Opět musíme začít od začátku

sluninka
2. únor 2008

Ahojte holky,
pročítala jsem spusty diskuzí a někam se znovu zapojit je těžký. Minulý týden mě bohužel "potkal" spontánní potrat, cca 5tt . Kamarádky na MK už mám, ale poohlížím se, jestli je tu někdo s podobnou, i když smutnou, zkušeností koho teď právě čeká vše od začátku, což je...chvilku počkat a pak hurá objevit zase ty kouzelný // 😵

Budu ráda za všechny příspěvky...

niikkyy
3. únor 2008

sluni co????to jsi se teď jak rozhodla jo?????ty jsi frajerka!!!!hura do tohoooooooooooooooooooo 😵 😵 😵 svatba je krásná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to přítele požádáš o ruku?? 😀

niikkyy
3. únor 2008

sluni k němu už nejdu!!!rodit v té nemocnici asi nechci a tak už ho nikdy snad neuvidím!!!!!!budu chodit ke své Dr tady u nas a pak asi Podolí!!! 🙂

no užila jsem si to pěkně,kretíno!!!

niikkyy
3. únor 2008

megi no to je přesně ono největší hulváti,ale ve svým oboru machři no-co naděláš!!!!!!!!ale v té situaci bych ho prokopla

sluninka
autor
3. únor 2008

niky... 😀 néé,už mě požádal on,ale pořád to protahujeme kvůi penězům a stejně pak až bude mimčo,tak to bude ještě těžší.Navíc už pak bude moc mít jeho jméno a prostě budeme rodina,bez milionů papírů a tak... JNějak to vyběhám,zařídim a doufám že termín pá 8.8.08 bude ten náš 😵 ještě tam mají volno a "8" je mé šťastné číslo 😀

niikkyy
3. únor 2008

holkíí jsem upekla buchtu,takovej pokus a je výborná 😝 😝 😝 😝

sluninka
autor
3. únor 2008

niky...taky jsem přemýšlela o Podolí,nebo Boleslav,ale Podolí má prostě supre služby a je tam všechno....

helééé pocém s tou buchtou 😵 taky bych si něco dala

niikkyy
3. únor 2008

sluní tak to jo!!!!tak s chutí do toho!!!!Víš jak mě strašně pomohlo,sice to bude znít asi blbě,ale jak mě přijímali na ten zákrok atd,tak ne hlásit kontaktní osobu přítele ale MANŽELA-to zní tak krásně!!!!!!!!prostě uplně jsem si uvědomila vždycky že mám někoho bližšího než přítele a že vlastně máme stejná jméno atd!!prostě magor jsem já vím 😅 😅

8.8. je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale vyběhej si to už teď!!

niikkyy
3. únor 2008

Podolí je super!!i vybavením atd!jasně že můžeš chytnout blbej personal,ale co,to je všude!!a mě se Apolinář nelíbí!!měla jsem pocit,že jsem v kostele a pak to vybavení no síla 😔

Buchta je úžasná!!!si přijet bydlis celkem kousek 😀 😀 😀 jednoduchá a výborná!jestli máš ráda tvaroh a třeba merunky 😉

niikkyy
3. únor 2008

my se teda budem stěhvat na prahu západ okres,kousek před Kralupy nad Vltavou,ale rodit budu rozhodně v Praze i manža to hned odsouhlasil!!!!!!teda jestli bude co rodit 😅

sluninka
autor
3. únor 2008

JE TO SUPER,ŽE BYCH TEĎ MĚLA TROCHU JINÝ STAROSTI A NEBYLA TAK NĚŠŤASTNÁ, MĚ TAKY V NEMOCNICI ŘÍKALI,PREJ MÁTE TADY MANŽELA A JÁ HIHI TO JE MŮJ PŘÍTEL 😅

NO ZA CHVILKU SE MI VRÁTÍ Z TRÉNINKU,TAK MU TO OZNÁMIM A UVIDIM CO MI NA TO POVÍ 😀 😀

Tvááároooh? ňáááám 😵

sluninka
autor
3. únor 2008

niky...nech si ty negativní kecíky 😠 se ještě v tý porodnici sejdeme a budem spolu chodi na porodní kurzy 😀

niikkyy
3. únor 2008

sluníííí tak to budu čekat co písneš co MANŽA na to!!!!!! 😵 😵 😀 😀 😀 😀

že je to hezčí říkat MANŽEL 😅 😀 😀 mě zas říkali,že je tam přítel na začátku,pak už věděli,že manžel 😀

niikkyy
3. únor 2008

sluni to by byla bomba ne?? 😀 😀 😀 stejný den,místo,pokoj!!to mi ale musíš říct kdy se začnete snažit 😅

sluninka
autor
3. únor 2008

niky...všechno řeknu jak budu něco vědět,jak souhlas přítele tak datum snažení 😀 😀 no to by byla fakt náhodička,kdybysme se tam sešly 😀 😵

niikkyy
3. únor 2008

sluni to by byla fakt prdca 😀 😀 si to představuju 😀 😀 jeste se taky poznat 😀 😀 😀
no já hned ve středu budu Dr uhánět at mi ona řekne jak to vypada a jeji nazor kdy muzem atd 😀 😅 ta zase ze mě bude v jiříkově vidění 😅

už chci dostat MS!!!!!

sluninka
autor
3. únor 2008

taky se těšim na MS, to je asi poprvé co ji už chci mít 😕

žiši já mám zase úsměv na držtičce,to je nezvyk 😅 😀 uvidíš,že všechno bude oukej a za několik týdnů tu budeme rozhazovat jenom 😀 nebo 😵

niikkyy
3. únor 2008

no jo taky budu tu mrchu červenou vítat 😀 😀 😀

to je dobře,já se taky usmála 😀 😀

sluninka
autor
3. únor 2008

niky...no teď jak dlouho nám to vydrží,musíme se nějak zkusit přemáhat... 😉 ve středu mi dej hned vědět jak jsi dopadla,ať vim,jak si mám pospíšit já 🙂

niikkyy
3. únor 2008

no to se neboj,hned ti přijdu říct jak si Dr tukala na celo a poslala me do práce a budu vyřízená 😅 😀 😀

jo vydrží-musí sluni!!!!si budem v tom pomahat a bude to OK 😵

baskaj
3. únor 2008

ahoj sluninka. zvlastne, ze sme prave v rovnakych dnoch prezivali to iste... ja som bola v osmom tyzdni, ked som zacala krvacat. tak sme sli na pohotovost. tam mi zistili, ze babo nie je vo vcku vidno, ze asi sa slabsie vyvija alebo tam uz nie je. nechali si ma v nemocnici a nadavkovali ma liekmi. ale o dva dni si ma pan prednosta vysetril a povedal, ze uz nie je ziadna sanca, ze babo tam nie je a keby sme este cakali, iba by som sa viac rozkrvacala a este k tomu by som aj nejaku infekciu mohla dostat. ako mi vzal aj poslednu sancu, tak som sa mu tam rozplakala a on mi povedal, ze sa to stava kazdemu 10temu tehotenstvu. a ze o 3 mesiace sa mozme pokusit znova a ze mi predtym daju aj nejake lieky. tak mi 31.1. robili kyretaz. teraz som uz doma, este trosku smutime, ale verime, ze nase babenko nas uz caka v nebicku, kde za nim zachvilu prideme.

sluninka
autor
3. únor 2008

niky 😀 a to Tě doma na PN nechala gynekol. nebo obvoďačka?

jo Musíme si pomáhat..aspoň psychicky...

Kde se courá ten můj chlap? 😕

sluninka
autor
3. únor 2008

baskaj... je to vážně bohužel tak,dr mi také říkal,že se to stává často, a většinou tím projde skoro každá ženská ani o tom neví,zpoždění MS,pak silnější MS a tím vlastně prodjou zamlklým potratem ani o tom neví.Je to smutný,ale víme,že jsem plodný a mimča přijdou na svět až bude "čistej vzduch" 😉 věřím,že to bude brzy

niikkyy
3. únor 2008

sluni gyndařka!!!!!!!obvoďačka ani neví,že jsem těhu byla 😅

už měl být doma????? 😲 a já tu čekám napjatě co bude 😀 😀

mě zas vypadává internet kur*a 😠

baskaj
3. únor 2008

sluninka - tak, tak. co uz narobime. ale ja mam teraz strach pocat este pred letnym skuskovym obd. - este chodim do skoly. tak sme sa rozhodli planovat az v juni. a to sa mi zda tak straasne dlhooo...

sluninka
autor
3. únor 2008

niky 😀 😀 😀 tak už je doma.....

nemluví,jen se usmívá a pořád mi dává pusiny 😀 takže jsme rozhodnutý, zítra zavolám a zamluvim termín 😀

sluninka
autor
3. únor 2008

baskaj..jestli předem víš,že projdeš nějakým stresem,tak radši chvilku vydrž,vim,je to těžký,taky se těšim na ten den až budeme moct 😉 ale je to pro zdraví Tvoje i pak toho prcka 😉

niikkyy
3. únor 2008

sluni superrrrrrrrrrrrrrrrrrr jen ať tě mucká!!!!!!!!!!!!!já mám radostttttttttttttt bude svatbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵

jak jsi to něj vybalila????? 😅 😀 😀 😀 😀 😀

tak jsem napsala dlouhej příspěvěk a net vypadl 😠 😠 😠 😠 😠 😠

sluninka
autor
3. únor 2008

😀 jsem mu řekla ať sio na 8.8 nic neplánuje,že se bereeeeeeem 😀 tak se pousmál,dal mi pusu a teď se pořád tlemí a usmívá 😀

mě to taky pořád padá,až mě to se*r 😠

ale teda prstýnky,šaty,boty...jéééžiš nic nemám,to bude stres 😀 ale 6měsíců na přípravu maličké svatby stačí,ne? 😅 mě nééé,žiši budu zase plašit,že nic nemám 😀 😀 😀

niikkyy
3. únor 2008

sluni ja se tady tlemím jak debilka jak to píšeš 😀 😀 😀 😀 jasně že to zvládneš!!já taky měla půl roku a v klidu!!!!!!!!!!!!!!!!!!prstýnky můžeš vybrat i na netu a šaty cca taky!!!!bohatě stačí i na velkou půl roku 😵

hele aspoň se zabavíš ne??to je superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😀 😀 😵 😵 😵 😵

no mě padá celej PC ☹

sluninka
autor
3. únor 2008

to bude peněz,musim sehnat pěkný,levný,kvylitní..no to bude horor,já už to vidim,už teď se bojim,že mi do zítra ten termín ěnkdo vezme 😅 😀

no to se zabavím,o svatbě vim jen to,že se říká ano a hazí se kytičkou 😅 byla jsem jen na jedný

mě taky padá PC,už přišel párkrát restart 😠