Opět musíme začít od začátku

sluninka
2. únor 2008

Ahojte holky,
pročítala jsem spusty diskuzí a někam se znovu zapojit je těžký. Minulý týden mě bohužel "potkal" spontánní potrat, cca 5tt . Kamarádky na MK už mám, ale poohlížím se, jestli je tu někdo s podobnou, i když smutnou, zkušeností koho teď právě čeká vše od začátku, což je...chvilku počkat a pak hurá objevit zase ty kouzelný // 😵

Budu ráda za všechny příspěvky...

sluninka
autor
8. únor 2008

chjooo,já už chci být těhu ☹ tahle bezmocnost je strašná

niikkyy
8. únor 2008

Tan to tě ale nemrzí,že jí nevyužiješ ne?? 😵 😵 😵

niikkyy
8. únor 2008

sluni nápodoobně ☹

tanuki
8. únor 2008

Budete!!!! Holkýýýý, vždyť je nejdůležitější teď, že víte, že můžete hezky otěhotnět!!!! No a pokud budou i okolnosti OK, bude i mimi OK a vy maminky!!!!

sluninka
autor
8. únor 2008

njehorší je,jak všichni kolem mě o tom pořád mluví..v práci někdo má hnad a hned se o tom baví,někomu je zle a hned jestli nejsou těhotný..fakt na palici 😨

niikkyy
8. únor 2008

co když to nepůjde nějak brzo a budu se snažit třeba rok?? 😲 😝 😔

niikkyy
8. únor 2008

slun to věřím 😔

tanuki
8. únor 2008

No zatím máš super přístup - neřešit to, nám se to povedlo!!! Akorát jsem měla pár dní po začátku hlenu, tak jsem si říkala, že by to mohlo klapnout

sluninka
autor
8. únor 2008

tanu...nejhorší je to,že sjá až budu moc,tak pořád na to budu myslet,jak moc to chci a to si myslim,že není dobrý,ono se snadno řekne,nemysli na to,ale prostě to nejde...

niky..taky mám z toho hrůzu

niikkyy
8. únor 2008

jenže se obávám,že to řešit budu ☹ ale nechci 😔

sluninka
autor
8. únor 2008

já jsem si jistá,že to budu sledovat..první příznak a hned budu čůrat na papírek,já se znám 😅

niikkyy
8. únor 2008

sluni jsi jak já 😀 😀 prostě nervák a nevydržím čekat!!!! 😅

sluninka
autor
8. únor 2008

všechno musim mít hned,pak mě to štve 😒 ale na tohle se táák těším,ale taky si přeju aby už to tady bylo...budu klidnější,že už jsem těhu,ale na druhou stranu budou obavy..ale aspoň o krůček dál,než teď...tady zatvrdlá čekám až zahřmí bo co 😅

tanuki
8. únor 2008

Holkýýý, já tenhle cyklus počůrala 3papírky, než se mi tam 9.DPO ukázal stín 😀 😀

niikkyy
8. únor 2008

už 9DPO??????tot brzo ne????se mas!!!

Sluni presny taky musim mit vse hned!!nejradeji bych uz mela prcka doma 😅 ,ne me by stacilo vědět ze jsem tehu a nejaky cca 25 týden,kde už bych měla testy za sebou a byla třeba klidnější,že je vše OK 😉

niikkyy
8. únor 2008

čekám až naprší a uschne ☹

sluninka
autor
8. únor 2008

tanu...jen třííí? 😅 😀

niky....teda já se těším an ten okamžik až zase zjistim // se snad poeru radostí,ale i strachem...pořád nevim jestli je lepší hned letět k dr a být na očích...nebo počkat třeba do 12tt až bude srdíčko a tak

sluninka
autor
8. únor 2008

niky...já na svíčky s hudbou 😨

tanuki
8. únor 2008

Jojo, brzo, jenže taky za ten týden sílela fakt minimálně, tak mě to akorát nervovala, ale říkala jsem si, že je prostě brzo...
No a teď je tlustá, ale enní jak ta kontrolní, tak mi je to líto, těšila jsem se na dálnice. Dnes ráno jsem se fakt bála, že je to v prdeli, tak jsem se rozhodla, že na to kašlu a objednala jsem se k té Dr. Sice jsem uvažovala si zajít na krev za 180 jako samoplátce, ale řekla jsem si, že raědji půjdu za 600na thajskou masáž 🙂

niikkyy
8. únor 2008

svíčky a hudba?? 😀 😅

No tak na to se taky těším,ale to to se mnou šlehne a bude po všem 😅 já jí zas zavolám,jen co budou // a ona mě stejně objedná až za cca 14 dní!!!!raději se nechám hlídat 😉

niikkyy
8. únor 2008

Tan to víš že jo,raději jdi na masáž!!! 😉

tanuki
8. únor 2008

Sluni, 12tt určo ne, jen pro klid - musí se vyloučit to mimoděložní, to praská v 10tt..
Stejně se to nedá vydržet 🙂 no, ale nemůžu říci, že se tam těším...prostě čekám zradu ☹ ale zas lepší, než kdybych se na to upnula, a pak byla v pr.... nevím, jak je to možné, ale beru to hrozně sportovně

tanuki
8. únor 2008

Holky, viděli jste svatební fotky rezetky? Mně se hrozně líbí to paraplíčko. Sluni, chceš bílé šaty? já jsem si říkala, že bych asi radši champagne, jak se to píše??? 😀 prostě takové ty trochu do béžova

niikkyy
8. únor 2008

sportovně??ti závidím,já bych šílela a v první euforii si asni neuvědomila asi strach že se to může stát znova ☹

niikkyy
8. únor 2008

samorřejmně že jsem její fotky viděla

sluninka
autor
8. únor 2008

tanu..jj,viděla jsem je..úžasný...já chci na 100% bílí,mě se ta champagne nelíbí

tanuki
8. únor 2008

no já ještě champagne paraplne nepotkala, tak asi skončím u bílé 😉 ty jo, chtělo by to být trochu opálená 🙂

sluninka
autor
8. únor 2008

tanu...solárko,ale Ty máš smůlu s tim mímískem 😀

niikkyy
8. únor 2008

tan zkus nástřik,solárko už těžko 😉

tanuki
8. únor 2008

já jsem tam ani nikdy nebyla 🙂 ono ani to oaplování není zas tak super - mamča viděla jednu po porodu, a měla tmavý břicho, jak se jí pak smrskla kůže a vypadalo to prý děsně, že si nejdřív mysleli, jakou to má asi chudák holka nemoc. 😉

Veru a ty sis koupila šatky nebo půjčila? Mně se zdá ta cena půjčovného vysoká, ale zas co se svatebníma šatama doma 😀