ze byl u jednoho reflexniho terapeuta v Plzni, a on vam pomohl pri neplodnosti. Ja jsem si to smazala, uz to nemuzu najit. Muze mi tento terapeut pomoci, i kdyz uz mame jedno dite, ale druhe nam jaksi nejde? Diky vsem za radu. Katka