• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opět musíme začít od začátku

8. března 2008 
autor
já jsem taky zvědavá co mi padne,nesnášim šaty,takže se z toho picnu :grinning:

mizim pro snoubence,tak pápá,možná se tu stavim později
22. únor 2008 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
pápá! takže už jsi dostala i prstýnek, jo? Gartulujuuuu :dizzy_face:
22. únor 2008 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdarrrrrr :sweat_smile:
já se včera trochu opilaaaaaaaaaaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: moje hlava,auuuuuu

hele proč by jste měli platit za zkoušení šatu???to je jedno a zadačo!!!!musíš si je vyzkoušet přece!To máš jak když si jdeš koupit džíny!Taky třebas obejdeš 5 krámů a všude zkoušíš,a platíš??Neplatíš :grinning: :wink:

Já chci taky MS!!!!!!!!!!Místo toho mám zánět :cry:
23. únor 2008 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
niikkyy já dávám do kupy opici mýho manži včera trošku přetáhnul :grinning:
23. únor 2008 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já nepřetáhla tolik,ale jako cítila jsem že se mi lepí pusa a hůř mluvím :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2008 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
alkohol je srajda,no,ale je s ním prča :grinning:

brý ráno :dizzy_face:
23. únor 2008 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdáár Slunce v duši :grinning:
23. únor 2008 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
čaute no to jsme se pěkně sešli při sobotě. Já zrovna obaluju brokolici jsem zapatlaná až za ušima a šmatám na komp. Kdyby byl manža vzhůru tak mi urazí ruce :grinning:
23. únor 2008 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme včera koupili jahody, měla jsem chuť si dát sklenku šampáňa :grinning:

Tak to jóoo, no snad si někdy anjdu čas, ale musím teď začít jízdy, jsem přihlášená do autoškoly :confounded:

musil, velice sexy nevěsta :wink:
23. únor 2008 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
tanuki no ty teď jedině tak rychlý špunty :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no sexy bych byla kdybych neměla 20 kilo navíc a měla jinej ksicht :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2008 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Tan šampáňo jo???to já nemusím-fůůj,ale jahody bych brala :grinning: :grinning:

Já mám naštěstívařeno ze včera,dneska bych nic nezvladla :grinning: :grinning: :grinning:

kde je nějaká sexy nevěsta? :sweat_smile: :astonished:
23. únor 2008 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
doprd*le my jdem dneska večer zas do restauračky s někým na sklenku :astonished: :astonished: néééééééé
23. únor 2008 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no já teď snídám a za pár hodin jedu na fotbal, doufám,že nezačne pršet :confounded:
23. únor 2008 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
snídaně v 11:30, taky dobrý :grinning: :grinning: Já tu mám dnes ještě mamču, tak vaří ona :slight_smile:

Musil fakt, kus ženský :slight_smile: na to se taky hraje a u mnohých i vyhrává :wink:

Veru, ty vlastně nechceš pít, ty musíš, viď :grinning:
23. únor 2008 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
já taky snídám :grinning: :grinning: jsme přijeli domu ve 3 ráno :grinning: :grinning:

Tan já fakt nepiju,mě to nedělá dobře :confounded:
23. únor 2008 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my poobědvali sluni posnídala :grinning: a jdu si dát dvacet k telce a pak šup na prochajdu musim manžu vyvenčit :sweat_smile:
23. únor 2008 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky všem, chtěla jsem vás poprosit o hlasík na http://www.avonparty.cz/ ve fotosoutěži, jsem na první straně a na fotce jsem s mojí malou Andrejkou. Stačí kliknout na fotku. Díky všem :slight_smile: Lucka
23. únor 2008 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Mně čekají teď roštěnky, už mi kručí v břiše..

Veru, já taky moc nepiju, hlavní důvod je, že mi to prostě nechutná! Pár věcí jo, třeba Mojito, ale zas je mi líto dát 600za večer a když vypiju 2za večer, tak to pak není tak hrozné :slight_smile: se to tak nějak vytráví... ale jednou mi bylo hodně zle, to jsem se učila, dala si semtex, pak cca za 3hoďky 2dc vínka a to byla teda jízda. A resumé: nezkoušt redbull s vodkou :grinning:
23. únor 2008 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
redbull a vodka je dobrýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: na tom jsem ujížděla :grinning:
no mě ty míhaný nechutnaj a já po všem zvracím,a pak je mi zle,tak raději nepiju!!!

Já mám segedín ze včera :dizzy_face:

Lucko máš tam hlas :dizzy_face:
23. únor 2008 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
smutná téma.aj mne sa to stalo.otehotnela som znovu za 4 mesiace a dala som sa súkromnému lekárovi vypísať na rizikové.lebo som sa bála velmi,že by sa to mohlo zopakovať..a teraz čakám na porod :slight_smile:)
23. únor 2008 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sun..ahojky,tak to gratuluju,tak ať vše dobře dopadne :wink: kdy vám řekl doktor,že se můžete začít snažit? já jsem že jsem to teď poprvé dostala a nechci brát prášky a nechceme si dávat pozor...tak nevim teda
23. únor 2008 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
sluni buš do toho hned :grinning:

sun:gratuluju!!už se taky těším až se to znova povede a na rzikové chci jít okamžitě taky
23. únor 2008 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Veru...uvidim co mi poví ten dr :unamused:
teda já mám zase depku :confounded:
23. únor 2008 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Sluní, ještě zbývají pláštěnky :slight_smile: na té mé diskuzi "na koníka" jsou dvě těhu hned po první.

Holky, jdu k tomuhle doktůrkovi :slight_smile: http://www.porodnice.cz/poradny/42
23. únor 2008 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ježiši ty jdeš k Apolináři jo??? :astonished: :astonished:

jdi ke Kouckýmu
23. únor 2008 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Sluni ty už to moc řešíš :sweat_smile: jako jestli se to má stát po druhé,tak to neovlivníš nějakou zdrženlivostí
23. únor 2008 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
10. prosinec, 2006
Dobry den,
Dobrý...

tenhle dotaz mě teda pobavil :grinning: :grinning:
23. únor 2008 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Veru..řeším no...prostě jsem z toho jelen :confused:
23. únor 2008 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Sluni neřeš,nemá to cenu,akorát se tím zbytečně deptáš :pensive:
23. únor 2008 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
kort potom,co každej Dr říká něco jiného,jsem naprosto v klidu a na nějaké jejich čekání kašlu,buď ať se shodnou a nebo jdou do řiti :zipper_mouth:
23. únor 2008 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek