Neumím vypnout a přestat myslet na to, že se mimi nedaří

ivana21m
9. únor 2012

Už opravdu nevím kudy kam, neustále musím myslet na to, že se nám mimi nedaří, už jsem s toho unavená a zoufalá, neumím vypnout a přestat na to myslet .... odborná pomoc... je asi na místě .... ☹ 😢

denousek
9. únor 2012

a jak dlouho se snazite?klidne napis ip .ráda poradím 😉

consti
17. únor 2012

Mrkni ke mně, psala jsem tam článek o tom, jak na to "nemyslet". Univerzální rada asi není, ale třeba ti to malinko dodá sílu. Mně paradoxně pomohlo to, že už jsem se cítila tak špatně, že jsem uvažovala o psycholožce a jeden víkend proplakala a pak jsem se kousla a rozhodla se, že dítko asi nemá být a tak není. Na konci roku to chceme zkusit s doktory a to mi pomohlo se od toho přirozeného snažení odpoutat a přestat to hrotit a tím pádem na to myslet....Samozřejmě si občas vzpomenu, zvlášť když mám momentálně kolem sebe několik těhotných kamarádek, ale rozhodně se z toho nehroutím 😉 .

maudn
17. únor 2012

Ahoj, opravdu rada nemyslet na to není radou. U mě (nás) to bylo tak, že myšlení vytlačovalo požitek ze sexu i ze snažení. Bylo to jen nějaké honění za braní prášků, pití čajů a každodenní soulože, měření teploty a počítání plodných dnů.... A jak se toho zbavíš? nezbavíš, jeden čas jsem přestala chodit i sem,ale stejně to nepomohlo, pomohla až beznaděj, kdyz už víš, že se nic nemění ani přes všemožné léky, přání a modlení. Pak teprve nastupuje období, kdy to vypouštíš. Souložíš, když chceš a na prášky kašleš, pak konečně nastává obobí, kdy jsi to bohužel vzdala,ale povětšinou se taky zadaří, protože mozek konečně má příležitost vypnou...

petrakm
17. únor 2012

@ivana21m jojo,presne jak pise @maudin ..ja nastesti toto nezazila, ale moje nej kamaradka ano..uz se smirili,ze to proste nepujde,presne po obdobi denni souloze..no a najednou..1x v cyklu a ono to vyslo a jeste ma holcicku!!neuveritelny..pro vysvetleni - zadna jina kamaradka holcicku nema,takze ji ji budeme krast🙂)

majcam
20. únor 2012

Jj je to tak ,v tu chvíli,když jsem to vzdala,měla připravený papíry k adopci,tak to přišlo 😉 ...

popellka
20. únor 2012

Já si taky myslím, že vypnout nejde. I když si myslíš, že tvoje vědomí vyplo, tak podvědomí pořád jede......mně zas pomohl léčitel. Nevím, jestli to řekl záměrně (nebo se fakt spletl, ale to si spíš myslím, že nee, protože je ověřený 😉 ) ale prohlídl mě a řekl, že děti mít budu dvě a že vždycky vidí jejich narození v říjnu - že tam vidí 10.tý měsíc. Byla jsem u něho v srpnu. No a tak jsem se hodila do klidu, že když tam vidí říjen, tak otěhotním v lednu. Tak strašně mně to pomohlo, že jsem otěhotněla hned v září 😉 😀 přestala jsem se tím totiž zabývat a vůbec nějakýmu otěhu nevěnovala pozornost - proč taky, když jsem měla otěhotnět až v lednu 😅 a to jsem pak koukala, když jsem si dělala test až 10 dní po vynechání MS (jindy jsem to zkoušela už pár dní, i když jsem mrchu neměla pravidelnou) a objevila tam // 😵