• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opět musíme začít od začátku

8. března 2008 
spíš si myslím,že jsem měla víc vajiček a dvě ovulky bych řekla i dle grafu a sovu hlenu-ale co já vím :pensive:
3. únor 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
niky...taky jsem zkoumala utz jiných holek a pořád mi tvrdili,že to může být mladší a tak... no a nakonec to dopadlo jak to dopadlo...
3. únor 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás bylo vidět že by bylo postižené víš?krásně bylo na UTZ vidět ta odchylka když dělali projasnění šíje!!!měli jsme moc vysoké číslo
3. únor 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:frowning2: no tak to je strašný,mě dr pak už ani utz neukazoval..věděl moc dobře proč...
3. únor 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no teď mi psala kamarádka,že její sestřenka porodila o měsíc dřív a mrtvé mimčo...NO TAK AˇT MI NĚKDO VYSVĚTLÍ CO JE SAKRA TOHLE ZA SPRAVEDLNOST :fearful: :frowning2:
3. únor 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ho viděla,pač jsem měla jít na jiný zákrok a museli udělat UTZ kontrolní před zákrokem a nakonec že zákrok dělat nebudou,že se to vyřešilo uplně samo - zemřelo a zkontrolovali druhý mimčo a zjistili že je prostě špatné!!!Takže okamžitě objednat a druhý den jsem šla na sál
3. únor 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no takže jsem viděla jak mrtvý plod,tak to nemocný a to jsem nejdřív vykřkla radostí,pač se hýbalo a ručenkama matlalo a manža byl dojatej-poprvé viděl mimísky na UTZ a taky naposled!Pač po radosti,že se malej hýbal najeli na šíji a smích přešel :pensive:
3. únor 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni co?????????????????mrtvý??ty vole to bych si šla hodit!!v tomhle případě si říkám,zlatý můj potrat v 11 tt :pensive:
3. únor 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo já jsem taky málem brečela radostí,když jsem slyšela na druhým utz srdíčko,ale jak to dr hned vyplnul a zatvářil se,tak jsem věděla,že je zle
3. únor 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ta sestřenky měla otravu krve :unamused: a prej že ta holčičky plavala mrtvá v tý plodový vodě,takže to musela porodit a mrtvý..no tak to je prostě už kotel...to fakt nevim co říct
3. únor 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prostě na hovno!!! :confounded: :cry: :cry: :cry: :cry:

mě nejvíc dostalo jak Tom uplně zářil ruku mi mačkat štěstím,jásal že vidí prcka,pač jsme věděli,že o jedno přijdem-proto jsem měla jít na ten zákrok první!Ale viděla jsem u něj slzičky jak byl dojatej a viděl jak se mimčo hýbe atd a pak ta krutá rána!!a to ten debilní DR to všechno měřil a atd!čekala jsem že vypne ten UTZ a on ne!!vše nám ukázal jak je vše špatně,popisoval mi to mrtvé miminko no šílený!!choval se arogantně že manža už málem vybouchl
3. únor 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je vrchol!!!chudina.to je šílený co se děje!!to já bych se tam složila a alou na psychiatrii nebo kam se to jezdí
3. únor 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je hustej dr teda,ten můj byl v tomhle teda schovývavej nebo jak se to řekne...radši mě připravoval na nejhorší,ale pořád dával trošku naděje... jsem ráda,že ten utz jsem už pak neviděla,to by mě trefil šlak :frowning2:

chudinka ta holčina,ta n¨se z toho asi jen tak nedostane :frowning2: pak dám vědět jak jí je...
3. únor 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni ty hraješ fotbal nějak závodně i??????hele můžu se zeptat kolik ti je???když tak písni IP!!!!!ale nemusíš odpovídat!!!! :wink: to je jen zvědavost
3. únor 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
niky...IP :wink:
3. únor 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky moje - nikkyy - sluninko - panebože, já nevím co říct :frowning2: :frowning2:

co se týká přístupů dr., tak je to z jejich starny obranná reakce, ale chovají se doopravdy jak hovada, jen co je pravda - znám jich pár takových. My se teda snažíme taky po tom spontánním potratu z přelomu září/říjen - necháváme tomu teď volný průběh, jelikož stresů jsem si užila dost. Je strašně smutné, že někteří zdravotníci jsou tak bezcitní :angry:
3. únor 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tohle nebyl muj Dr ale pan primář z nemocnice :angry: :angry: debil namachrovanej!!!!!oznámil mi to s usmevem na tvari,nazval plod zmetkem a bylo vymalováno!!!! :frowning2: Tom už málem vylítl,jsem ho ještě uklidnovala, :sweat_smile: a to jsem ho potkala když mě propusteli po ..... a on s usmevem zase Jeee tak nakonec jste si to nechala vzit jo???super,nejlepsi reseni pro vas!!!!hele malem by se ve me krve nedorezalo,pac plná čekárna maminek-těhulí.koukali na mě,pac asi meli pocit,že jsem to byla dat pryč dobrovolne,pac taky nevypadam na tolik kolik mi je,tipujou mi méně a i ženský na pokoji nejdřív mysleli,že jsem tam dobrovolně,takže pohledy na mě jak na vraha,pak zjistili co a jak a byl klid!

No jasně to dej vědět!!!to musí být šílený :frowning2:
3. únor 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hajzl jeden - bych mu rozbila držku :angry: :angry:
3. únor 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Megy!!raději nic už neříkat!!!!sama víš co se asi s náma děje :frowning2:
3. únor 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a rovnou stížnost na vedení - to je teda no comment - jak si to vůbec mohl dovolit???? je mi z toho na blití :angry: :angry: :angry:
jj Manža málem rozbil!!!!!!debil :angry:
jj nik - máš pravdu :pensive:
3. únor 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pevně věřím, že budeme mít ještě tento rok krásné uzlíčky v náručí :wink: ikdyž poo smutných událostech :wink:
3. únor 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
niky ....cooooo? ježiš to bych ho kopla do držky,přítel by to tam asi rozbil,takový idioti by měli dělat někde mimo lidi,třeba ve skladu...fuj,až mám z toho husí kůži takovej přístup....

megy... tak to Ti budu přát štěstíčko,asi víš kdy budeš připravená,co? :wink:
rok 2008 je prostě zlomový - já to vím :grinning:
no já v tu chvíli to nějak nepobírala,nechapala!!!!UTZvukem mi málem udělal díru do břicha až jsem kníkla bolestí a on,že at nejsem cita,ze me musi vysetrit a ze je to uz jedno,ze muze pritlacit,apc mimca půjdou pryc!!tim padem chtel asi basnik rict,že je klidne tim UTZ nejak zmackne nebo ja nevim co a je to vlastne jedno,pac jsou to zmetci :confounded: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a to byl pan primář a šéf oddělení!!!stěžovalo si mooocccc paní a slečen na jeho přístup,jenže bohužel on je profesně dokonalej no!!operuje a rodí jak bůh :sweat_smile: tak si vyber no!já neměla sílu dávat stížnost,naštěstí mě neoperoval,to bych nedala!dělal mi to taky primář ale uplně jinej!nějakej profík v potratech!
3. únor 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni manža už natahoval a viděla jsem jak kroutí rukou,že mu asi jednu vystřelí,ale já neměla sílu ještě dělat zle a hádat se!tak jsem vzala papíry a rychle zmizela!!!!!

megy letos uzličky asi už v ruce mít nebudem!vidím to až příští rok
3. únor 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mega...to doufám :slight_smile:

Holky,právě jsem se rozhodla,že se tento rok ještě budu vdávat...nějaký drobný stranou máme,tak šup do toho :dizzy_face: přítel ten bude šťastnej,tak nějakej malej obřed pro rodinu a nejbližší a hurá do toho :dizzy_face:
3. únor 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hnus jeden - bych ho chtěla vidět na tvém místě :confounded: :angry: :angry: parchant jeden - no ale s takovýma se neudělá ni, bohužel, jelikož jsou to ti "PÁNI" je to spíše smutné, že mají takový přístup :pensive:
3. únor 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
niky...teda,chjo,na to nemám slov,doufám,že se nechystáš k němu třeba na kontrolu a tak :sweat_smile:
3. únor 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek