Opět musíme začít od začátku

sluninka
2. únor 2008

Ahojte holky,
pročítala jsem spusty diskuzí a někam se znovu zapojit je těžký. Minulý týden mě bohužel "potkal" spontánní potrat, cca 5tt . Kamarádky na MK už mám, ale poohlížím se, jestli je tu někdo s podobnou, i když smutnou, zkušeností koho teď právě čeká vše od začátku, což je...chvilku počkat a pak hurá objevit zase ty kouzelný // 😵

Budu ráda za všechny příspěvky...

tanuki
8. únor 2008

No nevím, budeme to pak muset probrat a proškrtat🙂 rodina 34, spolužáci z kruhů 30 a kamarádi 33. Ojoj. Rodina předpokládam se bude snažit dorazit v plném počtu a z těch ostatních příjde třeba jen 40, ne? a to bychom byli jen na 70😀 tak proto bych raději jen zahradní párty s velkým obžerstvením. Ale je super myslet na svatbu a ne na mimi 😀

sluninka
autor
8. únor 2008

jdu do hajan,dobrou noc... 😉

tanuki
8. únor 2008

Dobrou slunííí já jsem si dala šlofíka odpol, tak jsem teď naspeedovaná 🙂

tanuki
8. únor 2008

SLUNÍ!!!!!!!!! tenhle víkend je v hotelu Diplomat na Dejvický zadarmo svatební veletrh!!! Prý je tam velký výber šatů na očíhnutí!!!!! Ty jo a já zrovna asi nemám čas... Je prý nějaký velký 🙂

sluninka
autor
9. únor 2008

brýýýý rááánoooooo

tanu..jojo,vim o tom, ale nejdu tam,nějak se mi nechce

niikkyy
9. únor 2008

Ahojky!
na tom veletrhu jsem byla loni a celkem dobrý!!Dá se tam vše sehnat!!!jako na dekoraci atd!!já tam nakoupila dekoraci na stůl,do vlasů a nejake kravinky a i zavoj 😉

sluninka
autor
9. únor 2008

Veru...ahojky..já tam nejdu,moc lidí a já jsem akorát tak pak nervózní,se znám

tanuki
9. únor 2008

ahoj, no já bych tam šla, ale nemám čas...

niikkyy
9. únor 2008

Ahojky!!konečně jsem doma 😅

sluninka
autor
9. únor 2008

áhoj Veru 😉

niikkyy
10. únor 2008

Dobré ráno 😵

musilka
10. únor 2008

ahoj niky 🙂

niikkyy
10. únor 2008

Ahojky!!jak je?

musilka
10. únor 2008

no právě kuchtím oběd nějak mi to tam prská 😀 a co ty??

niikkyy
10. únor 2008

já mám bolehlav,ale už 4 den!!šílený!!!!
a nevařím,jedem ke tchanovi 😒

Co kuchtíš?

musilka
10. únor 2008

já kuchtim rybu - obalenou v těstíčku a amer. brambory. Bolehlav nezávidim to znám moc dobře trpim migrenama tak jednou za dva měsíce. Ale dali mi na to super prášky. Fakt když je nejhůř tak pomůžou.

niikkyy
10. únor 2008

to já mám taky prášky,ale mám strach aby to nebylo kvůli spodku jak to zmrvili!!prej hrozí i otrava krve 😅

musilka
10. únor 2008

to jo na to bacha ale u sepse bys měla vysokou horečku třesavku a tak 😉

niikkyy
10. únor 2008

fakt???já mám jen bolehlav,tak zatím nešílím,břicho nebolí nic!!

musilka
10. únor 2008

tak vidiš je to jen důsledek těch nervů a stresů v posledních dnech.

sluninka
autor
10. únor 2008

nazdarte holkýýý 😵

tanity
10. únor 2008

ahojte holky 🙂 🙂 🙂
len vam chcem popriat krasny den....aj u vas je tak pekne slnecno? 😎
a este ze mam novu pracu, tak uz stresujem teraz........ 😖 😖 😖
ja len tak na skok, popriat pekny den a niikkyy, dufam, ze sa ti polepsi a ta hlava prestane boliet....tak zatim pa 🙂

sluninka
autor
10. únor 2008

tanity..ahojky..tady je taky strááášně krásně...tak papa a ať Ti to v práci rychle uteče

tanity
10. únor 2008

sluni...stale som tu 🙂 ale snazim sa muzicka vytiahnut von, ked je tak peknucko, no zaspal mi 😀 😀 😀 lezi tu s nohami natiahnutymi na radiatori 😠 ale co to?? zda sa ze otvara oci 😉 a mozno sa este niekam von dostaneme 😵
s tou pracou....neda sa inak, proste musim. Pol roka som nebola v praci, odkedy sme sa v auguste vratili domov, najprv to bolo 6sto nedelie, potom depky, potom stahovanie do ineho mesta, potom krasne ale kratke druhe tehotenstvo a nasledna strata nasho 2.babatka ☹ no a teraz dalsie stahovanie a ta nova praca...mam z toho schyzu, ale snad to zvladnem...aj ked nechcem. Malo to byt uplne inak...

sluninka
autor
10. únor 2008

tanity..je to strašný,ale bohužel se nedá nic dělat...zkus nemyslet na všechno špatný, i když je to hodně těžký,taky mi to moc nejde..budu Ti držet palečky,aby bylo vše v pořádku...
my taky nikam na procházku nejdeme,přítel teď šel na trénink - trénuje malý prcky, a já koukám na Mancheaster v TV

sluninka
autor
10. únor 2008

...budu koukat,začíná za hoďku

tanity
10. únor 2008

sluninka vdaka 😵 stale sa vraciam k tomu, co mohlo byt, keby....nas maly Adamko by uz mal skoro 2 mesiaciky, teraz by sme sa chystali do kocarku na prechadzku vsetci traja....a ubehlo presne 3 tyzdne od stratt nasej malej fazulky...takto rozmyslam....viem, ze to nie je spravne takto rozmyslat, no............snad to po case trosku prejde a budeme sa vytesovat na dalsi pokus a ze uz bude vsetk v poradku 😉
tak zda sa, ze manza je uz hore, aj komunikuje, tak my pojdeme.....krasne popoludnie s futbalom!! Pamatam, ako sa hravali zapasy na Wembley stadione, byvali sme velmi blizko a vsetko sme to mali skoro nazivo 😀
tak sa drzte holky, pa sluni 🙂

sluninka
autor
10. únor 2008

tani..taky pořád na tom myslím, ale asi to v nás už zůstane...nejde to jen tak hodit za hlavu
tak papa a pěknou neděli 😵

musilka
10. únor 2008

tak holky já mám uklízencí odpoledne musela jsem umýt ledničku ze vnitř protože manža to něčím opatlal 😠 teď ještě setřu prach a podlahu udělám si nehtíky a zítra zase do práce ach jo proč je ten víkend tak krátký ☹

sluninka
autor
10. únor 2008

musil..ahojík..jo taky si to říkám,bych ho prodloužila aspoň o to nhusný pondělí 😒