Opět musíme začít od začátku

sluninka
2. únor 2008

Ahojte holky,
pročítala jsem spusty diskuzí a někam se znovu zapojit je těžký. Minulý týden mě bohužel "potkal" spontánní potrat, cca 5tt . Kamarádky na MK už mám, ale poohlížím se, jestli je tu někdo s podobnou, i když smutnou, zkušeností koho teď právě čeká vše od začátku, což je...chvilku počkat a pak hurá objevit zase ty kouzelný // 😵

Budu ráda za všechny příspěvky...

musilka
10. únor 2008

no zítra mám nějaký ježdění kolem prahy tak aspoň ať je takhle hezky jako dnes 😉 holky já tu mám mrdník to je hrůza co ten chlap vyprodukuje

sluninka
autor
10. únor 2008

chlapi,no..oni umí hodně věcí,ale ten bordel kolem toho..hrůza 😀

musilka
10. únor 2008

ale někdy je to s nima fajn.... zrovna teď když je na zápase 😀

sluninka
autor
10. únor 2008

ten můj je na tréninku s prckama 😀

musilka
10. únor 2008

tak to máš taky pohodovou neděli 😀 akorát vy fotbalisti a my hokejisti 🙂

sluninka
autor
10. únor 2008

teda já bych spala,to není možný..takový počasí a já asi po fotbale půjdu do peřin 😖 😔

musilka
10. únor 2008

no já prospala včera celej den takže tě úplně chápu 😉

sluninka
autor
10. únor 2008

😀

sluninka
autor
10. únor 2008

udělám to jinak,jdu se natáhnout teď,než začne ten Manchester 😀 tak dobrou 😀

musilka
10. únor 2008

dobrou 😀

niikkyy
10. únor 2008

čauky!!!
jsme byli u tchánovců

musilka
10. únor 2008

jé škoda že jsi tu až teď snad jste se aspoň sobře nadlábli 😀 já mizim do vany a spát nějak mě ten víkend zmohl 😅 tak zítra doufám že tu budete 🙂 já až kolem oběda asi. Pá a dobrou

niikkyy
10. únor 2008

musil tak papa zitra budu od rana snad!!!jen odpo nebo na vecir chci na prochajdu a do kina 😅 😔

Dobrou musil,sladky sny 😉

niikkyy
11. únor 2008

halooo halooo!!!!kde se touláte bobiny??

sluninka
autor
11. únor 2008

teda tady to jede 😀 aspoň jsem o nic nepřišla

niikkyy
11. únor 2008

mrtvo 😖 😖 😖

niikkyy
11. únor 2008

teda kde lítáte??Sluniiiii§!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ☹ ☹ ☹

Tak dobrou 😔

musilka
12. únor 2008

Pomoc já mám chřipku ☹ je mi blbě nemůžu polykat v šišce mi třeští ach jo..... ☹ ☹ ☹

labut
12. únor 2008

ahoj musil, dlouhou jsem tě neviděla, jak se máš?? jak vidím, tak asi nic moc, co???

musilka
12. únor 2008

labut no chřipku zvládnu 😀 naprskal jí na mě doma manželák 😠 a co ty už 16 tt.... toto letí to je hrozný 😀 😅

labut
12. únor 2008

jojo, máš pravdu, docela to letí, naštěstí už každý den nezvracím jak šílená a začala jsem chodit do práce jinak bych se doma asi zbláznila. Pro změnu je doma manžílek se zánětem hrtanu a ucha.
musil tak rychle rychle, ať mě taky brzo doženeš a jsi taky v 16tt. Máš nějaké problémy?? nebo se mimčo už k vám chystá??

musilka
12. únor 2008

labut no nechystá pořád lítá někde po houbách 😅 v pátek jdu na gyndu protože cykly už semi krásně srovnali tak teď ještě nahodit tu ovulku a bude to 🙂

labut
12. únor 2008

musil: jo, bez ovulky to jde těžko, ale určitě se dá vše do pořádku a brzo budete čekat mímo. 😉

musilka
12. únor 2008

labut no v březnu bysme mohli pokud teda bude ovu na IUI. Mudr mi bude píchat inj. na vyvolání ovulky a já tam budu chodit na sledování folíků.A když to bude vypadat n ovu tak pojedu do prahy na tu inseminaci. Takhle jsem se dohodla s mudrem. Tak hlavně ať přijde mrcha včas a můžeme začít 😅

labut
12. únor 2008

držím pěsti,......ať si brzo mezi náma těhulkama. 😀

musilka
12. únor 2008

kéž by labuťko já už jsem s nervama někde na pokraji šílenství... Hlavně když teď moje kámošky roděj o stošest a pořád se všichni ptaj kdy my a tak. To je úplně na ránu..... 😠

labut
12. únor 2008

musil: to ti věřím, to asi není příjemný, když se pořád někdo vyptává, ale hlavu vzhůru a nevzdávej to, musíš si říkat: šak se taky brzo dočkáme, uvidíte! 😉

musilka
12. únor 2008

labut no nějak bylo nějak bude uvidíme po tom pátku snad mě gyndař trošku zvedne sebevědomí 😉

labut
12. únor 2008

jasně, že jo... 😉

musilka
12. únor 2008

a ty se měj krásně a pozdravuj mimíska. Já letim na poštu a mrknout do města papá 🙂