Nízká děložní sliznice. Je možné těhotenství?

pe_t
17. srp 2011

Užívám duphaston na zpravidelnění ms.Obvykle se dostaví 4.den po vysazení, tedy 29DC. 31DC jsem byla na kntr. u dr - dělal UZ ( jen kontrolní,ale přesto se podíval i na sliznici - snažíme se téměř rok o mimi). Sliznice prý cca 4,5,takže podle něj asi těhu nebudu. Dostala jsem vyvolávačku a čekám. Dnes jsem 8 den od vysazení dufíku, tři dny po vyvolávačce a stále nic. Bříško ooobčas jemně zabolí i prsa ( žádná hrůza),výtok přes den o něco hojnější. Mám za to, že ovu ale u mě proběhla až těžce později - kolem 20DC. Je možné, že tím pádem by ta sliznice mohla logicky být ještě nenarostlá a byla bych těhu?Netuším,za jak dlouho tělo zareaguje a sliznice začne letět nahoru - obzvlášť při posunuté ovu......budu vděčná za jakékoliv zkušenosti, kdo ma...

slunicko09
18. srp 2011

ahojky při oplodnění děložní sliznice roste a má být aspon 9-10mm.já to tak měla když jsem byla těhu.po vyvolávačce agolutinu mi ms přišla do týdne.ještě počkej a když nic zajdi k dr.přeji brzo // 🙂

jajajanik
27. srp 2013

ahoj chci se zeptat minuly tyden v pondělí jsem byla na ultrazvuku sliznice 8.7mm hcg jenom 1.3 dnes na kontrole sliznice 10mm dan agolutin menstruace by měla prijit zitra je jeste sance kdyz je tak vysoka sliznice na tehu dekuji ☹