Opět musíme začít od začátku

sluninka
2. únor 2008

Ahojte holky,
pročítala jsem spusty diskuzí a někam se znovu zapojit je těžký. Minulý týden mě bohužel "potkal" spontánní potrat, cca 5tt . Kamarádky na MK už mám, ale poohlížím se, jestli je tu někdo s podobnou, i když smutnou, zkušeností koho teď právě čeká vše od začátku, což je...chvilku počkat a pak hurá objevit zase ty kouzelný // 😵

Budu ráda za všechny příspěvky...

sluninka
autor
22. únor 2008

9tis? 😅 no tak na to kašlu,chci dát tak 4tis maximálně...pojedu do Brandýsa,tam mají docela pěkný,pak ještě 20salonů a bude to ok 😀 😅

musilka
22. únor 2008

Brandýs si hodně chválej.... tak vařim tu dobrůtku se špenátem trošku jsem to pozměnila ale špenát tam je 😀

sluninka
autor
22. únor 2008

jo,budeš mít aspoň energii jak Pepek 😀

musilka
22. únor 2008

😀 to nehrozí jsem dneska nějaká vyfluslá 😒 asi důsledek antibiotik 😕
Jé kdybych se mohla vdávat znova..... 😵 hned bych to brala ale udělala bych všechno úplně jinak 😉

sluninka
autor
22. únor 2008

jo to je odbrý,že víš co pak změnit,jen si to nech jen jednou tu svatbu 😀

musilka
22. únor 2008

sluni no to víš že se znova vdávat nehodlám ale je zvláštní jak pak člověk přehodnotí a chce to úplně jinak. 😉

sluninka
autor
22. únor 2008

já chci jednoduchost nic extra..obřad,foto,oběd a pak zahradní grilování

musilka
22. únor 2008

sluni no já kdybych do toho šla znova tak žádný lidi jen my dva pláž někde na Maledivách a svatba tam. Vyšlo by to skoro na stejný prachy a je to stokrát krásnější 🙂

sluninka
autor
22. únor 2008

jdu něco dělat..tak zatím papa 😉

sluninka
autor
22. únor 2008

nejdu,mě to neba 😀

musilka
22. únor 2008

haha 😀 já mám v plánu udělat bábovku ale taky se mi nece 😀

sluninka
autor
22. únor 2008

tak tu dělám už dva měsíce a pořád jsem neotevřela ani mlíko 😀

musilka
22. únor 2008

no však já jí taky dělám už od včera a ještě ani nevim kde mám formu 😀

sluninka
autor
22. únor 2008

to je hrozný se rozhoupat, to je jak ráno, nejhorší je vstát z postele,když se vyhrabu tak už je vše ok,ale donutit se odkrejt a vstát,to je peklo 😀

musilka
22. únor 2008

to mi povídej 😀 jsem zvědavá jak v pondělí vstanu po těch dvou týdnech doma 😖

sluninka
autor
22. únor 2008

tak mě dělá problém vstát i po víkendu,natož pár dní... já se těším domů už konečně,takovej dlouhej tejden zase

musilka
22. únor 2008

no teď už to tolik neutíká jako do těch vánoc. Ale stejně ten čas teď letí nějak rychleji. Všechno je tak rychle pryč 😕

sluninka
autor
22. únor 2008

no když si vezmu že už je jednou nohou březen,tak teda čumim... jsem volala k zubaři a on mi říká, jé vy jste tu byla naposled před 2rokama 😅 a já fákt? to není možný, jsem začala počítat a ono fakt 😀

musilka
22. únor 2008

zubař no fujky taky mě to čeká nemilé Emile 🤐 😅 Minulý týden jsme byly zařizovat dovču na Slovensku jedeme na konci června. TeĎ si říkám jak je to ještě hrozně daleko jenže oni ty 4 měsíce ujedou jak voda

sluninka
autor
22. únor 2008

to teda...vždycky všechno uteče,ale když na to člověk myslí,tak skoro teda vůbec 😒

musilka
22. únor 2008

no nic jdu čekat na manžu už frčí z práce tak se měj krásně pá

sluninka
autor
22. únor 2008

tak ahojík a pěknej víkend 😉

musilka
22. únor 2008

i tobě pá

sluninka
autor
22. únor 2008

hůůůstý to foto 😵 žádná růžovka 😉

tanuki
22. únor 2008

čau Sluní, tak to zatím vypadá, že se taky teda fakt budu vdávat 🙂 Viděla bych to na 20.6. No počkám ještě měsíc, jak dopadnou kontroly... Kde v tom Brandýse? Tchýně tam pracuje... taky bych tam zajela 🙂 přesně, 4000 maximálně..

Gratulace k MS, je vidět, že tělíčko hezky pracuje!

sluninka
autor
22. únor 2008

ahojky tanu...je to Olbrachtova ulice, kousek za spořitelnou v tom dvoře

http://www.salon-elisa.net/

no ale přišla nějak podezřela brzy,to se asi moc často nestává

tanuki
22. únor 2008

ty retro jsou dobré 🙂

sluninka
autor
22. únor 2008

retro? 😅 co to je?

tanuki
22. únor 2008

jsem zvědavá- kamarádka měla jít s jednou svou kamarádkou do salónu zkoušet šaty, nevím, jak je to s tím zkoušením- jestli za to něco platíš, nebo se zavazuješ, že si tam něco pak půjčíš, či můžeš jen tak, zadarmo?
By mě zajímalo, jaký střih mi bude slušet 🙂