Opět musíme začít od začátku

sluninka
2. únor 2008

Ahojte holky,
pročítala jsem spusty diskuzí a někam se znovu zapojit je těžký. Minulý týden mě bohužel "potkal" spontánní potrat, cca 5tt . Kamarádky na MK už mám, ale poohlížím se, jestli je tu někdo s podobnou, i když smutnou, zkušeností koho teď právě čeká vše od začátku, což je...chvilku počkat a pak hurá objevit zase ty kouzelný // 😵

Budu ráda za všechny příspěvky...

tanity
6. únor 2008

ahoj niikkyy!! ako sa dnes mas? dufam, ze nijake zle sny nestrasili....

niikkyy
6. únor 2008

Ahojky!!!No prozměnu zase!!Mě se prostě pořád zdá o miminkách!!!!šílený ☹

Co ty,jak se máš??????

tanity
6. únor 2008

chapem, aj mne.............neda sa to proste.......mas to hlboko v podvedomi a preto tie sny.....asi je to pochopitelne, teraz zijeme len tym.................
dobre si to vystihla, jak na houpacce.........presne tak sa citim ja...........raz hore, raz dole.....a dole je to priserne!!!!!!!!!! ☹

tanity
6. únor 2008

vcera ste tu moc nenakecali... 😅
my sme boli na tom pohovore, teda manza a pacil sa, lebo ho pozvali do druheho kola.....aj mne volali ohladom jednej prace, takze zajtra mam pohovor...............................a neviem, ci sa na to citim, ale asi hej..........

niikkyy
6. únor 2008

mě včera nešel skoro vůbec intenret!!!Pořád mi to padalo,tak jsem neměla nervy sem dávat příspěvěk hodinu!!!!

Jo přesně jak na houpačce!!!Ale asi to tak má být!bylo by divné,kdyby jsme to jen tak přešli!!!!!!!!

Tak to budu držet palečky na ten pohovor!!!!To dokážeš 😉

Já jdu dneska na kontrolu 😅 bojím

tanity
6. únor 2008

Ach jaaaaaaaaaaaj, ten kon dnes vobec necvala..porazi ma........mam problemy odoslat a strasne dlho to trva, kym nacita stranku a potom ju pre zmenu vobec nenacita....

Niikkyy, neboj, bude dobre.........ja idem na dalsi tyzden.....potom napis, co s tebou robili..........a preco sa bojis? mne je to uz tak jedno, co so mnou budu robit....co uz moze byt horsie.........

vdaka za palecky!! 🙂

tanity
6. únor 2008

ach, cvala.................... 😀

niikkyy
6. únor 2008

Tanity to mi dělalo včera!!že mi vůbec nešel ☹

No bojím aby mi neřekla,že se třeba špatně hojím nebo tak!Bude mi dělat ten vnitřní UTZ tak se i bojím,pač jsem dlouho mezi nohama nic neměla 😅 😀

Jdu tam ve 12,tak pak dám hned vědět!!!!

tanity
6. únor 2008

tak presne toho jedneho sa obavam aj ja.....toho pocitu, ze mam nieco v sebe........ta psychika je svina vsak..........

ani manzelovi nic nedovolim....proste sa bojim...naposledy slo len von a stale mam pred sebou ten obraz, ako krvacam na pohotovosti a lekar ma vysetruje a pcha tie nastroje a ono krv sa len vali a vali............

musime si prezit viacej, nez len samotny potrat, tie dosledky citime kazdy den este dlho po tom....aj trebars take vysetrenie....ja len vypnem a poviem si, musi to tak byt a hotovo, nic s tym neurobim........

Ale budem na teba silno mysliet, aby to bolo co najmenej fyz aj psych bolestne a vycerpavajuce....myslim na teba, niky 😔

niikkyy
6. únor 2008

Tanity přesně!!já pořád vidím,jak uřvaná ležím na gyndě na ambulanci,kde do mě Dr strkat háky aby se kuknul co a jak a mám hrůzu z toho!!!!Pak ještě jeden hnus zážitek z onkologie!jediné štěstí,že má Dr je strašně hodná a citlivá!tak snad to bude OK!!

díky moc,že na mě budeš myslet 😉

tanity
6. únor 2008

ach niikkyy, co vsetko si zena musi pretpiet...a to len preto, ze chcela babatko!!.................

tanity
6. únor 2008

niikkyy, asi sa uz aj pomaly chystas k tej gynde, tak este raz vela stastia a drzim silno palce.
idem nieco pobalit, vecer cestujeme domov a tiez pripravit sa na ten zajtrajsi pohovor, takze zatial packo........ 🙂 🙂 🙂

niikkyy
6. únor 2008

tanity tak papapa!!
já mám Dr vedle v baráku 🙂

a držím palečky na zítra 😉

sluninka
autor
6. únor 2008

niky...týbrďo,Ty jsi kočka 😉

niikkyy
6. únor 2008

alohaaaaa 😀 😀 😀 kočka????mě bavíš 😀 😀

sluninka
autor
6. únor 2008

no to téda jojo, jsem si říkala,když jsem teď četla vzkazy, co mi to píše za pěknou paní 😀

niikkyy
6. únor 2008

😀 😀 ty jsi dežo 😀 😀 😀 😀

niikkyy
6. únor 2008

pustím sem manžu,zkouknu Ulici a vrátím se 😉

sluninka
autor
6. únor 2008

jasan

niikkyy
6. únor 2008

tak manža usnul 😀

sluninka
autor
6. únor 2008

ten můj hraje Pro evolution 😀

niikkyy
6. únor 2008

taky slušný!!!!prej půjdu na net a otočím se a chrápe 😅 😀

sluninka
autor
6. únor 2008

asi unavenej no,to chlapáci občas bývají 😀

co Ti řekla ta dr?

niikkyy
6. únor 2008

no prosím tě!ta mi řekla,že 6ti nedělí a´t tolik nežeru,že stačí 3 týdny,po 3 týdnech můžu sexovat,ale s ochranou!!!v nemocnici upozornovali ze 6 týdnů!!!!!!!!!!!!!!!!!!

v nemocnici řekli že těhu můžu být po 3 měsících,pak po 6 a pak zas po 3 a ona,že je to jedno!!prej cca 2MS!!!

Pak ale řekla,že mám počkat na výsledky rozboru plodů!!!to je měsíc!!a s tím pak na genetiku aby mi řekli co a jak,jenže na genetiku jsou čekací termíny až 9 měsíců!!!

takže si vyber jak dlouho čekat!Podle mě je to uplně jedno,když doktori se neumej dohodnout!!!!!takže to tak horký nebude!!!!!!

sluninka
autor
6. únor 2008

no to asi nebude,když každej tvrdí něco jinýho..já teda pro klid počkám co mi řekne ten můj dr,ale jako 6 nedejbože 9měsíců??? 😀 se zcvokli 😀

niikkyy
6. únor 2008

jo a spatne me vycistili,takže průser je že nešpiním ani nkervácím,nemá to jak ven!
Takže do týdne se mám modlit abych začala aspoň špinit aby se to vyplavilo!
Pokud nic a nebo se to neodplavi do středy,tak se to začne řesit dál!!!!
Prej se to dela injekcema,jako když se vyvoláva MS,ale ty nejsou na trhu,tak jsem se jí ptala jak se to teda dělá a ona že raději mi to neřekne at se nestresuju popredu!!!!Ale kamoska rikala,že se to dela stejne jako ukonceni,proste zrovna jít na výplach dělohy-kyretáž!!! 😖 aspon doufám,to je aspon v narkoze,jestli to delaj jinak,nejak pri vedomi,tak me mrdne

niikkyy
6. únor 2008

jj magoři co????prej až mi na genetice řeknou co byla příčina-pokud vůbec byla!!!doufám,že nebyla!!!takže já budu jako jen tak čekat až si na me na genetice udelaj cas a zbytecne budu třeba půlroku se nesnazit jo??at me neserou!!!za mesic mám mít výsledky,jakmile reknou ze nevedi,stalo se jdem na to,ale pokud teda reknou,ze tam je problem u me,je jasne ze to budem muset odlozit asi no!!ale uvidím

kazdopadne vím,že si ze mě asi dělaj prdel když tvrdej kazdej neco jiného.takže je jedno kdy otěhu 😉

sluninka
autor
6. únor 2008

coooooo??????? jak nejsou na trhu? komunismus a banány? se asi zbláznili,ne? 😖

asi jo...pokud se to má udržet,tak se udrží,pokud ne,tak myslim,že je jedno jestli začneš po měsíci nebo po šesti 😒 fakt super,že nikdo nic neví

niikkyy
6. únor 2008

príma že??neni nic na trhu,hlavně že chtěj tolik peněz za všechna vyšetření,ale aby mi píchli injekci a bylo to tak budu muset na zákrok asi zase!! 😠 😠 komunismus hadr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No fakt vědí hovno jak dlouho čekat 😠 😠 😠 takže si počkám s čím dojdeš ty!!!!!!!se budu bavit dalším časem

krista
6. únor 2008

Ahojky holky 🙂
Mrzí mě že vás potkávám zrovna v tomto tématu, ale nedá se nic dělat že 😉

Jak se cítíte? Co ty Niky, dlouho jsem tě nepotkala 😉