Nepravidelný cyklus i po Proveře. Máte zkušenost?

viktoriecom
9. bře 2012

Ahoj všem, hledám kamarádku, slečnu, paní někoho kdo bude chytřejší než já a vyjasní mě pár věcí , které nechápu... Týkalo by se to samozřejmě snažení o miminko, holky prosím vás, s manželem se o miminko snažíme cca 8 měsíců ( není to moc dlouho já vím ) nicméně můj cyklus mě dáva zabrat, každý měsíc tak 6 dní spoždění , což po vysažení HA bývá ale nechápu, jak je možné , že když mě moje gyn. tento měsíc resp. minulý měsíc předepsala proveru jak je možné, že mám tento měsíc místo toho aby se cyklus srovnal ještě větší problémy než předtím tzn. dneškem 12. den spoždění ? u gyn. sem byla v úterý brala mě krev a HCG v normálu, tak já to nechápu ☹ mrcha nikde a do toho mám bolesti bříška ale takové jiné jen když se třeba ohnu tak mě projede tupá bolest bříchem až k p...... 🙂 máte nějkou zkušenost nebo radu jak je to možné ? díky 🙂

timbouctou
9. bře 2012

@viktoriecom no tak to pěkně kecá, na stav vejcovodů a dělohy má vliv snad všechno 😝 no komu, přece tomu dítěti až se tě zeptá, jak se dělaj děti 😀

pajiskazemlyna
9. bře 2012

@viktoriecom
Další pěkný příznak 😀 Mokro a klouzavo buď vidím na ovu nebo na těhu, tak si vyber 😀

pajiskazemlyna
9. bře 2012

@timbouctou
Jééj, to je krásnééé 😵
Tak hlavně, že je prďolka zdravý a hravý ! Takhle to má být ... 😵 😵

timbouctou
9. bře 2012

@pajiskazemlyna no hlavně zdravý, tu hravost bych teda snad ani nepřeháněla 😝 😀

viktoriecom
autor
9. bře 2012

@pajiskazemlyna ty jo a jak se ohnu nebo vstanu tak mě píchnedycky od pupíku dolu auuu , já bych brala těhu viĎ 😀

pajiskazemlyna
9. bře 2012

@timbouctou
Taky pravda 😀

pajiskazemlyna
9. bře 2012

@viktoriecom
Pořád to není ztracené ... dokud není červená, je šance ! 😎

viktoriecom
autor
9. bře 2012

a vy se taky snažíte těhotnět?? mudra řikala , že jako se stim má cenu dělat něco až po roce snažení..

timbouctou
9. bře 2012

@viktoriecom zatím se loučím, ale jsem fakt zvědavá, jak ti to dopadne 😉

viktoriecom
autor
9. bře 2012

@pajiskazemlyna 🙂 no jo , tak ale ať už se to rozsekne kurva drát. A nebo ta cysta tam dělá bordel.

viktoriecom
autor
9. bře 2012

@timbouctou špatně to bych nebyla já 🙂 tak to ti přeju dobrou noc a děkuju za společnost 🙂

pajiskazemlyna
9. bře 2012

@viktoriecom
S tou cystou to je možné, myslím si, že to může být i zánětem ....
Ale pořád je tu možnost nejlepší - těhotenství ... 😀
Strašně ti držím palce, aby to vyšlo 😵

viktoriecom
autor
9. bře 2012

@pajiskazemlyna jé děkuju vid 🙂 ale nevěřím ale ta bolest je hrozná. hnus co my ženský musíme vydržet..fakt

viktoriecom
autor
9. bře 2012

tak dobrou s kobrou 😎

viktoriecom
autor
10. bře 2012

tak sem to asi dostala :/

timbouctou
10. bře 2012

@viktoriecom to je škoda 😒 tak až tě to přejde, tak na to vlítněte, když bude hezky tak hoďte deku na trávu 😀

viktoriecom
autor
10. bře 2012

@timbouctou no jo kež by to šlo... je to na houby.. jsou to divný krámy strašně slabí... hm hm ono se to ještě rozjede 🙂 my s mužem teď spíme tak jednou za tejden a to je hodně! jak sme u mamky mojí teď ( rekonstruujem barák a nemáme kde bydlet protože jeho babička nás vyhodila z baráku , tam sme měli soukromí) tak nevim nevim.. já mám takovou chuŤ a mám smůlu jako by ty krámy nemohli počkat do zejtra když sme dneska zrovna večer sami :-/

timbouctou
10. bře 2012

@viktoriecom no to je normálka 😠 já zas naslibovala, a teď nic protože jsem se někde nachcípla a nemůžu vůbec dýchat 😝 a Honza se teď ublíženě potuluje kolem 😀

viktoriecom
autor
11. bře 2012

@timbouctou hm to znám...to Dan je v práci tak je klid. Mě je ale pěkně blbě dneska . hnus