• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opět musíme začít od začátku

8. března 2008 
No nevím, budeme to pak muset probrat a proškrtat:slight_smile: rodina 34, spolužáci z kruhů 30 a kamarádi 33. Ojoj. Rodina předpokládam se bude snažit dorazit v plném počtu a z těch ostatních příjde třeba jen 40, ne? a to bychom byli jen na 70:grinning: tak proto bych raději jen zahradní párty s velkým obžerstvením. Ale je super myslet na svatbu a ne na mimi :grinning:
8. únor 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu do hajan,dobrou noc... :wink:
8. únor 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou slunííí já jsem si dala šlofíka odpol, tak jsem teď naspeedovaná :slight_smile:
8. únor 2008 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
SLUNÍ!!!!!!!!! tenhle víkend je v hotelu Diplomat na Dejvický zadarmo svatební veletrh!!! Prý je tam velký výber šatů na očíhnutí!!!!! Ty jo a já zrovna asi nemám čas... Je prý nějaký velký :slight_smile:
8. únor 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
brýýýý rááánoooooo

tanu..jojo,vim o tom, ale nejdu tam,nějak se mi nechce
9. únor 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
na tom veletrhu jsem byla loni a celkem dobrý!!Dá se tam vše sehnat!!!jako na dekoraci atd!!já tam nakoupila dekoraci na stůl,do vlasů a nejake kravinky a i zavoj :wink:
9. únor 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Veru...ahojky..já tam nejdu,moc lidí a já jsem akorát tak pak nervózní,se znám
9. únor 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no já bych tam šla, ale nemám čas...
9. únor 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!konečně jsem doma :sweat_smile:
9. únor 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
áhoj Veru :wink:
9. únor 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :dizzy_face:
10. únor 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj niky :slight_smile:
10. únor 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!jak je?
10. únor 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě kuchtím oběd nějak mi to tam prská :grinning: a co ty??
10. únor 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám bolehlav,ale už 4 den!!šílený!!!!
a nevařím,jedem ke tchanovi :unamused:

Co kuchtíš?
10. únor 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kuchtim rybu - obalenou v těstíčku a amer. brambory. Bolehlav nezávidim to znám moc dobře trpim migrenama tak jednou za dva měsíce. Ale dali mi na to super prášky. Fakt když je nejhůř tak pomůžou.
10. únor 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já mám taky prášky,ale mám strach aby to nebylo kvůli spodku jak to zmrvili!!prej hrozí i otrava krve :sweat_smile:
10. únor 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo na to bacha ale u sepse bys měla vysokou horečku třesavku a tak :wink:
10. únor 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt???já mám jen bolehlav,tak zatím nešílím,břicho nebolí nic!!
10. únor 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidiš je to jen důsledek těch nervů a stresů v posledních dnech.
10. únor 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarte holkýýý :dizzy_face:
10. únor 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
len vam chcem popriat krasny den....aj u vas je tak pekne slnecno? :sunglasses:
a este ze mam novu pracu, tak uz stresujem teraz........ :confounded: :confounded: :confounded:
ja len tak na skok, popriat pekny den a niikkyy, dufam, ze sa ti polepsi a ta hlava prestane boliet....tak zatim pa :slight_smile:
10. únor 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tanity..ahojky..tady je taky strááášně krásně...tak papa a ať Ti to v práci rychle uteče
10. únor 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni...stale som tu :slight_smile: ale snazim sa muzicka vytiahnut von, ked je tak peknucko, no zaspal mi :grinning: :grinning: :grinning: lezi tu s nohami natiahnutymi na radiatori :angry: ale co to?? zda sa ze otvara oci :wink: a mozno sa este niekam von dostaneme :dizzy_face:
s tou pracou....neda sa inak, proste musim. Pol roka som nebola v praci, odkedy sme sa v auguste vratili domov, najprv to bolo 6sto nedelie, potom depky, potom stahovanie do ineho mesta, potom krasne ale kratke druhe tehotenstvo a nasledna strata nasho 2.babatka :frowning2: no a teraz dalsie stahovanie a ta nova praca...mam z toho schyzu, ale snad to zvladnem...aj ked nechcem. Malo to byt uplne inak...
10. únor 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tanity..je to strašný,ale bohužel se nedá nic dělat...zkus nemyslet na všechno špatný, i když je to hodně těžký,taky mi to moc nejde..budu Ti držet palečky,aby bylo vše v pořádku...
my taky nikam na procházku nejdeme,přítel teď šel na trénink - trénuje malý prcky, a já koukám na Mancheaster v TV
10. únor 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
...budu koukat,začíná za hoďku
10. únor 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluninka vdaka :dizzy_face: stale sa vraciam k tomu, co mohlo byt, keby....nas maly Adamko by uz mal skoro 2 mesiaciky, teraz by sme sa chystali do kocarku na prechadzku vsetci traja....a ubehlo presne 3 tyzdne od stratt nasej malej fazulky...takto rozmyslam....viem, ze to nie je spravne takto rozmyslat, no............snad to po case trosku prejde a budeme sa vytesovat na dalsi pokus a ze uz bude vsetk v poradku :wink:
tak zda sa, ze manza je uz hore, aj komunikuje, tak my pojdeme.....krasne popoludnie s futbalom!! Pamatam, ako sa hravali zapasy na Wembley stadione, byvali sme velmi blizko a vsetko sme to mali skoro nazivo :grinning:
tak sa drzte holky, pa sluni :slight_smile:
10. únor 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tani..taky pořád na tom myslím, ale asi to v nás už zůstane...nejde to jen tak hodit za hlavu
tak papa a pěknou neděli :dizzy_face:
10. únor 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky já mám uklízencí odpoledne musela jsem umýt ledničku ze vnitř protože manža to něčím opatlal :angry: teď ještě setřu prach a podlahu udělám si nehtíky a zítra zase do práce ach jo proč je ten víkend tak krátký :frowning2:
10. únor 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musil..ahojík..jo taky si to říkám,bych ho prodloužila aspoň o to nhusný pondělí :unamused:
10. únor 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek