Opět musíme začít od začátku

sluninka
2. únor 2008

Ahojte holky,
pročítala jsem spusty diskuzí a někam se znovu zapojit je těžký. Minulý týden mě bohužel "potkal" spontánní potrat, cca 5tt . Kamarádky na MK už mám, ale poohlížím se, jestli je tu někdo s podobnou, i když smutnou, zkušeností koho teď právě čeká vše od začátku, což je...chvilku počkat a pak hurá objevit zase ty kouzelný // 😵

Budu ráda za všechny příspěvky...

labut
12. únor 2008

ahojky.....

niikkyy
12. únor 2008

Dobré ráno!!!Co tu strašíte tak brzo?? 😲 😲

musilka
12. únor 2008

nikky já dělám od šesti 😀 takže pro mě to není brzo

niikkyy
12. únor 2008

musil to dělám taky 😀 ale nemám tam net!!tak si Vás musím užívat z domova ještě

sluninka
autor
12. únor 2008

áájojkýýýý hokýýý

niikkyy
13. únor 2008

no nazdááárrr 😀

musilka
13. únor 2008

ahoj holky tak jsem na konec padla dneska s hnisavou angínou. Celou noc jsem ležela v horečkách ☹ no tak mám teĎ 14 dní na uzdravování. Škoda že zrovna v půlce cyklu třeba se zrovna ovu ukáže 😠

niikkyy
13. únor 2008

ahojky musil!!já při angíně otěhu,ale nechala jsem si napsat Antibiotika pro těhule 🙂 ale je to pech marodit ☹

jinak mám výsledky dobrý!!kontrola je v pořádku

musilka
13. únor 2008

tak vidiš to je fajn.
No tak já určitě neotěhu protoženjsem úplně vyřízená takže na plození fakt nemám náladu 😔

niikkyy
13. únor 2008

musil já taky neměla,ale jak zabrali ATB tak se stalo 😅 hele a nechala jsis napsat pro těhule????

tanuki
13. únor 2008

Ahoj holky! Veru, gratuluju! Já si dnes zaplatila krev - výsledky budou zítra nebo dnes odpoledne. Úplně se mi udělalo zle, když jsem tam šla - bušení srdce... Jsem fakt zvědavá jestli tohle a kdy překonám ☹

niikkyy
13. únor 2008

děkuju 😵 😵 😵
tan ty jsi šla nejdřív sama na krev a pak až půjdeš k Dr???neboj to bude OK

musilka
13. únor 2008

nikkyy musim mrknout do létáku ale mám penicilin a ten si myslim tolik neškodí

tanuki
13. únor 2008

Veru, teď už bude jen líp!!!!

Dr je za dlouho, krev mě stála 214 🙂 Ty jo, ale fakt nevím, jak to zvládnu, dnes jsme koukali na krvácející jicen se žaludkem, do toho pípající přístroje, udělalo se mi špatně ☹ fuj, čím víc toho v nemocnici vidím, tím zděšenější jsem pacient 🙂

niikkyy
13. únor 2008

Tan to bude fajn,neboj!!!!!!!!

Musil to nevadí pokud je to penicilin 😵

sluninka
autor
13. únor 2008

musil...brzy budeš fit,nebój..určitě čekáš na jaro,že? 🙂 😀

niikkyy
13. únor 2008

kuk

tanuki
13. únor 2008

Holky, tak máme hCG 4200! Tak jsem si trochu oddychla... Ale jsem tak unavená, to je na prd, no jestli mi bere energii a jemu ej dobře, tak ať si 😵

sluninka
autor
17. únor 2008

tanu..tak to je fajn,držím palečky 😵

niikkyy
17. únor 2008

tan supero moc gratuluju, 😵 😵
sice těm hodnotám nerozumím,ale asi to je hodně 😵 😵 😵 😅

tanuki
17. únor 2008

Holky díky, jsem magor, pořád čekám, kdy se to posere...
Verčo, no doufám, že hodně...ale na JEDNOHO jako... 🙂 A jak se máte? Co nového???

niikkyy
17. únor 2008

tan to je skvělé a ta obava k tomu asi patří,taky se budu bát,už těd se vlastně bojím 😅
Jinak to celkem jde,je to jak na houpačce,chvilku pohoda,pak mě přepadne smutek a otázky proč???ale to se časem zpraví 😵

tanuki
17. únor 2008

a co práce, už ti končí neschopnost? A co stěhování??? Měli jsme jednoho pacienta z Přílep, tak sjem si na tebe vzpomněla 😵 😵

niikkyy
17. únor 2008

stěhováni v dubnu!!od 1.4. jdem k našim a budem čekat kdy to předaj 😅 doufám,že brzo,pač u našich dlouho být nechci ☹
neschopnost končí,od března jdu makat!děs,jsem si doma hodně zvykla 😅

tanuki
17. únor 2008

takže na apríla, dobré 🙂 Jojo, taky si říkaám, že mě to pucování a připravování svačinek docela baví 🙂 Ale taky mě pak rozčilují drobnosti 😠

niikkyy
18. únor 2008

no já tam nechci!!sice jsou fajn,ale jsek zvyklá na svoje a oni taky,!hlavně se jim musím přizbůsobit a každá vaříme jinak,žehlíme,no prostě kraviny,ale mě to točí!!!!moje jídlo jíst nebudou pač to neni dia bio 😅 no bude to síla,asi raději budem u mamky

tanuki
18. únor 2008

Tak budeme doufam, že to brzo předaj a žádný odsouvání 😠 a oni jsou takhle šíleně na zdravou výživu?

niikkyy
19. únor 2008

no tátova přítelkyně ano,táta,ten by jedl všechno,nejlépe nezdravě,ale ona je Bio atd 😝

sluninka
autor
20. únor 2008

to tu musim oprášit 😅 😀

niikkyy
20. únor 2008

praš pořádně 😀 kde jsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii???