Opět musíme začít od začátku

sluninka
2. únor 2008

Ahojte holky,
pročítala jsem spusty diskuzí a někam se znovu zapojit je těžký. Minulý týden mě bohužel "potkal" spontánní potrat, cca 5tt . Kamarádky na MK už mám, ale poohlížím se, jestli je tu někdo s podobnou, i když smutnou, zkušeností koho teď právě čeká vše od začátku, což je...chvilku počkat a pak hurá objevit zase ty kouzelný // 😵

Budu ráda za všechny příspěvky...

sluninka
autor
3. únor 2008

no já se jdu válet..teď už vážně...tak já se tu zase ukážu a zítra mi drž palce v práci 😖 ať se z toho nezbláznim 😖

niikkyy
3. únor 2008

no já ani kytkou neházela 😀 😀
neboj to dáme do kupy,ti řeknu co a jak!!jsem profík!!jsem se jednou vdávala 😀 😀 😀 😀

Tak papapa já nemám nervy na ten NET!!!a musím vyžehlit 😝

jasně držím palečky na zítra 😉 to zvládneš!!!!

niikkyy
3. únor 2008

Tak jsem vyžehlila a jak jsem u toho stála,tak mě bolí břicho ☹

sluninka
autor
3. únor 2008

já byla konečně teď nakoupit po takový době a už toho mám zase dost,jsem unavená,takže sprcha a za chvilku alou do postýlky 😒

niikkyy
3. únor 2008

sluni nevěsto co ty tu?? 😀 😀

nakoupit takhle pozdě???

sluninka
autor
3. únor 2008

niky... jsem se na Tebe přišla podívat 😉
byli jsme odvézt přítelovo mladší ségru k mámě,tak jsme se stavili nakoupit,ale těch lidí 😖 necháou co pořád kupujou

niikkyy
3. únor 2008

jo to bylo včera taky plno-šílený a ješte ty slevy ☹

Jůů ty jsi hodná že jsi přišla!!ne mě zas padá depka 😠

sluninka
autor
3. únor 2008

my jsme proběhli jen potraviny a mazali domů...jo a ještě jsem si dala Twistera 😅 😀

sluninka
autor
3. únor 2008

tak já jdu koukat na tu komedii Xfaktor 😀

koukni na to taky,určitě Tě to rozesměje 😉

papa a dobrou noc 😉

niikkyy
3. únor 2008

no už se u toho bavím.je to síla 😀 😀 😀

mňam twistra,já včera snědla v nákupáku vafli s jahodama 🤐

Tak papa a dobrou

sluninka
autor
3. únor 2008

jééžiš wafle,to mi ani nepřipomínej,u těch arabl,nebo co to je,že jo? tak tam jsme byli když to otvírali,a ještě teď se olizuju 😅

niikkyy
3. únor 2008

no nevím zda arab ale je to v letňanech u tesca u vchodu 😉 a jsou výbornýýýýýýýýýýýýýý 😅

sluninka
autor
3. únor 2008

joooo,to je vončóóó,sice trošku hnus cena,ale jednou dvakrát,vyjímka..znáš to 😕 😀

niikkyy
3. únor 2008

no jo cenu ani nevím,pač platil manža,když mě viděl jak tam slintám - to jsem byla těhu a včera mi jí koupil,pač viděl jak tam očkem šilhám 😀

sluninka
autor
3. únor 2008

mě taky přemlouval přítel,já bych se tady do těch cen moc neangažovala,ale on mě vždycky přemluví,teda ani nemusí moc přemlouvat 😅 😀

niikkyy
3. únor 2008

už vidím jak tě přemlouvá 😀 😀 😀 😀 😀 myslím,že když se na nás podívaj,je jim to jasný 😀

sluninka
autor
3. únor 2008

😕 jéééé,v tomhle máš teda pravdu,jak dneska s tim twisterem, prej dáš si něco a já ne,pak v autě říkám, jsem si ho měla vzít a on,já Ti tam skočím 😀

niikkyy
3. únor 2008

to dělám taky,že říkám,že nééééé a pak hmm,jsem si měla dát,tak jedem do drivu a nebo se tam Tom vrací taky!Pač pak by se mnu asi nevydržel 😅

sluninka
autor
3. únor 2008

😀 teda no ženský,ehm 😀 to jsme my,kouzelný,neodolatelný,no prostě bezva 😕 😀

niikkyy
3. únor 2008

mě minule řekl,jestli bych nemohla jíst slušněji 😅 já měla takovou chuť na tu vafli,že než jsme došli k autu,vafle byla ve mě!§Ale jak do mě padala no šílený,jako kdybych dostala po týdnu najíst!!Ten na mě vyvalil oči a nechápal 😅 😅

niikkyy
3. únor 2008

a to jsem frajerka jela na podpatkách jo,abych nějak vypadala!!!takže dámička,kebelčička,podpatky a huba a bunda od jahod a já se cpala o 106 😀 pohled pro bohy!!!!!šlehačka mi tekla skrz prsty to príma!Kočka že? 😀

sluninka
autor
3. únor 2008

😀 😀 se nedivim,no hlad je mocnej no 😀

niky..já mažu spát,ráno hurá do práce 😅 tak se měj krásně a pěkný sníky...ahojík

niikkyy
3. únor 2008

tak papa a držím palečky 😵 dobrou

sluninka
autor
4. únor 2008

niky..ahojííííík,tak v práci hrůza děs,tváří se tu všichni jak kdybych byla největší simulant 😖 šmejdi a práce samozřejmě žádná 😠

niikkyy
4. únor 2008

Ahojky sluni!!!!!Co????????????????idioti!!!!!!!!!Oni vědí co se stalo???Nebo si myslej,že jsi jen tak se hodila marod?????Ach jooo..kde to děláš,že tam jsou takový lidi??I když u mě no.....sice se nebudou tvářit blbě,ale berou to že se nic nestalo,že to je jak chřipka-přijde a odejde ☹

sluninka
autor
4. únor 2008

biky...neřekla,ani se neptali šmejdi,kašlu na ně...no já musim "pracovat" tak se tu ukážu jen občas,ale večer tu kdyžtak budu 😉 jakpak Ti je?

niikkyy
4. únor 2008

no to je šílený sluni,to bych tam nevydržela v takový atmosféře! 😒 to je mi líto 😔
Mě no nic moc,ještě jsme se dozvěděli že už nám strhávaj prachy za hypotéku a ještě ani neplatíme,takže te´d nevíme jak co zaplatíme,takže budíček suprovej!!vypadá to,že budem muset jít bydlet k našim než se byt dodělá 😒
A jak se máš ty?

sluninka
autor
4. únor 2008

no já huuumus v práci,každej tu na mě čumí jak idiot,no děs,už aby bylo pět 😖

niikkyy
4. únor 2008

ty děláš do 5?? 😲 😲 jejda!!!hlavně to tam vydrž bobe!!!!!!!!!já půjdu nakoupit

sluninka
autor
4. únor 2008

bohužel tu musim vydržet... vezmi vozík a bourej do lidí,oni uhnou 😉