Opět musíme začít od začátku

sluninka
2. únor 2008

Ahojte holky,
pročítala jsem spusty diskuzí a někam se znovu zapojit je těžký. Minulý týden mě bohužel "potkal" spontánní potrat, cca 5tt . Kamarádky na MK už mám, ale poohlížím se, jestli je tu někdo s podobnou, i když smutnou, zkušeností koho teď právě čeká vše od začátku, což je...chvilku počkat a pak hurá objevit zase ty kouzelný // 😵

Budu ráda za všechny příspěvky...

niikkyy
6. únor 2008

no já taky pak vybrala jiný!!skutečnost je jiná a hlavně ty co jsem měla se mi na obrázku nelíbili a pak jsem si je zkusila a sedli jak ulitý 😀 je to prdča!

niikkyy
6. únor 2008

a ty co jsem chtěl jsem si oblékla a hnus 😀 😀

sluninka
autor
6. únor 2008

jj,na modelkách to vypadá líp 😀 ale já budu krásná pro mého nastávajícího 😵

niikkyy
6. únor 2008

to je jasnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😵

tak já pustím toho manžu!!

Tak papa a dobrou

sluninka
autor
6. únor 2008

ahojky 😉

niikkyy
7. únor 2008

aloha

musilka
7. únor 2008

halo? 😲 😕 😕

niikkyy
7. únor 2008

ahojjj

musilka
7. únor 2008

ahoj nikky 😀 jakpak se máš? doufám že už je to lepší 😉
já dneska byla zase na akupunktuře -po páté- a jinak se jen tak poflakuju v práci nějak se mi nic nechce dělat 😅

niikkyy
7. únor 2008

no nic moc po kontrole!!Ale za chvíli pojedu pryč tak si u kánošky snad zvednu náladu-zítra se vdává 😉

jak se máš ty????????
akupunktura jo??hezkýý!!

Objednala jsem si ten femingar nebo jak se to jmenuje,jsem zvědavá,co je to za zázrak 😀

tanity
7. únor 2008

Ahojky holky,
Niikkyy..... 😀 😀 😀 aka krasna fotecka!! Pristane ti to....si kocica..... 😝 😝 😝
inak ma mrzi to s tou kontrolou..som si pretukla prispevky spat...dufam, ze to tento tyzden teda zacne....uz viacej trpiet naozaj nepotrebujes...a suhlasim so sluninkou, co sme to, kde sme to, ze nemaju vyvolavacky!!!??? Halllloooo!!!??? Sibe im?

musilka ahojky, tak ako to slo v cestovke? dovca vybavena? tunisko??

sluninka
autor
7. únor 2008

je tu někdo? 😕

tanuki
7. únor 2008

ahoj Sluninko! Moc gratuluju k plánované svatbě! No nás to možná taky čeká 😅 viděla bych to na květěn/ červen... A kde to plánujete? Já bych byla ráda, kdyby to bylo u M. na chatě - teda svatbu ve městě a pak velkikakanánskou zahradní párty na chalupě 🙂

sluninka
autor
7. únor 2008

tanu..ahoj..no my tomáme až na toho 8.8 líbí se mi to datu, a je to mé šťastné číslo,tak snad to přinese štěstíčko 😉
my chcem normální svatbu,nic velkýho...pak tu party na zahradě..to je nej

tanuki
7. únor 2008

no jo, takové datum, jste měli štěstíčko, že už nebylo plné 😉 No já jsem ze srandy zkoušela počítat, kolik lidí by bylo na svatbě a docela síla! Jen ta rodina... pak spolužáci, kamarádi. Zároveň mi přije, že když už pozvu kamarádku, musím i někoho, koho zná - aby se tam cítila dobře... no prostě jsem se dostala k neuvěřitelnému číslu! Ale zas si říkám, že když to nebude v Praze, tak třeba spousta lidí nepřijede a já nakonec budu ráda za... 🙂 Hlavně, aby bylo teplíčko a nepršelo!

sluninka
autor
7. únor 2008

jo to mám v hlavě taky..počasí..ale nakonec mi to je fuk,protože svatbu budeme mít na zámku místo venku,protože bude moc svateb a nestihlo by se to všechny stěhovat... a pak ta párty,na oběd budeme v restauraci a když bude hnusně,zůstanema všichni tam... už máš šaty,a tak?

tanuki
7. únor 2008

na zámku, to je hezké 🙂 No já nevím, zas tak hrozně se nám do svatby nechce, bylo by to spíš kvůli mimi a rodině 🙂 (teda po potratu jsem se hrozně chtěla vdávat - abych se alespoň na něco těšila ;), ale vyšumělo to, ale na prstýnek teda od té doby čekám a čekám 😀 😀 😀 )
Takže teď čekáme, jestli mimi bude, nebo jestli z toho zas nic nebude... A rodičům to taky nechcem říkat brzo, aby zas nebyli smutní.... jenže.... není možné asi plánovat svatbu jen 2měsíce dopředu, co? No a šaty by byly peprnější, kdyby bylo mimčo- to se asi těžko odhaduje velikost pupíku dopředu 😀

tanuki
7. únor 2008

mimochodem Sluni, do 8.8. je dost času 😀 😀 raději s těma šatama nepospíchej, třeba budeš mít na svatbu taky pupíka 😉

sluninka
autor
7. únor 2008

já s těma šatama počkám,jen tak koukám na střihy...stejně doufám,že už budeme tři 😨 snad
dva měsíce jsou v pohodě..dá se to zvládnout...

tanuki
7. únor 2008

no uvidíme, stejně to bude drsný - M. má v rodině pověst bouřliváka a má o 7let staršího bráchu s manželkou, kteří se začali snažit až teď po třicítce a první pokus jim nevyšel... tak by jim to bylo/jim to bude líto

tanuki
7. únor 2008

Sluní, myslím že v té době už budete tři 😉

sluninka
autor
7. únor 2008

no...pomalu se ozývá víc a víc lidí,co se jim nedaří hned napoprvé

sluninka
autor
7. únor 2008

tanuuuuuuuuuu.....jéžiš Ty jsi těhuuuuu? 😲 to vůbec neviiiiiiiiiiiiiiim

sluninka
autor
7. únor 2008

šmarjá,sem si ničeho nevšimla 😀 tak gratulace...veliká 😅 já jsem fakt tele 😀 tak ať Ti to dobře dopadne

tanuki
7. únor 2008

Sluni, no vypadá to tak, ale chápeš, že // mám pocit že není vyhráno... 😅 Ještě nejsem nalazená na maminkovskou notu... prostě se bojím zklamání 🙂

sluninka
autor
7. únor 2008

tanu..jasan,to chápu,ale stejně...držím Ti moc palečky,strááášně moc..kdy jdeš k dr?

tanuki
7. únor 2008

děkuju!!! No, půjdu se tam asi zítra objednat, ale vychází mi to teď tak na 4+2nebo 4+4, nejradší bych šla za 2týdny, aby bylo už srdíčko a žádný nervování...! Teď zatím akorát očůrávám papírky a bojim se, že jsou světloučký... ale už snad začaly tmavnout 😉 chjo, no teď musí bojovat ona 🙂 nebo on 🙂

sluninka
autor
7. únor 2008

taky přemýšlim,kdy tam pak půjdu..ale asi počkám dýl,až bude to srdíčko..je to jistější,alespoň pro mě 😒

tanuki
7. únor 2008

sluni, musíme věřit tomu, že to byla náhoda, že to prostě od začátku nebylo OK, to je příroda a statistika, ty další pokusy už snad budou v pořádku 🙂 Jak dlouho budete čekat?

sluninka
autor
7. únor 2008

já ani nevim..jsem teprve týden po revizi 😖 takže ještě hodně dlouho..počkám co poví ten můj dr 😒 ale očekávám nějakou spešl dobu..každej tvrdí něco jinýho
jak dlouho jste čekali vy?