• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opět musíme začít od začátku

8. března 2008 
hele já bych jim to řekla,že at daj prasule!!tech daru jsem se bala :sweat_smile:
8. únor 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: myslim,že opravdová musilka,ta naše má určitě lepší vkus :grinning:
8. únor 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je to dobrý,šaty přímo pro tebe Sluni :grinning: ty ráda jednoduchost :grinning: :grinning: :grinning: to sis mohla v nemocncici vzít andělíčka, :grinning: :grinning: :sweat_smile: a ty sexy podkolenky
8. únor 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikyyyy....šmarjááá,nebláznui.já nechci aby mi ten můj nastávající utekl :grinning:
8. únor 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni ale byla bys originální :grinning: :grinning: :grinning: ti půjčím pouta a neuteče :grinning:
8. únor 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
niky...myslim,že by si poradil,on je koumák :grinning:
8. únor 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a prakticky se to dělá jak? Kasička???
8. únor 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni škoda :grinning: :grinning:

Tan ne dali nám to do obálek třeba k přáníčku :wink: ale můžeš pak udělat vybírání do střevíčku a taky ať manža pak vydraží podvazek :wink:
8. únor 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bože,já mám snad z tý svatby už trému... :grinning:
8. únor 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni a počkej den před tím,to se zblázníš!!já prosila at me nekdo zabije :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste ve 2 ráno jsem dělala myrty a segra mi delala oboci,kosmetiku atd :grinning: a rano v 6 jsem mela byt u kadernice,jeste ze je segra sikovna a kruhy pod ocima skryla,ale bylo šílený vedro,takže užasnej make up mi v 11 hodin začal stékat :grinning: :grinning: :grinning: ono bylo v 11 hodin totiž 30 stupnu :sweat_smile:
8. únor 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a v jednu ráno sms že nefunguje muzika :grinning: :grinning: já myslela že me hrabne :grinning: :grinning:
8. únor 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: jo tak to já čekám ty samý kecy :grinning:
8. únor 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No máme se na co těšit :grinning:
Penízky jo.. ale vůči kamarádům je to takové trochu blbé, když jsou to studenti.. nepracující... :sweat_smile:
8. únor 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem šílenej stresák a nervák!! :grinning: :sweat_smile: a to se mi ráno v den svatby ztratil manža :grinning: :grinning: byl naproti baráku u mojí mámy v obchodě na WC,trošku na něj padla tréma a zasedl tam záhod :grinning: :grinning: :grinning:
Veru a ten podvazek si vyherce stahoval sám, nebo mu ho předal manža :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
tan nesmíš brát ohled!!pokud se zeptaj co byste rádi,řekni jestli chcou at prispejou, :wink: a oni se samy rozhodou
no bud stahne manza a nebo výherce zaleží na tobe :wink: ale kamoska vydrazila za 2500 :wink:
8. únor 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
žiši...no já taky určitě budu lítat na záchod,jak jsem nervózní,tak potřebuju na velkou :grinning: se tam zbláznim :grinning: to bude stresu :grinning:
8. únor 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem začala sepisovat, jen M. rodina je 20lidi, to je děsný :slight_smile:
8. únor 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ráno byla naprosto v pohodě,manža lítal,ale pak to na mě padlo když mě táta vedl k Tomovi,já se rozklepala,a nepamatuju si obřad,nevím co říkali,já jen zaslechla Tomovo ANO a tak jsem se probrala,že asi taky něco mám říct,pak se při polibku Tom netrefil,dostala jsem jí nejdřív na bradu :grinning: prstýnky nešli nasadit,klepali se ruce a pak nás drahoušek mládenec se Tomovi stočil pod nohy a ležel a mláil ho skoro mezi nohy :grinning: :grinning: :grinning: oddávající se rozesmál a matrikářka musela odejít :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my oběd měli taky JEN rodiný :grinning: 30 lidí!!jenže ja i Tom máme rozvedený rodiče-to byla taky komedie :grinning: :sweat_smile:
8. únor 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic půjdu chrnět,jsem nějaká KO!!

Tak bobíci dobrou noc!!!!sladký sny!! :slight_smile:
8. únor 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrýýý ale co ten drahoušek mládenec? to jsem ěnjak nestihla :sweat_smile:
8. únor 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ten se Tomovi omotal kolem nohou :grinning: :grinning: nebavilo ho stát asi,nudil se :grinning: :grinning:
8. únor 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Veru..brouky brou a PĚKNÝ SNÍKY.. :dizzy_face:
8. únor 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni a mě ne jo? To si budu pamatovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak se zatím mějte kočky a žádný špatný sny!!!
8. únor 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tanu....počkéééééj,jsi neříkala,že jdeš taky :grinning:
ale samozřejmě i Tobě pěkný snííííkyyyyy :dizzy_face:
8. únor 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha :slight_smile: já myslela, že ty jdeš spát :grinning: tak já pomalu jdu. Tak jsem začala sepisovat a dopočítala jsem se bezmála 100hostů, to je v pytli, to fakt nevím, komu neříct!!! ale zas do Jižních Čech se všem chtít nebude..
8. únor 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tanu... já to ještě nezačala sepisovat,ale očekávám více lidiček od přítele... já rodinu a pár kamarádů,kdybych měla pozvat všechny na který si vzpomenu, to bych musela být v jiný životní situaci :grinning:
8. únor 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek