Opět musíme začít od začátku

sluninka
2. únor 2008

Ahojte holky,
pročítala jsem spusty diskuzí a někam se znovu zapojit je těžký. Minulý týden mě bohužel "potkal" spontánní potrat, cca 5tt . Kamarádky na MK už mám, ale poohlížím se, jestli je tu někdo s podobnou, i když smutnou, zkušeností koho teď právě čeká vše od začátku, což je...chvilku počkat a pak hurá objevit zase ty kouzelný // 😵

Budu ráda za všechny příspěvky...

tanity
4. únor 2008

no, byvame tu docasne, manzel tu pracuje, no asi sa znova vratime dom ked nam to teraz zasa s babatkom nevyslo....je to taka tazka situacia, okrem toho, ze smutime , sa musime rozhodovat, co dalej.....je to kompilkovane, tak vas tym nebudem zatazovat 😖
musil, my by sme znova chceli ist na Tasos, kde sme boli aj na nasej svadobnej dovolenke....proste je to najkrajsie miesto na svete, nikde inde sme na dovci neboli, len tam a to pred 4 rokmi, tak sme si teraz povedali, ze si zasluzime a skusime nasetrit peniazky....chceme znova naskocit na nasu stastnu vlnu, lebo nas stastienejak opustilo 😠

sluninka
autor
4. únor 2008

musil... www.laznekynzvart.cz kaple

tanity
4. únor 2008

sloni, super....tak sa ti ten krasny kolotoc priprav moze zacat...... 😀 😀 😀

musilka
4. únor 2008

tanity no my bysme taky rádi k moři ale penízky strkáme do bydlení takže jedině v červnu někam na poslední chvíli 😒 ale moc se mi nechce radši bych udělala obýváček a chodbu 😅

sluninka
autor
4. únor 2008

já nejsem slůůůně 😀

tanity
4. únor 2008

prave som ti chcela napisat velikanske PREPAC za to sloni, samoska ze nejsi sloooooone, si sluninka 😝 😀 😝 😀

tanity
4. únor 2008

musilka, ani my nemame penize nazvys, no neboli sme nikde taaak dlho, len sme pracovali a pracovali (vratili sme sa po 3 rokoch z Anglie) a teraz proste MUSIME ist na dovcu....aj ked treba peniazky do bytiku, povedali sme si proste, ze priorita je nase "fyzicke aj psychicke zdravie" a ze sa tam urcite znova nastartujeme a bude dobre....

niikkyy
4. únor 2008

tak člověk jde na nákup a vy jste se tu rozmnožili?? 😲 😲

sluninka
autor
4. únor 2008

niky... 😀 mám to potvrzený 8.8.08 v 11h 😉 😵

tanity
4. únor 2008

niikkyy ahoj..... 🙂 ako na nakupoch? aj ja by som mala ist, treba mi nieco dokupit na ten madarsky gulas co tu vyvaram, no pohravam sa s myslienkou, ze textnem muzikovi, aby sa zastavil v samoske.....nechce sa mi umyvat hlava a mam strasne mastne vlasy 😎

tanity
4. únor 2008

sluninka, mrkla som sa na tu stranku a vyzera to super....vela sa teraz hovori o tych osmickach....inak osmicka je vraj cislo velmi racionalne, preto dobre (sedmicka je zasa emocionalne a prinasa vela vselijakych emocii, aj dobrych ale aj tyzh zlych, preto rok 2007=nanic) no osmicka, ze prinesie stabilitu a pokoj....rovnovahu....tak verim, sluni, ze ten vas svadobny den bude naozaj taky nadherny....

lu82
4. únor 2008

sluninka: Řekli jste už o vaší svatbě rodičům?

niikkyy
4. únor 2008

sluni superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tanity ahojky!!!!! co ty tu???asi blbá otázka že???? ☹
nákup pohoda,banka vyřízená 😠 jsem se vyřvala
s těma vlasama jsme na tom stejně 😀 děs!!!!!!!!!!
nakonec dneska udělám jen filé

sluninka
autor
4. únor 2008

tanity...já taky doufááám 😵

lu...jojo,teď jsem volala mamče 🙂

niikkyy
4. únor 2008

a co mamka? 😵 😵 😵 hele už jsi koukala po šatech???já je měla za 8,500 😅

sluninka
autor
4. únor 2008

niky….mamka mi to sama říkala,pak kvůli prckovi,měla bych moc lítání kvůli papírům,protože máme každej trvalý bydliště jinde…šaty? Tak to já budu ráda,když se vejdu tak do 4tis 😅

niikkyy
4. únor 2008

tak to má mamka pravdu!! 🙂

do 4 tisíc??tak to si je nepučuj v Praze 😅

sluninka
autor
4. únor 2008

niky..to určitě nebudu,půjčím si je u nás, tam jsou jiný ceny 😉

niikkyy
4. únor 2008

kde u vás?jsem myslela,že jsi z Prahy 😕

niikkyy
4. únor 2008

ale ty moje šatičky bych si zas ráda oblékla aspoň na chvíli 😅

sluninka
autor
4. únor 2008

niky..jojo,bydlím tady,ale původně jsem od jinud a tam v tý části se budeme brát 😉

si je oblíkni 😀

niikkyy
4. únor 2008

je nemám,jsou v půjčovně 😖

aha tak to jo!v praze to je drahý jak svina 😅

tanity
4. únor 2008

niikkyy, prisli sme o ľ babatka ☹ ☹ to druhe len nedavno, 20.01. ☹
inak, aj ja mam niekedy taku sialenu chut znova si obliect svadobne saty, ale tiez boli z pozicky, takze len cumim na fotky a obzeram sa, aka som bola nevesta.....najkrajsi den mojho zivota...sluninka, mas sa na co tesit....normalka by som si to rada zopakovala.... 😅

niikkyy
4. únor 2008

tanity to mě šíleně mrzí!!!už dvakrát jo??????holka to tě obdivuju,to bych nerozdýchala!!!!!!opět ta samá příčina,nebo jak????jéé pokud nechceš nemluv o tom,plně chápu 😔
Já taky nedávno!!30.1. ☹ to datum se mi vryje do paměti ☹
Mo je půjčovna šatů je vedle mé práce,tak je tam každou cestu do a z práce okukuju 😀

sluninka
autor
4. únor 2008

tanity...po druhé? tak to je hrůza? a příčinu víš?

niky... taky na datum 30.1.08 jen tak nezapomenu ☹

niikkyy
4. únor 2008

no sluni tohle datum bude každý rok strašit nás obě ☹

sluninka
autor
4. únor 2008

...bohužel ☹

musilka
4. únor 2008

tak tanity změna nakonec na dovču jedeme a to do Tunisu manža mi dneska u oběda udělal překvapeníčko 😀

niikkyy
4. únor 2008

teda musil ty se máš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hodnej manža!!mě dneska taky překvapil 😀 dává výpověd 😅

sluninka
autor
4. únor 2008

musil.fáááááááááááááákt? týbrďoooooo 😵 😀