Opět musíme začít od začátku

sluninka
2. únor 2008

Ahojte holky,
pročítala jsem spusty diskuzí a někam se znovu zapojit je těžký. Minulý týden mě bohužel "potkal" spontánní potrat, cca 5tt . Kamarádky na MK už mám, ale poohlížím se, jestli je tu někdo s podobnou, i když smutnou, zkušeností koho teď právě čeká vše od začátku, což je...chvilku počkat a pak hurá objevit zase ty kouzelný // 😵

Budu ráda za všechny příspěvky...

niikkyy
3. únor 2008

spíš si myslím,že jsem měla víc vajiček a dvě ovulky bych řekla i dle grafu a sovu hlenu-ale co já vím 😔

sluninka
autor
3. únor 2008

niky...taky jsem zkoumala utz jiných holek a pořád mi tvrdili,že to může být mladší a tak... no a nakonec to dopadlo jak to dopadlo...

niikkyy
3. únor 2008

no u nás bylo vidět že by bylo postižené víš?krásně bylo na UTZ vidět ta odchylka když dělali projasnění šíje!!!měli jsme moc vysoké číslo

sluninka
autor
3. únor 2008

☹ no tak to je strašný,mě dr pak už ani utz neukazoval..věděl moc dobře proč...

sluninka
autor
3. únor 2008

no teď mi psala kamarádka,že její sestřenka porodila o měsíc dřív a mrtvé mimčo...NO TAK AˇT MI NĚKDO VYSVĚTLÍ CO JE SAKRA TOHLE ZA SPRAVEDLNOST 😨 ☹

niikkyy
3. únor 2008

no já ho viděla,pač jsem měla jít na jiný zákrok a museli udělat UTZ kontrolní před zákrokem a nakonec že zákrok dělat nebudou,že se to vyřešilo uplně samo - zemřelo a zkontrolovali druhý mimčo a zjistili že je prostě špatné!!!Takže okamžitě objednat a druhý den jsem šla na sál

niikkyy
3. únor 2008

no takže jsem viděla jak mrtvý plod,tak to nemocný a to jsem nejdřív vykřkla radostí,pač se hýbalo a ručenkama matlalo a manža byl dojatej-poprvé viděl mimísky na UTZ a taky naposled!Pač po radosti,že se malej hýbal najeli na šíji a smích přešel 😔

niikkyy
3. únor 2008

Sluni co?????????????????mrtvý??ty vole to bych si šla hodit!!v tomhle případě si říkám,zlatý můj potrat v 11 tt 😔

sluninka
autor
3. únor 2008

jo já jsem taky málem brečela radostí,když jsem slyšela na druhým utz srdíčko,ale jak to dr hned vyplnul a zatvářil se,tak jsem věděla,že je zle

sluninka
autor
3. únor 2008

ta sestřenky měla otravu krve 😒 a prej že ta holčičky plavala mrtvá v tý plodový vodě,takže to musela porodit a mrtvý..no tak to je prostě už kotel...to fakt nevim co říct

niikkyy
3. únor 2008

no prostě na hovno!!! 😖 😢 😢 😢 😢

mě nejvíc dostalo jak Tom uplně zářil ruku mi mačkat štěstím,jásal že vidí prcka,pač jsme věděli,že o jedno přijdem-proto jsem měla jít na ten zákrok první!Ale viděla jsem u něj slzičky jak byl dojatej a viděl jak se mimčo hýbe atd a pak ta krutá rána!!a to ten debilní DR to všechno měřil a atd!čekala jsem že vypne ten UTZ a on ne!!vše nám ukázal jak je vše špatně,popisoval mi to mrtvé miminko no šílený!!choval se arogantně že manža už málem vybouchl

niikkyy
3. únor 2008

no to je vrchol!!!chudina.to je šílený co se děje!!to já bych se tam složila a alou na psychiatrii nebo kam se to jezdí

sluninka
autor
3. únor 2008

tak to je hustej dr teda,ten můj byl v tomhle teda schovývavej nebo jak se to řekne...radši mě připravoval na nejhorší,ale pořád dával trošku naděje... jsem ráda,že ten utz jsem už pak neviděla,to by mě trefil šlak ☹

chudinka ta holčina,ta n¨se z toho asi jen tak nedostane ☹ pak dám vědět jak jí je...

niikkyy
3. únor 2008

sluni ty hraješ fotbal nějak závodně i??????hele můžu se zeptat kolik ti je???když tak písni IP!!!!!ale nemusíš odpovídat!!!! 😉 to je jen zvědavost

sluninka
autor
3. únor 2008

niky...IP 😉

megy
3. únor 2008

ahoj holky moje - nikkyy - sluninko - panebože, já nevím co říct ☹ ☹

co se týká přístupů dr., tak je to z jejich starny obranná reakce, ale chovají se doopravdy jak hovada, jen co je pravda - znám jich pár takových. My se teda snažíme taky po tom spontánním potratu z přelomu září/říjen - necháváme tomu teď volný průběh, jelikož stresů jsem si užila dost. Je strašně smutné, že někteří zdravotníci jsou tak bezcitní 😠

niikkyy
3. únor 2008

no tohle nebyl muj Dr ale pan primář z nemocnice 😠 😠 debil namachrovanej!!!!!oznámil mi to s usmevem na tvari,nazval plod zmetkem a bylo vymalováno!!!! ☹ Tom už málem vylítl,jsem ho ještě uklidnovala, 😅 a to jsem ho potkala když mě propusteli po ..... a on s usmevem zase Jeee tak nakonec jste si to nechala vzit jo???super,nejlepsi reseni pro vas!!!!hele malem by se ve me krve nedorezalo,pac plná čekárna maminek-těhulí.koukali na mě,pac asi meli pocit,že jsem to byla dat pryč dobrovolne,pac taky nevypadam na tolik kolik mi je,tipujou mi méně a i ženský na pokoji nejdřív mysleli,že jsem tam dobrovolně,takže pohledy na mě jak na vraha,pak zjistili co a jak a byl klid!

No jasně to dej vědět!!!to musí být šílený ☹

megy
3. únor 2008

hajzl jeden - bych mu rozbila držku 😠 😠

niikkyy
3. únor 2008

ahojky Megy!!raději nic už neříkat!!!!sama víš co se asi s náma děje ☹

megy
3. únor 2008

a rovnou stížnost na vedení - to je teda no comment - jak si to vůbec mohl dovolit???? je mi z toho na blití 😠 😠 😠

niikkyy
3. únor 2008

jj Manža málem rozbil!!!!!!debil 😠

megy
3. únor 2008

jj nik - máš pravdu 😔

megy
3. únor 2008

pevně věřím, že budeme mít ještě tento rok krásné uzlíčky v náručí 😉 ikdyž poo smutných událostech 😉

sluninka
autor
3. únor 2008

niky ....cooooo? ježiš to bych ho kopla do držky,přítel by to tam asi rozbil,takový idioti by měli dělat někde mimo lidi,třeba ve skladu...fuj,až mám z toho husí kůži takovej přístup....

megy... tak to Ti budu přát štěstíčko,asi víš kdy budeš připravená,co? 😉

megy
3. únor 2008

rok 2008 je prostě zlomový - já to vím 😀

niikkyy
3. únor 2008

no já v tu chvíli to nějak nepobírala,nechapala!!!!UTZvukem mi málem udělal díru do břicha až jsem kníkla bolestí a on,že at nejsem cita,ze me musi vysetrit a ze je to uz jedno,ze muze pritlacit,apc mimca půjdou pryc!!tim padem chtel asi basnik rict,že je klidne tim UTZ nejak zmackne nebo ja nevim co a je to vlastne jedno,pac jsou to zmetci 😖 😠 😠 😠 😠 😠 a to byl pan primář a šéf oddělení!!!stěžovalo si mooocccc paní a slečen na jeho přístup,jenže bohužel on je profesně dokonalej no!!operuje a rodí jak bůh 😅 tak si vyber no!já neměla sílu dávat stížnost,naštěstí mě neoperoval,to bych nedala!dělal mi to taky primář ale uplně jinej!nějakej profík v potratech!

niikkyy
3. únor 2008

sluni manža už natahoval a viděla jsem jak kroutí rukou,že mu asi jednu vystřelí,ale já neměla sílu ještě dělat zle a hádat se!tak jsem vzala papíry a rychle zmizela!!!!!

megy letos uzličky asi už v ruce mít nebudem!vidím to až příští rok

sluninka
autor
3. únor 2008

mega...to doufám 🙂

Holky,právě jsem se rozhodla,že se tento rok ještě budu vdávat...nějaký drobný stranou máme,tak šup do toho 😵 přítel ten bude šťastnej,tak nějakej malej obřed pro rodinu a nejbližší a hurá do toho 😵

megy
3. únor 2008

hnus jeden - bych ho chtěla vidět na tvém místě 😖 😠 😠 parchant jeden - no ale s takovýma se neudělá ni, bohužel, jelikož jsou to ti "PÁNI" je to spíše smutné, že mají takový přístup 😔

sluninka
autor
3. únor 2008

niky...teda,chjo,na to nemám slov,doufám,že se nechystáš k němu třeba na kontrolu a tak 😅