Opět musíme začít od začátku

sluninka
2. únor 2008

Ahojte holky,
pročítala jsem spusty diskuzí a někam se znovu zapojit je těžký. Minulý týden mě bohužel "potkal" spontánní potrat, cca 5tt . Kamarádky na MK už mám, ale poohlížím se, jestli je tu někdo s podobnou, i když smutnou, zkušeností koho teď právě čeká vše od začátku, což je...chvilku počkat a pak hurá objevit zase ty kouzelný // 😵

Budu ráda za všechny příspěvky...

niikkyy
6. únor 2008

Ahojky Kris!!!!!jak se mám???se jukni o příspěvky zpět 😠 doktoři jsou dementi

sluninka
autor
6. únor 2008

to bude zase něco spešl,uvidíš,že přijdu s něčím jiným než všichni 😀
se picnu tady z těch doktorů

niikkyy
6. únor 2008

ty jo ty jejich čísla nahážu do sportky a vyhraju 😀 😀 😀
to je fakt nářez!!Apolinář-všichni to vychvalujou a oni ani neuměj udělat výplach 😠 Tak bych chtěla rodit

sluninka
autor
6. únor 2008

máš rech...Apolináře škrtám ze seznamu,teda já fakt pomažu do Podolí,zatím slyším jen chválu,až na pár vyjímek,ale to je všude

sluninka
autor
6. únor 2008

recht.... 🙂

niikkyy
6. únor 2008

přesně!!tak jsem slyšela akorát stížnost,že třeba setřička nebyla příjemná atd,ale néé nějaké pochybení lékařů!!!!!třeba jsem vyjímka,ale prostě už mám špatnou zkušenost a nejdu tam!!!!Hlavně jsem slyšela už poslední dobou jen nadávky na Apolináře!!!Prostě už nemaj tak špičkový personál jak měli!!!

sluninka
autor
6. únor 2008

jj...ona stačí jedna zkušenost a hned Tě to odradí....tohle je dostatečněj důvod

krista
6. únor 2008

No to je teda "super" Niky a zrovna Apolinář jo? Teda hlavně že o nich píšou každej měsíc v Betynce jak jsou skvělý 🙄 Tak to je naprosto na prd, ty máš ale smůlu ☹

Sluni ty mě ignoruješ? 😀

niikkyy
6. únor 2008

no tohle dost velkej důvod pro mě!! i kdyby mi slibovali cokoliv,tam rodit nebudu to raději porodím na ulici 😅

niikkyy
6. únor 2008

kris jo přesně!!!už jsem slyšela mnoho stížností!!kdyby byli na to jak jsou příjemný personal,to bych neřešila,ale slyším každou chvíli,jak tam zpackali porod,zákrok atd!!!
Tohle je pro mě zkušenost,že vím,že rodit tam nechci,i když třeba by to bylo OK,ale já vidím tu budovu a je mi zle!!
Prostě NE!smůlu mám a už to nějak nepobírám!!!aspoň že mě Dr ještě nechala na PN!!!do práce nechci!!odpovídat na debilní otázky PROČ???JAK TO?? MUSELA JSI?? atd 😠

sluninka
autor
6. únor 2008

krista...nééé,to bych si nedovolila 😀

niky...jo to určitě,to je i velkej důvod pro mě 😉

niikkyy
6. únor 2008

sluni děs!!!!třeba fakt na porodnici jsou v pohodě,ale já má blok prostě!!!!!

sluninka
autor
6. únor 2008

niky... tak proto jsem v práci nic neřekla...nechci aby pak kolem mě chodili jak trubky

krista
6. únor 2008

Niky oni vědí v práci že jsi byla těhu? To je blbý no, to ti nepřeju 😖
A fakt čučim že teda ten Apolinář je takhle šílenej a kam půjdete rodit holky? 😉

sluninka
autor
6. únor 2008

krista...já se asi stejně tak 100x rozmyslim..ale zatím vede Podolí

niikkyy
6. únor 2008

Podolí zatím!!jinde v Praze to nechci!!!
třeba do prahy nestihnu dojet 😅

Ano vědí,pač jsem jim to řekla a odešla na PN,stejně to na mě poznali 😉

niikkyy
6. únor 2008

kris třeba je v pohodě,ale já mám tuhle zkušenost a u mě klesl uplně na dno

sluninka
autor
6. únor 2008

niky..mě taky v práci p ořád říkali,že jsem těhu...a to jsem ještě ani nebyla...

niikkyy
6. únor 2008

u mě to poznali,nedopla jsem uniformu a žrala jsem jak posedlá a spala!!!a pak to šéf poznal podle prsou 😀 😀

sluninka
autor
6. únor 2008

😀 😀 😀 tak to já žeru pořád,takže mám výhodu 😀

niikkyy
6. únor 2008

no já moc nejedla ale když vidělí že žeru polárkáč a kyselí rybičky,bylo jim to jasné 😅 divný

sluninka
autor
6. únor 2008

😀 jo tak to se nedivim 😀

niikkyy
6. únor 2008

😀 😀 já taky ne!!

niikkyy
6. únor 2008

no už vybíráš šaty???

sluninka
autor
6. únor 2008

ještě ne,teda jak kdy...dneska na to nemám moc náladu koukat...

niikkyy
6. únor 2008

aha,tak doufám,že pak ukážeš co máš vybrané 😉

sluninka
autor
6. únor 2008

jooo,to určitě..zatím něco vymýšlim na beremese.cz se tam mrkni

niikkyy
6. únor 2008

jj mrknu jdu na to 🙂

niikkyy
6. únor 2008

ty první šaty jsou superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😵 😵

sluninka
autor
6. únor 2008

😉 jo,ale asi potrvá než nějaký seženu..stejně nakonec budou vypadat úplně jinak,už se vidim 😀