Opět musíme začít od začátku

sluninka
2. únor 2008

Ahojte holky,
pročítala jsem spusty diskuzí a někam se znovu zapojit je těžký. Minulý týden mě bohužel "potkal" spontánní potrat, cca 5tt . Kamarádky na MK už mám, ale poohlížím se, jestli je tu někdo s podobnou, i když smutnou, zkušeností koho teď právě čeká vše od začátku, což je...chvilku počkat a pak hurá objevit zase ty kouzelný // 😵

Budu ráda za všechny příspěvky...

sluninka
autor
7. únor 2008

no tak na to budeš aspoň myslet...by co já vim 😀 a nekaž to 😀

niikkyy
7. únor 2008

já to nekazím,já si to představuju 😀

sluninka
autor
7. únor 2008

jo jenom ty Tvoje hrozný sny...pusť sem taky něco pěknýho..ať se máme na co těšíííít 😵

niikkyy
7. únor 2008

joo pustím neboj!!! ty sny jsou šílený,ale ty neovlivním,asi je potřebuju vy****kat z hlavy 😅 🤐

sluninka
autor
7. únor 2008

bude to oukej,nebuuuuj 😉

Veru,já jdu do hajan,ať přežiju ještě ten pátek..tak pápá..kdyžtak zítra..

niikkyy
7. únor 2008

Tak papa a dobrou noc!!! 😵

tanuki
7. únor 2008

čau veru, šla sjem čumět na telku 😉 to víš, že jsem se vyfikla 😉 naštěstí jsme neseděli vedle sebe...
Jo a všechno nej k svátku!!! Hezký jméno rodičové vybrali 😉

niikkyy
8. únor 2008

haloooooo ahooojjjjj 😀

niikkyy
8. únor 2008

Takže jsem mluvila s kámošem-známým!je to DR,porodník-velmi dobrej!!!A po potratu bohatě stačej 3 měsíce!!!!!prej 2MS optimální!! 😉 Jemu věřím,je opravdu super doktor,bohužel dělá u Apolináře,jediné mínus má u mě 😀

sluninka
autor
8. únor 2008

niky...áááahojda.....hmm,dobrá rada nad zlato,tak kde je teda ta moje první MS? 😕

niikkyy
8. únor 2008

sluni ahojky!!!
první MS má dojít mezi 4-6 týdnem

jak ses dneska měla??

sluninka
autor
8. únor 2008

no a my máme teprve 1.týden ☹
chjoooo☹

no zaplať pánbůh,že je pátek,už jsem v práci padala na hubu

niikkyy
8. únor 2008

jo týden ☹ ale líp zní začnem během března než začnem v červenci ne? 😅

No jo,pátek,já si to nějak neuvědomuju 😅

sluninka
autor
8. únor 2008

joo,to rozhodně...nemůžu se dočkat,ale bojim se,že teď je to tááák chtěný,že to nepůjde

niikkyy
8. únor 2008

jj toho se bojím taky,proto začnem po 6ti nedělí a nebudu to hrotit a uvidíme a pak třeba po 4 měsících začnu měřit BT kdyby to nešlo!!!

sluninka
autor
8. únor 2008

tak to já asi dělat nebudu,možná tak po půl roce,když to fakt nepůjde,ale vim,že bych to stejně flákala, každý ráno ve stejnou dobu,tss to určitě,já vstávám pokaždý n aposlední chvíli.Jsem ráda,že jsem se naučila brát ty vitamínky

niikkyy
8. únor 2008

tak to já zas pečlivě měřila,ale teď to chci nechat být co nejdéle vydržím a uvidíme!!!!

sluninka
autor
8. únor 2008

hele poslal jsem Ti do IP adresu s šatama,mrkni na to,co na ně říkáš

niikkyy
8. únor 2008

adresa nedošla ☹

sluninka
autor
8. únor 2008

a teď??

niikkyy
8. únor 2008

jj už!!

popravdě mě se moc nelíbí 🤐 😔

niikkyy
8. únor 2008

jenže ono to jinak vypadá na obrázku a jinak bude na tobě 😉

tanuki
8. únor 2008

Jeee, co to čtu? 2MS optimální, jupí 😉 Tak holky, za 2týdny jdu na kontrolu!!! Zatím se nebojím, ale přijde to 😨 A říkala jsem si, že už nebudu testovat, že mě to akorát nervuje.
Veru, něco nového, něco červeného???? 🙂
Sluni, tak už taky pomaloučku polehoučku planujeme! Akorát mě zlobí mamča 😠 má švp a výměnu do Španělska, jsem myslela,že se picnu.

sluninka
autor
8. únor 2008

no právě...takže radši ne-e

sluninka
autor
8. únor 2008

tanu... švp?? co to?

niikkyy
8. únor 2008

Tanuki čauuuu!!!!! no červená nikde!!včera byla,ale ne na vložce,ta je čistá jak slovo boží,ale když jsem šla včera na WC tak to ze mě lítalo o 106 ale prostě na vložce nic a dneska vůbec nic 😖

Jojo říkal to tak mu věřím!!!!!!
Neboj,to bude už OK!

Hele jak jsem dostala tu knihu,tak tam píše ten kámoš 😀 😀 😀

Sluni ale jestli se líbí tobě,jdi do nich!!Aspon zkusit nebo tak neco

niikkyy
8. únor 2008

švp-škola v přírodě 😀

sluninka
autor
8. únor 2008

😀 😀 áha

niikkyy
8. únor 2008

😀 😀

tanuki
8. únor 2008

ty jo, tak já dne taky trochu surfovala po šatech a našla jsem jeden web, tam měli tak hnusný šaty, že jsem si říkala, ež to snad ani není možný 😀 Tak já mám narozky 3dny po té 1. kontrole, tak doufám, že to třeba někoho taky napadne 😀 No, k Vánocům jsem dostala brašnu na kolo, tak tu tuhle léto asi nevyužiju 😀