• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opět musíme začít od začátku

8. března 2008 
ahojky.....
12. únor 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!!!Co tu strašíte tak brzo?? :astonished: :astonished:
12. únor 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikky já dělám od šesti :grinning: takže pro mě to není brzo
12. únor 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil to dělám taky :grinning: ale nemám tam net!!tak si Vás musím užívat z domova ještě
12. únor 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
áájojkýýýý hokýýý
12. únor 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nazdááárrr :grinning:
13. únor 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem na konec padla dneska s hnisavou angínou. Celou noc jsem ležela v horečkách :frowning2: no tak mám teĎ 14 dní na uzdravování. Škoda že zrovna v půlce cyklu třeba se zrovna ovu ukáže :angry:
13. únor 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky musil!!já při angíně otěhu,ale nechala jsem si napsat Antibiotika pro těhule :slight_smile: ale je to pech marodit :frowning2:

jinak mám výsledky dobrý!!kontrola je v pořádku
13. únor 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidiš to je fajn.
No tak já určitě neotěhu protoženjsem úplně vyřízená takže na plození fakt nemám náladu :pensive:
13. únor 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil já taky neměla,ale jak zabrali ATB tak se stalo :sweat_smile: hele a nechala jsis napsat pro těhule????
13. únor 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Veru, gratuluju! Já si dnes zaplatila krev - výsledky budou zítra nebo dnes odpoledne. Úplně se mi udělalo zle, když jsem tam šla - bušení srdce... Jsem fakt zvědavá jestli tohle a kdy překonám :frowning2:
13. únor 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tan ty jsi šla nejdřív sama na krev a pak až půjdeš k Dr???neboj to bude OK
13. únor 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikkyy musim mrknout do létáku ale mám penicilin a ten si myslim tolik neškodí
13. únor 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, teď už bude jen líp!!!!

Dr je za dlouho, krev mě stála 214 :slight_smile: Ty jo, ale fakt nevím, jak to zvládnu, dnes jsme koukali na krvácející jicen se žaludkem, do toho pípající přístroje, udělalo se mi špatně :frowning2: fuj, čím víc toho v nemocnici vidím, tím zděšenější jsem pacient :slight_smile:
13. únor 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tan to bude fajn,neboj!!!!!!!!

Musil to nevadí pokud je to penicilin :dizzy_face:
13. únor 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musil...brzy budeš fit,nebój..určitě čekáš na jaro,že? :slight_smile: :grinning:
13. únor 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. únor 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak máme hCG 4200! Tak jsem si trochu oddychla... Ale jsem tak unavená, to je na prd, no jestli mi bere energii a jemu ej dobře, tak ať si :dizzy_face:
13. únor 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tanu..tak to je fajn,držím palečky :dizzy_face:
17. únor 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tan supero moc gratuluju, :dizzy_face: :dizzy_face:
sice těm hodnotám nerozumím,ale asi to je hodně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
17. únor 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, jsem magor, pořád čekám, kdy se to posere...
Verčo, no doufám, že hodně...ale na JEDNOHO jako... :slight_smile: A jak se máte? Co nového???
17. únor 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tan to je skvělé a ta obava k tomu asi patří,taky se budu bát,už těd se vlastně bojím :sweat_smile:
Jinak to celkem jde,je to jak na houpačce,chvilku pohoda,pak mě přepadne smutek a otázky proč???ale to se časem zpraví :dizzy_face:
17. únor 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co práce, už ti končí neschopnost? A co stěhování??? Měli jsme jednoho pacienta z Přílep, tak sjem si na tebe vzpomněla :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
stěhováni v dubnu!!od 1.4. jdem k našim a budem čekat kdy to předaj :sweat_smile: doufám,že brzo,pač u našich dlouho být nechci :frowning2:
neschopnost končí,od března jdu makat!děs,jsem si doma hodně zvykla :sweat_smile:
17. únor 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže na apríla, dobré :slight_smile: Jojo, taky si říkaám, že mě to pucování a připravování svačinek docela baví :slight_smile: Ale taky mě pak rozčilují drobnosti :angry:
17. únor 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já tam nechci!!sice jsou fajn,ale jsek zvyklá na svoje a oni taky,!hlavně se jim musím přizbůsobit a každá vaříme jinak,žehlíme,no prostě kraviny,ale mě to točí!!!!moje jídlo jíst nebudou pač to neni dia bio :sweat_smile: no bude to síla,asi raději budem u mamky
18. únor 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak budeme doufam, že to brzo předaj a žádný odsouvání :angry: a oni jsou takhle šíleně na zdravou výživu?
18. únor 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tátova přítelkyně ano,táta,ten by jedl všechno,nejlépe nezdravě,ale ona je Bio atd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to tu musim oprášit :sweat_smile: :grinning:
20. únor 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
praš pořádně :grinning: kde jsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii???
20. únor 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek