Oba jsme v pořádku, mám jít na laparoskopii

blanuskanikolka
4. únor 2012

ahoj holky chtela jsem se zeptat snazime se o miminko asi 2 roky a nic,z prvniho manzelstvi mam 9 letou holcicku,tet mam noveho manzela a nedari se testy jsme delali a jme oba v poradku tet mi rekli ze mam jit na laparoskopii ale nevim ☹ proc nedali umele oplodneni,chci se zeptat zda je nejaka ve stejne situaci jako ja dik

petula5
7. únor 2012

Ahojky, jsem na tom trošku podobně. Od mimoděložního co jsme se začali snažit už to bude rok a dr. mě doporučil udělat laparku na průchodnost levého vejicovdu co mi po mimoděl. zůstal. Měla jsem jít už v lednu, ale vůbec jsem se na to necítila měla jsem hrozný strach, že mi nakonec vezmou i ten levý vejicovod a pak už přirozeně otěhotnět nepůjde a manžel se k umělému staví zvláštně a radši by zůstal jenom u jednoho než něco takového podstoupit. Nakonec jsem stejně dostala zánět močáku, takže jsem to odložila, ale teď řeším co dál. Jestli čekat nebo podstoupit laparku fakt nevím mám strach....

kaculkadraculka
10. únor 2012

Blani, já jdu na laparku 1.3., taky se snažíme sice né tak dlouho jako vy,ale 1/2 roku to je. Já mám PCO - polycystické vaječníky, bez prášků nemám sama od sebe menzes. Budou mi dělat laparku + chromopertubaci - kouknou jestli mám průchozí vejcovody a pak drilling. Bojím se, ale co bych pro mimi neudělala ...