Opět musíme začít od začátku

sluninka
2. únor 2008

Ahojte holky,
pročítala jsem spusty diskuzí a někam se znovu zapojit je těžký. Minulý týden mě bohužel "potkal" spontánní potrat, cca 5tt . Kamarádky na MK už mám, ale poohlížím se, jestli je tu někdo s podobnou, i když smutnou, zkušeností koho teď právě čeká vše od začátku, což je...chvilku počkat a pak hurá objevit zase ty kouzelný // 😵

Budu ráda za všechny příspěvky...

sluninka
autor
4. únor 2008

tanity..moje mamča přišla o mimi v 6.měsíci ☹ ale dřív ještě neříkali co bylo příčinou,takže to můžu mít to samé. I mě dr říkal,že se tohle stává hodně ženským,ani o tom neví,že potratily,prostě se zpozdí MS pak najednou víc krve a je to, nikdo se nic nedozví... 😖

tanity
4. únor 2008

no, to je mi luto, uplne si dovedu predstavit tie jej pocity.....jeden lekar vravel, ze ked nas malicky tak silno kopkal a potom uz nic nebolo len ticho, tak ze mozno si same ublizilo tym, ze si pritislo pupocnik....a samo si ublizilo....to je proste des, ze sa nic neda urobit, len sa modlit, aby bolo vsetko v poriadku, v tomto sme proste bezmocni a mna ta bezmocnost ubija....

sluninka
autor
4. únor 2008

tanity..to se nedivím,prostě strašnej zážitek ať je tomu 5tt nebo 20tt. Nepřála bych to ani nepříteli ☹

tanity
4. únor 2008

sluni, suhlasim. Podla mna proste vela zien ani netusi, alebo v minulosti netusilo, ze boli tehotne. V dnesnej dobe si vela zien tehu planuje a tak si hned robime testy a k lekari ideme uz v 6 tyzdni....v minulosti to nebolo. Teraz dookola pocuvam, to niekedy nebolo, to teraz sa deju hocijake veci a ja si pripadam ako neschopna zena a matka...myslim vsak, ze to bolo je a bude stale.....vdakavymozenostiam techniky sa o tehu dozvedame skoro...

sluninka
autor
4. únor 2008

tanity...já přemýšlim,že teď radši počkám déle,když to nedostanu a pak teprve test a dr... 😒

musilka
4. únor 2008

holky kuš s timhle toho už jsme si všechny užili dost ne? Jsme poučený z předchozích nezdarů a jdem dál 😉

tanity
4. únor 2008

ja viem ako to myslis....ale neodolas 😵 viem to, aj ja som si vravela, ze az ked to nedostanem, ale vobec som to nedodrzala...proste ti to neda....ja som si robila teraz druhykrat test este predtym, nez som mala dostat...ukazal sa negativny a ja som tak strasne revala a revala....(to som ale uz bola tehu!).....manzel vravel, ze som to testovala skoro a ze mam pockat.....tak som pockala a nedostala som to a znova sa testla a boli tam //.... 😀
dufam, ze raz sa dockame toho aj happy end 😀

sluninka
autor
4. únor 2008

jééžiš já už chci MS 😵 😀 😅

niikkyy
4. únor 2008

tak jsem tu!nemám ani chu´t k jídlu

sluninka
autor
4. únor 2008

tanity...určitě to bude teď happy end 😵

musilka
4. únor 2008

sluni já tu prní mrchu po potratu měla pěknej masakr 😖 ale teDˇuž ta potvůrka chodí super přesně po 28 dnech a to mám PCO 😲 😀

niikkyy
4. únor 2008

sluni to jsme dvě!!!!!!ale ještě si počkáme cca 3 týdny nejméně než MS dojde ☹

sluninka
autor
4. únor 2008

niky...zase kočárky? ☹

musil... přesná jak hodinky

niikkyy
4. únor 2008

musil prej ta první mrcha je hustá!!už mi to říkalo dost holek

niikkyy
4. únor 2008

kočárky? 😔 nechápu

PCO je co? 😅

sluninka
autor
4. únor 2008

niky..3týdny? 😅

no kočárky..nebo pročpak nemáš chuť?

tanity
4. únor 2008

baby, viete co sa mi stalo?.....sedim tu za pocitacom v domneni, ze periem a zrazu uz nic nepocujem...takze si vravim, aha uz dopralo idem vyvesit pradlo....otvorim pracku a vyberam pradlo a myslim na vas a vase osudy a tu zrazu zacnem registrovat, ze to pradlo je nejak podozrivo suche....si vravim, mame kvalitnu pracku a vyzmykalo az dosucha...ked v tom zrazu mi do nosa udrel jemny zapach manzelovych ponoziek....ja som tu pracku vobec nezapla! Tak odznova 😀 😀 😀
inak, manzelik nakupi, tak vlasy dnes beznadejne mastne 😀 a zuby som si z trucu tiez dnes vobec neumyla 😀
sluni, podme dal!

sluninka
autor
4. únor 2008

tanity..joo to se mi stává často - pračka,myčka nebo voda na čaj 😠 se těšim jak už mám uvařenou vodu a já ji ani nezapnu 😀

tanity
4. únor 2008

co je PCO?

musilka
4. únor 2008

niky polycystický vaječníky. Mám na nich velký množství cyst. A většina mých cyklů je anovulačních a mývala jsem díky ním i 60-ti denní cykly. 😉

tanity
4. únor 2008

niikkyy, a preco nechutna?

sluninka
autor
4. únor 2008

pultu centrální ochrany 😀

musilka
4. únor 2008

tak holky se mějte já letim do cestovky pá

tanity
4. únor 2008

ach musilka, to znie desne...ale hlavne, ze sa to teraz upravilo, co povies? mozno sa teraz upravi aj sam ovulacny cyklus a tak si raz budes moct povedat, ze "vsetko zle je na nieco dobre"......
sluni, pekne celistva osobnost.....musilka, to nie, ze si robime srandu, len to nie!! 🙂 ale uznaj, ze musime by pekne celistve osobnosti, aby sme tymto dokazali prejst, vsak?

tanity
4. únor 2008

krasny den v cestovke musilka, papa!

niikkyy
4. únor 2008

Nevím,nemám chu´t papat! ☹

Jo začala jsem trochu krvácet a špinit ☹

hi no 3 týdny a buhví kdy to dostanem!!mě říkali 4-6 týdnu ☹

Tanity ty jsi dílo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Musil papapa

Sluni cože??pultu centrální ochrany ?? 😀 😀 😀 😀

poleva
4. únor 2008

tanita áno
aj ty si bola augustovka či ako ?

sluninka
autor
4. únor 2008

niky...já taky nemám moc chutě,pořád mi je zle,asi z nervů nebo já nevim... ale teď mám rajsou a tu zbouchám i kdybych umírala 😀

musil...no se někdo má 😀 tak si to užij,pak ukážeš kam přesně letíte 😵

tanity
4. únor 2008

poleva ano, mala som termin 18.8. ale nikdy som sa k vam nepridala v diskusii, lebo som cakala, az prejde 12tt...potom som chcela... ☹
ale teba som tam videla, a aj ked si napisala, ze si o babatko prisla....bolo mi to luto.
niikkyy, ja mam rozvareny gulas, len cakam na nejake ingrediencie od manzela a teraz pre zmenu bastim jeden chlieb za druhym s natierkou....tak nasucho.
ani mne nechuti, lebo nemam koho "vyzivovat"...uz ide len o mna a tak som prestala jest ovocie, kaslem na vitaminy a jednoducho rebelujem....

tanity
4. únor 2008

hej a este som zi zafarbila moje sedive vlasy 😎 a znova zacala pit kavu a uz som si dala aj za poharik vina (hned ma zlozilo, uz na to nie som.... 😝 )
rebelie......