Opět musíme začít od začátku

sluninka
2. únor 2008

Ahojte holky,
pročítala jsem spusty diskuzí a někam se znovu zapojit je těžký. Minulý týden mě bohužel "potkal" spontánní potrat, cca 5tt . Kamarádky na MK už mám, ale poohlížím se, jestli je tu někdo s podobnou, i když smutnou, zkušeností koho teď právě čeká vše od začátku, což je...chvilku počkat a pak hurá objevit zase ty kouzelný // 😵

Budu ráda za všechny příspěvky...

niikkyy
4. únor 2008

hihi to mi pomůže 😵 😵 😀 😀

tak já jdu!!!

niikkyy
4. únor 2008

jdu se taky vykřičet ještě do té spořky!!!!kreténi 😠

musilka
4. únor 2008

ahoj holky můžu k vám 😅

sluninka
autor
4. únor 2008

musil...jasááááán,ahojík

niikkyy
4. únor 2008

musil ahojky!!ty taky?? 😲 😲 😲 😲

holky jdu na ten nákup,pak se ukážu

musilka
4. únor 2008

niikkyy už dvakrát 😔

ahoj sluni jak se cítíš?

sluninka
autor
4. únor 2008

musil...jsem po 14dnech v práci a jsem na prášky,mě tu všichni se*ou 😖
jinak 8.8. se vdávám 😵

musilka
4. únor 2008

sluni to gratuĺuju 8 je moje šťastné číslo 😀
jinak i mě tu všichni serou neboj asi jsou nějaký erupce na slunci 🙄

sluninka
autor
4. únor 2008

musil..moje tááky 😀

no tak s tou erupcí máš asi pravdu 😖

musilka
4. únor 2008

mám já vím... tady to totiž fakt není jiný. Pořád někdo prudí... a kde budete mís svatbičku a jaký barvičky a šatičky povídej přeháněj mě strašně baví svatby s tou naší jsem se vyřádila 😀 😵

sluninka
autor
4. únor 2008

chtěli bysme zeleno-bílou svatbu,jsou to barvy našeho oblíbenýho fotbal.klubu,prostě auto máme zelený,pokoj zelenej,já mám pěněženku,oblečení no prostě závislost 😀 všecho j e na začátku,chceme malinkou svatbu,nic mega,na to nejsou peníze 😖

moncika15
4. únor 2008

hoj sluninka, uz je lepsie? hlavu hore 😎

sluninka
autor
4. únor 2008

moncika..ahojky,teď na to trochu nemyslim,mám v hlavince svatbu 😅 😀 ale stejně se těším až přijde MS 😕

musilka
4. únor 2008

sluni my měli taky malou svatbu ale přesto že samochvála smrdí musím říct že fakt povedeně zorganizovanou 😅

sluninka
autor
4. únor 2008

musil..hlavně že se líbila vám,to je nejdůležitěší 😉 na kolik vás vyšla?

tanity
4. únor 2008

sluninka, mozem sa k vam pridat? sledovala som tvoj osud a verila, ze ti nakoniec lekari povedia, ze ste stale dvaja a ze vsetko bude v poriadku... ☹ je mi luto, ze to nevyslo... ☹
myslim, ze prvykrat som ta zaregistrovala v augustovkach...ale mozno sa mylim. Ja som tam mala patrit, ale povedala som si, ze az ked budeme v 13tt. Nestalo sa, bohuzial sme o babatko prisli v 11tt. a to presne pred 2tyzdnami a 1 dnom To uz bolo druhe babatko o ktore sme prisli. ☹ Prvykrat sme stratili nasho chlapceka v auguste 2007 v 21tt....som rada, ze si zalozila tuto temu, ano je vela podobnych tem, no tam su uz pomaly vsetky opat tehu a my sme teraz take zranene ☹
sluni, chapem tvoje pocity, idem tym kazdy jeden den....boli to a nedokazem si predstavit, ze by sme mali cakat 6 mesiacov-tolko mame "prikazane" od lekara....prvykrat sme neposluchli a otehotnela som po 3 mesiacoch a lekari vravia, ze to mohlo byt aj tym, ze sme nepockali a maternica nebola zregenerovana...ja asi teda pockam, beriem znova tu hnusobu HAK...nenavidim ju 😠

musilka
4. únor 2008

sluni já měla dražší šaty 8500 kč a manželák si koupil fungl nový kvádro 7000 kč takže to nesmíš tak brát v potaz ale i s tim tak cca 45 tisíc. Napíšu ti IP s přesnějším rozpočtem

sluninka
autor
4. únor 2008

tanity..ahojky,určitě,vítej 😉

mě těch půl roku přijde jako nesmysl..a to že je to způsobený tím,je jen lékařská výmluva

sluninka
autor
4. únor 2008

musil..tývole,,tak to je moc 😖

tanity
4. únor 2008

inak prekarasne miesto na svadbu 😵

sluninka
autor
4. únor 2008

tanity..děkuju 🙂

tanity
4. únor 2008

my sme mali tiez malu svadbu, no malu....asi 50 ludi, no bola uplne najuzasnejsia a najkrajsia 😀 asi ako pre kazdeho...boli sme spolu 9 rokov a tak sme si to naplno vychutnali a uzivali si kazducky jeden okamzik...inak brali sme sa 7.8. pred skoro 4 rokmi 😉

sluninka
autor
4. únor 2008

tani...9let? téda,my jsem spolu 2 roky 😅

tanity
4. únor 2008

ja viem, my sme taaaaaaaaaaaaaaaaki staaaaaaaaaaaaaaari 😀 ale nie, sme spolu uz 12 rokov, poznali sme sa od mojich 17-tich, je to moja laska zivotna, ten moj drahy muz....aj 2 roky stacia na to, aby si vedela, ze je to ten pravy 😀 zasnubili sme sa presne rok po nasom zoznameni sa a potom sme cakali "nekonecne" dlho, kym sme sa vzali. Ale ako vsetko, na co musis cakat (nie az tak nasou vinou 🙂 ) stoji zato!! preto verim, ze aj ked sa teraz takto trapime s babatkami, tak to nakoniec bude stat za to a budeme uz uplne stastni, sme stastni aj teraz, len k dokonalosti chybaju male deturence 🙂

tanity
4. únor 2008

sluni, a ako sa citis? aj ty mas dni lepsie a horsie?

musilka
4. únor 2008

sluni my jsme spolu 7 😅 krásných let 😅 ale na svatbu nějak předtím nebyl čas.... tak jsme si to vynahradili loni 😵

tanity
4. únor 2008

musilka, aj ty dvakrat ☹ ☹ ☹ aj my............ja mam v sebe taaaky hnev, dievcata.....hnevate sa aj vy? Ja sa toho hnevu nedokazem zbavit......normalne nadavam a len by som nieco rozbijala......vcera som sa trosku zkludnila, boli sme sa prejst na Strbske pleso (byvame pod tatrami) a tak mi ten cisty vzduch asi dobre urobil 😉

musilka
4. únor 2008

tanity to se máš já taky bydlim v krásný přírodě českého ráje 😀 .... a u vás na slovensku je krásně my byli v létě na dovče na Oravě a jsme z toho úplně nadšená... chtěli bysme i letos jet k vám na dovču ale ještě nevíme kam 😅

sluninka
autor
4. únor 2008

tááák,právě mi potvrdili termín 😀 8.8.08 v 11h...ale bohužel v kapli,protože o tento termín je moooooc velký zájem a nestihlo by se to stěhovat..no nevadí no,tak to bude v kapli…. 😵

musilka
4. únor 2008

sluni super 😀 a kde teda?