Nepravidelný cyklus i po Proveře. Máte zkušenost?

viktoriecom
9. bře 2012

Ahoj všem, hledám kamarádku, slečnu, paní někoho kdo bude chytřejší než já a vyjasní mě pár věcí , které nechápu... Týkalo by se to samozřejmě snažení o miminko, holky prosím vás, s manželem se o miminko snažíme cca 8 měsíců ( není to moc dlouho já vím ) nicméně můj cyklus mě dáva zabrat, každý měsíc tak 6 dní spoždění , což po vysažení HA bývá ale nechápu, jak je možné , že když mě moje gyn. tento měsíc resp. minulý měsíc předepsala proveru jak je možné, že mám tento měsíc místo toho aby se cyklus srovnal ještě větší problémy než předtím tzn. dneškem 12. den spoždění ? u gyn. sem byla v úterý brala mě krev a HCG v normálu, tak já to nechápu ☹ mrcha nikde a do toho mám bolesti bříška ale takové jiné jen když se třeba ohnu tak mě projede tupá bolest bříchem až k p...... 🙂 máte nějkou zkušenost nebo radu jak je to možné ? díky 🙂

pajiskazemlyna
9. bře 2012

@viktoriecom
Ahojda, 8 měsíců už podle mě není zase tak málo ...
jen se chci zeptat, víš alespoň přibližně, kdy proběhla ovulace ? To by pro nás bylo dobré vodítko ...

timbouctou
9. bře 2012

@viktoriecom vím, že to zní blbě, ale počkat 🙂 něco přijde, buď mrcha nebo mimčo. Dej tomu týden nebo dva. Já jsem otěhotněla naprosto mimo ovulaci, v obou případech těsně po ms. No, asi ti tohle moc nepomůže 😅

viktoriecom
autor
9. bře 2012

no to právě netušim jelikož BAZÁLKU neměřim a cyklus je tak nepravidelný tak nevim ☹ poslední MS proběhla 31.1 . ☹

viktoriecom
autor
9. bře 2012

@timbouctou mě pomůže všecko ale řikám si, že když sem byla na krvi a HCG v normě , že už by to asi poznat bylo..:? :/

pajiskazemlyna
9. bře 2012

@viktoriecom
To je škoda ☹
Ta bolest by teoreticky mohla odpovídat těhotenství, ale taky nemusela .. Je to dost nejednoznačné 😒
Nechceš třeba zítra ráno zkusit nějaký citlivý testík ? 🙂

timbouctou
9. bře 2012

@viktoriecom no z krve asi jo, tam je to poznat už asi pátý den... No tak to prostě zkuste dnes nebo zítra, hned jak se chlap vrátí dom tak na něj hupni 😉 a za týden si zas můžeš skočit na krev a uvidí se, ne?

pajiskazemlyna
9. bře 2012

@viktoriecom
HCG stoupá až po zahnízdění miminka, cca po 7.-10. dnu po ovulaci, takže když nevíš, kdy ovu byla, nemůžeme soudit, kdy může dojít menses nebo // na testu ..

timbouctou
9. bře 2012

hlavně se nestresuj, nám to trvalo rok a půl

timbouctou
9. bře 2012

@pajiskazemlyna no když to každý má jinak. U někoho ovu není žádné vodítko 😀

viktoriecom
autor
9. bře 2012

@pajiskazemlyna já nevim pak budu zase sklamaná... mudra mě odebírala krev 7. den spoždění a já si volala hned ve středu na výsledky a HCG v normě , tak si myslím, že už by to tam viděli.. asi spíš holt takohle blbě spožděná mrcha ale proč teď po začátku braní provery?? to není fér :P

viktoriecom
autor
9. bře 2012

@timbouctou mě už to trvá 8 měsíců.. :P teď už je to 9

pajiskazemlyna
9. bře 2012

@timbouctou
Koukala jsem 😀 Ale to nebývá tak časté ...
Hlavně když to vyjde, že ? 😀

pajiskazemlyna
9. bře 2012

@viktoriecom
Tak zkus třeba týden ještě počkat a pak zase skočit k Dr. ...
Samozřejmě přeji tu lepší variantu !!! 😵

timbouctou
9. bře 2012

@pajiskazemlyna no moje sestra se narodila z náhodného opileckého sexu přímo při ms 😝 co na to říct?

viktoriecom
autor
9. bře 2012

@timbouctou to asi neklapne, jelikož s manžou předěláváme barák a bydlíme u mojí mamky, kde je pořád nátřask tak sme na to naposled huply tak před týdnem , tímhle stylem nevim nevim

viktoriecom
autor
9. bře 2012

@timbouctou masakrost 🙂

timbouctou
9. bře 2012

@viktoriecom auto? 😀 to jsou rady, viď

pajiskazemlyna
9. bře 2012

@timbouctou
že to je mazec ! 😀
Ovu ale v ojedinělých případech prý může probíhat i při nebo těsně po ms - jsem slyšela 😎

viktoriecom
autor
9. bře 2012

@pajiskazemlyna jo děkuju 🙂 ono to jednou příjde 🙂 ale štve mě ta bolest břicha takovou neznám.. heele děvčata , a může na to mít vliv cysta?

viktoriecom
autor
9. bře 2012

@timbouctou 😀 tak sem si početí miminka teda jako nepředstavovala :D

pajiskazemlyna
9. bře 2012

@viktoriecom
Bohužel může ..

timbouctou
9. bře 2012

@pajiskazemlyna no jenže já si poctivě měřila teplotku dva měsíce hezky přesně každé ráno v 6:45, Honzu jsem s tím strašlivě s**la 😀 a pak, zrovna když jsme neřešili jestli dnes ano či ne, se to podařilo.

viktoriecom
autor
9. bře 2012

tak to je jasný potom.. ona něco blábolala že tam mám nějkou maličkou cystičku.. no jo a sme doma.. ☹

pajiskazemlyna
9. bře 2012

@timbouctou
Tak tím se asi začnu řídit 😀 Když ono se to stále říká - nemyslet na to .....
A není to jednoduché ! 😀

timbouctou
9. bře 2012

@viktoriecom aspoň budeš mít veselou historku

viktoriecom
autor
9. bře 2012

hele a co třeba to, že sem měla doktora dementa kterej by si zasloužil odstřelit a nepoznal že mám infekci, muže mít na to vliv i to,, MĚ právě mudra řikala že to na to vliv nemá..

viktoriecom
autor
9. bře 2012

@timbouctou to jo to je historka 🙂 komu bych jí vyprávěla 🙂

pajiskazemlyna
9. bře 2012

@viktoriecom
A tu infekci máš stále ? Nebo jsi ji jen měla a teď už je to v pořádku ?

timbouctou
9. bře 2012

@pajiskazemlyna není, ale někdy se to podaří, po prima večírku třeba 😀 A neboj se nic alkoholu, já u prvního dlouho nevěděla, že jsem těhu, zrovna měli všichni samé narozeniny, dokonce jsem ho chudáka někdy v 11 dnech vystavila mamografu, a je zdravej a veselej 😵

viktoriecom
autor
9. bře 2012

údajně nemám ale jako mě se to nezdá uplně OK, ale nemělo by to být sem ted u dr. furt a ta mě řikala , že je to přeléčený.. ale momentálně, no jak to říct, mám tam dole pořád takový mokro, klouzavo.. tak já nevim... sem z toho magor..