• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opět musíme začít od začátku

8. března 2008 
autor
chjooo,já už chci být těhu :frowning2: tahle bezmocnost je strašná
8. únor 2008 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tan to tě ale nemrzí,že jí nevyužiješ ne?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2008 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
sluni nápodoobně :frowning2:
8. únor 2008 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Budete!!!! Holkýýýý, vždyť je nejdůležitější teď, že víte, že můžete hezky otěhotnět!!!! No a pokud budou i okolnosti OK, bude i mimi OK a vy maminky!!!!
8. únor 2008 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
njehorší je,jak všichni kolem mě o tom pořád mluví..v práci někdo má hnad a hned se o tom baví,někomu je zle a hned jestli nejsou těhotný..fakt na palici :fearful:
8. únor 2008 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
co když to nepůjde nějak brzo a budu se snažit třeba rok?? :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
slun to věřím :pensive:
No zatím máš super přístup - neřešit to, nám se to povedlo!!! Akorát jsem měla pár dní po začátku hlenu, tak jsem si říkala, že by to mohlo klapnout
8. únor 2008 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tanu...nejhorší je to,že sjá až budu moc,tak pořád na to budu myslet,jak moc to chci a to si myslim,že není dobrý,ono se snadno řekne,nemysli na to,ale prostě to nejde...

niky..taky mám z toho hrůzu
8. únor 2008 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
jenže se obávám,že to řešit budu :frowning2: ale nechci :pensive:
8. únor 2008 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já jsem si jistá,že to budu sledovat..první příznak a hned budu čůrat na papírek,já se znám :sweat_smile:
8. únor 2008 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
sluni jsi jak já :grinning: :grinning: prostě nervák a nevydržím čekat!!!! :sweat_smile:
8. únor 2008 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
všechno musim mít hned,pak mě to štve :unamused: ale na tohle se táák těším,ale taky si přeju aby už to tady bylo...budu klidnější,že už jsem těhu,ale na druhou stranu budou obavy..ale aspoň o krůček dál,než teď...tady zatvrdlá čekám až zahřmí bo co :sweat_smile:
8. únor 2008 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Holkýýý, já tenhle cyklus počůrala 3papírky, než se mi tam 9.DPO ukázal stín :grinning: :grinning:
8. únor 2008 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
už 9DPO??????tot brzo ne????se mas!!!

Sluni presny taky musim mit vse hned!!nejradeji bych uz mela prcka doma :sweat_smile: ,ne me by stacilo vědět ze jsem tehu a nejaky cca 25 týden,kde už bych měla testy za sebou a byla třeba klidnější,že je vše OK :wink:
8. únor 2008 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
čekám až naprší a uschne :frowning2:
8. únor 2008 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tanu...jen třííí? :sweat_smile: :grinning:

niky....teda já se těším an ten okamžik až zase zjistim // se snad poeru radostí,ale i strachem...pořád nevim jestli je lepší hned letět k dr a být na očích...nebo počkat třeba do 12tt až bude srdíčko a tak
8. únor 2008 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
niky...já na svíčky s hudbou :fearful:
8. únor 2008 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo, brzo, jenže taky za ten týden sílela fakt minimálně, tak mě to akorát nervovala, ale říkala jsem si, že je prostě brzo...
No a teď je tlustá, ale enní jak ta kontrolní, tak mi je to líto, těšila jsem se na dálnice. Dnes ráno jsem se fakt bála, že je to v prdeli, tak jsem se rozhodla, že na to kašlu a objednala jsem se k té Dr. Sice jsem uvažovala si zajít na krev za 180 jako samoplátce, ale řekla jsem si, že raědji půjdu za 600na thajskou masáž :slight_smile:
8. únor 2008 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
svíčky a hudba?? :grinning: :sweat_smile:

No tak na to se taky těším,ale to to se mnou šlehne a bude po všem :sweat_smile: já jí zas zavolám,jen co budou // a ona mě stejně objedná až za cca 14 dní!!!!raději se nechám hlídat :wink:
8. únor 2008 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tan to víš že jo,raději jdi na masáž!!! :wink:
8. únor 2008 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Sluni, 12tt určo ne, jen pro klid - musí se vyloučit to mimoděložní, to praská v 10tt..
Stejně se to nedá vydržet :slight_smile: no, ale nemůžu říci, že se tam těším...prostě čekám zradu :frowning2: ale zas lepší, než kdybych se na to upnula, a pak byla v pr.... nevím, jak je to možné, ale beru to hrozně sportovně
8. únor 2008 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, viděli jste svatební fotky rezetky? Mně se hrozně líbí to paraplíčko. Sluni, chceš bílé šaty? já jsem si říkala, že bych asi radši champagne, jak se to píše??? :grinning: prostě takové ty trochu do béžova
8. únor 2008 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
sportovně??ti závidím,já bych šílela a v první euforii si asni neuvědomila asi strach že se to může stát znova :frowning2:
8. únor 2008 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
samorřejmně že jsem její fotky viděla
8. únor 2008 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tanu..jj,viděla jsem je..úžasný...já chci na 100% bílí,mě se ta champagne nelíbí
8. únor 2008 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
no já ještě champagne paraplne nepotkala, tak asi skončím u bílé :wink: ty jo, chtělo by to být trochu opálená :slight_smile:
8. únor 2008 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tanu...solárko,ale Ty máš smůlu s tim mímískem :grinning:
8. únor 2008 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
tan zkus nástřik,solárko už těžko :wink:
8. únor 2008 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem tam ani nikdy nebyla :slight_smile: ono ani to oaplování není zas tak super - mamča viděla jednu po porodu, a měla tmavý břicho, jak se jí pak smrskla kůže a vypadalo to prý děsně, že si nejdřív mysleli, jakou to má asi chudák holka nemoc. :wink:

Veru a ty sis koupila šatky nebo půjčila? Mně se zdá ta cena půjčovného vysoká, ale zas co se svatebníma šatama doma :grinning:
8. únor 2008 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek