• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nepravidelný cyklus i po Proveře. Máte zkušenost?

11. března 2012 
@viktoriecom no tak to pěkně kecá, na stav vejcovodů a dělohy má vliv snad všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes: no komu, přece tomu dítěti až se tě zeptá, jak se dělaj děti :grinning:
9. bře 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viktoriecom
Další pěkný příznak :grinning: Mokro a klouzavo buď vidím na ovu nebo na těhu, tak si vyber :grinning:
9. bře 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@timbouctou
Jééj, to je krásnééé :dizzy_face:
Tak hlavně, že je prďolka zdravý a hravý ! Takhle to má být ... :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna no hlavně zdravý, tu hravost bych teda snad ani nepřeháněla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. bře 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajiskazemlyna ty jo a jak se ohnu nebo vstanu tak mě píchnedycky od pupíku dolu auuu , já bych brala těhu viĎ :grinning:
9. bře 2012 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viktoriecom
Pořád to není ztracené ... dokud není červená, je šance ! :sunglasses:
autor
a vy se taky snažíte těhotnět?? mudra řikala , že jako se stim má cenu dělat něco až po roce snažení..
9. bře 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viktoriecom zatím se loučím, ale jsem fakt zvědavá, jak ti to dopadne :wink:
autor
@pajiskazemlyna :slight_smile: no jo , tak ale ať už se to rozsekne kurva drát. A nebo ta cysta tam dělá bordel.
autor
@timbouctou špatně to bych nebyla já :slight_smile: tak to ti přeju dobrou noc a děkuju za společnost :slight_smile:
9. bře 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viktoriecom
S tou cystou to je možné, myslím si, že to může být i zánětem ....
Ale pořád je tu možnost nejlepší - těhotenství ... :grinning:
Strašně ti držím palce, aby to vyšlo :dizzy_face:
9. bře 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajiskazemlyna jé děkuju vid :slight_smile: ale nevěřím ale ta bolest je hrozná. hnus co my ženský musíme vydržet..fakt
9. bře 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dobrou s kobrou :sunglasses:
9. bře 2012 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak sem to asi dostala :/
10. bře 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viktoriecom to je škoda :unamused: tak až tě to přejde, tak na to vlítněte, když bude hezky tak hoďte deku na trávu :grinning:
10. bře 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@timbouctou no jo kež by to šlo... je to na houby.. jsou to divný krámy strašně slabí... hm hm ono se to ještě rozjede :slight_smile: my s mužem teď spíme tak jednou za tejden a to je hodně! jak sme u mamky mojí teď ( rekonstruujem barák a nemáme kde bydlet protože jeho babička nás vyhodila z baráku , tam sme měli soukromí) tak nevim nevim.. já mám takovou chuŤ a mám smůlu jako by ty krámy nemohli počkat do zejtra když sme dneska zrovna večer sami :-/
10. bře 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viktoriecom no to je normálka :angry: já zas naslibovala, a teď nic protože jsem se někde nachcípla a nemůžu vůbec dýchat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Honza se teď ublíženě potuluje kolem :grinning:
10. bře 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@timbouctou hm to znám...to Dan je v práci tak je klid. Mě je ale pěkně blbě dneska . hnus
11. bře 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek