Opakované biochemické těhotenství po IVF

bambulajda
25. dub 2012

Ahoj, chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti s biochemickým těhu. po IVF a KETu již 3x biochemické těhotenství. Pokaždé konec už v 5tt i přes to že máme vyšetřené úplně vše a vše je v pořádku stále se nedaří 😒 přirozeně vůbec a po IVF jen biochem. ....tak jsem z toho už zoufalá. Je tu některá s podobnýma zkušenostmama. díky

ivcik83
14. črc 2012

Ahojky já byla na 2 IVF a pokaždé 2 biochemické těhu. MS jsem dostala pár dní po tom co mi potvrdili pozitivní krevní test na HCG! Pak jsem byla na 3 IVF v Brně, ale tam se to nepodařilo vůbec! Tet zvažujeme kdy se dáme na 4 IVF 🙂 Jinak dělali Ti test na krevní srážlivost??

amona
14. črc 2012

holky myslíte že biochemické těhu je náledkem špatné sráženlivosti krve? Já teda teď počala (po roce snažení) přirozeně jen za pomocí clostíku, ale končilo to též biochem,. těhotenstvím. Mudr. mi jen řekla, že se to prostě stává...ale já nechci aby se mi to pochopitelně stávalo...:(
@bambulajda
@ivcik83

ivcik83
14. črc 2012

Poptej se na to doktorky je dobré se na to nechat vyšetřit. Mě ji zjistili, tak uvidím jak dopadne další pokus 🙂

dayisa
10. kvě 2019

Ahoj holky, jak jste tenkrát dopadly? Řeším to samé. Přirozeně to nejde už 6 let a po IVF vždy biochemické :(

darkwitch
12. kvě 2019

@dayisa sice jsem tu nediskutovala, ale pridam svou zkušenost. pred prvnim ditkem čtyři transfery všechny skoncily biochemickym, dcera se potom povedla prirozene, před druhým ditkem jedno zamlkle s revizí, dvě biochemicke, vsechno uz prirozene a nakonec se povedla druhá dcera

dayisa
12. kvě 2019

@darkwitch a po kolika letech nezdaru se povedlo přirozeně? A co myslíš, že k tomu pomohlo?

darkwitch
12. kvě 2019

@dayisa první se povedla po čtyřech a půl letech a druhá po třech a půl letech, ale u druhé uz jsme ivf nezkouseli, když předtím ani jedno nevyšlo...
Co pomohlo vubec nevim, asi nastal ten správný čas