Opět musíme začít od začátku

sluninka
2. únor 2008

Ahojte holky,
pročítala jsem spusty diskuzí a někam se znovu zapojit je těžký. Minulý týden mě bohužel "potkal" spontánní potrat, cca 5tt . Kamarádky na MK už mám, ale poohlížím se, jestli je tu někdo s podobnou, i když smutnou, zkušeností koho teď právě čeká vše od začátku, což je...chvilku počkat a pak hurá objevit zase ty kouzelný // 😵

Budu ráda za všechny příspěvky...

sluninka
autor
2. únor 2008

jj...tak se měj pěkně,dávej na sebe pozor a zase si někdy písneme 😉 dobrou noc

niikkyy
2. únor 2008

no já měla pocit že mi operovali ruku 😀

tak dobrou noc a taky na sebe dávej pozor!!!se tu zítra ukážu když budu sama,budu okupovat PC 😀

dobrou a zkus na to chvilku nemyslet 😔

niikkyy
2. únor 2008

jinam jsem se dozvěděla že tam jak to dělali mě tak tam dělaj cca 5 denně zákroků tohoto typu a to jen že musej,nepočítaj to který ženy si tam jdou dobrovolně ☹ to je čísílko co?

Tak dobrou

sluninka
autor
2. únor 2008

jo tak to s tou rukou máme podobný...druhej,třetí den...to jsem byla hotová..pěknou modřinou tam mám 😕

tak pa a pokusím se..

niikkyy
2. únor 2008

no mě napíchla tu první narkozu blbě,místo do žíly pod kůži,takže otok jak hovado a modřina ani nemluvím a nic v ní neudržím ještě teď 😖

papa

zuzanacb
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
niikkyy
3. únor 2008

Dobré ráno 😔

tanuki
3. únor 2008

čau Nikouši, Sluni, to jsme se teda (blbě ☹ )vystřídaly 😔
No uvidíme, u nás tomu zatím extra šancí nedávám, mám fůru stresů, jsme po 2. MS (taky mi řekla čekat tři, i když bez revize) takže jsem fakt zvědavá, jak to dopadne. Bojim, bojim, ale jsem statečná, nějak jsem otrnula. držim se teorie, že dřív nebo později se to podaří, důležitý je to nevzdat...
Chce to se zainteresovat někde jinde - nějaký sport, cokoliv. Ten první měsíc se vleče, ale pak to uteče, ani nevíte jak. 🙂 Snad Vám aspoň to sluníčko dodá lepší náladu!

caira
3. únor 2008

Ahojky sluninka, je tady uz diskuze na toto tema - zaciname po potrate..tak se tam podivej 😉

sluninka
autor
3. únor 2008

zuzi....no koukám,že my ženský máme prostě svoje hlavičky a ženeme se do toho 😵

niikkyy.... ahojky 😉

tanuki... nevíš jak je to se sportem? kdy po revizi můžu normálně začít,hraju fotbal,tak že bych se zatím k tomu vrátila

caira... já vím,že tu takové diskuze jsou,ale je těžký se někam zapojit...

niikkyy
3. únor 2008

Ahojky Tanuki!!no to jsme se teda pěkně debilně vystřídali ☹

Sluni mě Dr přímo zakázal sport po celou dobu 6ti nedělí!!Prej nemám nic tahat,hodně se šetřit a sport NE!ale každej Dr říká něco jiného!!Ale já budu raději v klidu celých 6 týdnů raději

sluninka
autor
3. únor 2008

niikkyy...no tak to radši nebudu nic dělat 😒 chtěla jsem se trochu odreagovat,ale spíš by mi to ublížilo...

niikkyy
3. únor 2008

no uvidíš se zeptej Dr,ale mě to v nemocnici přísně zakázal!!!tak raději toto dodržím!stačí že mám asi zánět 😠

sluninka
autor
3. únor 2008

fakt jo? já jsem s tím předtím taky měla pořád problémy...a teď mám pořád výtoky,tak nevim jestli to tak má být nebo nemá 😒

niikkyy
3. únor 2008

no já se s ním léčila minulý týden,pak jsem šla do nemocnice a už to mám zase!!!tak uvidím co mi Dr řekne ve středu-nerada bych to jako zanedbala a dostala zánět dělohy nebo tak něco!Na to už fakt nemám

sluninka
autor
3. únor 2008

no to byla bylo už "trapný" beztak se na nás ta příroda vyřádila,tak by nám už pro tentokrát mohla dát pokoj...co máš dneska v pl¨ánu?

jo bereš nějaký vitamíny?

niikkyy
3. únor 2008

teď peču buchtu,jdu vytřít a pak žehlit a pak asi budu čumět do blba ☹

No fakt mám zas ten samej výtok jako předtím!!Já totiž ty výtoky mám skoro pořád!!už mě to štve!!!Doufám,že mi na to bude moct něco dát ve středu!!!!!Chci už být konečně čistá a připravená!!!

Jo zobu pořád kyselinu listovou!!ta je moc důležitá a teď!!!A koupila jsem si ten čajíček pro ženy!!

sluninka
autor
3. únor 2008

taky mám výtoky snad celej život nebo co, pořád mi to léčí dokola těma samýma práškama 🙄

já si asi půjdu lehnout nebo nevim,mám nějaký převrácení spaní...

já baby plan,ale asi přihodim tu listovku,všichni jí dlabou a určitě mi neuškodí,spíš naopak

zirafik
3. únor 2008

AHoj holky, je to smutný... potkalo mně to samé 12.12.07... nikdy na toto datum nezapomenu.... Ale čas a holky tady na diskuzi mi moc pomohli a myslím, že to nejhorší už je za mnou... Já jsem čekala na 1.MS, přišla po 37 dnech od revize, pak jsem šla k dr. na UTZ a ta mi řekla, že je vše ok, takže se brzy bude snažilkování... 😉 . Četla jsem řadu názorů, kdy začít... po 1.ms, 2., 6. ... já dlouho čekat nechci, takže bych půl roku ani nevydržela... na druhou stranu jsem četla řadu příspěvků, kde holky byly těhu velice brzy (po 1.MS nebo i v šestinedělí...) a vše pak bylo v poho... Dobou čekání asi úspěch zaručen nebude... Je to na přírodě. Jinak já piju kontryhel, prvních 14 dní do ovulky a beru listovku.
Ps. DRŽÍM PALCE, AŤ JE VŠE O.K.!!! 😉

Taky jsem četla, že šance, že se to bude opakovat je velice nízká, takže příště už je to tutovka 😉

niikkyy
3. únor 2008

já ten baby plan nejím!!!!ani nemůžu!kvůli štítné žláze,je tam moc jodu!!!můžu 1 týdně a nevím zda to má smysl,tak dlabu tu listovku!!!

Jo s tím výtokem to máme stejný,taky je mám pořád a je to otravný!už jsem snad měla všechny globule co existujou !!!No jsem zvědavá na středu co mi řekne 😖

No já zas mám až moc energie a pořád bych něco dělala,ale mám i strach,tak se snažím odpočívat,ale to nejde!spát se mi nechce v noci taky ne 😒 je to na pikaču prostě!!!!!

Už aby jsme se začali snažit znovu!!!!To bude určo lepší stav než teď!!!
Mám strach ale aby nám to šlo nějak normálně a né ještě čekat třeba rok,to by bylo na palici ☹

junovka
3. únor 2008

Je mi to luto ☹ Drzim palceky, aby to uz vyslo 😉

Inak, taka to tema je uz niekde v Snazilkach, tusim 😕

sluninka
autor
3. únor 2008

zirafik...ahojky,je to hrozný kolik těhulek to potkalo,a pořád jich přibývá a přibývá,to by mě zajímalo,čím to je způspbeno 😖 taky mi pomohly hodně holky tady na koníkovi,ale stejně to ve mě pořád je a je to moc těžký...já taky nevydržím čekat dlouho,hned jak budu moc a nebude nějakej problém jdeme na to...

niky... ona ta listovka je stejně asi nejdůležitější,teda jak to tak všude čtu...
taky jsem měla globulí tři pr*ele a nic,pořád se to vrací... si pamatuju když mi dr říkal,že je třeba vyléčit čípek abych třeba za 2roky mohla klidně užívat těhotenství, no a 2měsíce na to jsem tam šla pro potvrzení těhu...těžko říct,jestli se to nepovedlo kvli výtokům nebo nevim 😒

teda zítřejší návrat do práce,to bude něco.Taaak se mi nechce,ale pracovat bohužel musíme všichni 😖 mám strach co tam na mě vybalí a jak se budou chovat...

taky tajně doufám,že to půjde hned a nebudeme muset čekat půl roku,nedej bože rok!!! 😅 to by mě zabilo

sluninka
autor
3. únor 2008

junovka...já vim,že tyto témata tady jsou,ale je tam plno holek těhotných,takže je nechci stresovat a ani číst jak si užívají těhu,moc jim to přeju,ale já se radši uklidim teď do ústraní abych někoho nestresovala,natož pak těhulky,ty mají být v klidu 😉

sluninka
autor
3. únor 2008

no jdu se natáhnout,padá mi hlava na klávesnici.... 😔

zirafik
3. únor 2008

Sluni, čím je to způsobeno? To Ti nikdo neřekne... je tam strašně vlivů... v 60% to bývá genetická vada... ☹

sluninka
autor
3. únor 2008

zirafik... no právě...a dřív tohle nebylo a jaký jsme byly krásný a zdravý miminka

niikkyy
3. únor 2008

Sluni jj taky mi Dr říkala a všude slyším,jak je listovka nejdůležitější!!

No já měla taky hnusnej výtok a pak mi řekli,že musím na onkologii,že mám něco na čípku-prostě zvýšený počet rakovinotvorných buněk!!Takže já halo že umíram a že mám rakovinu atd!!No a přesně do týdne jsem zjistila,že jsem těhu!!!Jo a ještě jsem brala ATB měla jsem angínu,ale měla jsem ATB pro těhulky,takže tím to neni!!!!!!Takže třeba to je taky možný že díky té onkologii se to stalo,ale co já vím!!!byla jsem na té onko a tam mi řekli,že vše je už OK!!Takže jsem byla zas čistá!!!!No raději nepátrat!!!

Tu práci ti nezávidím!!!Já i když vidím,že mi někdo volá z práce,tak bych to nejraději nezvedla!Je mi uplně zle!!!!

No taky jsem uvažovala,že nechám v klidu 6ti nědělí a pak se prostě hlídat nebudem a uvidíme!Teda pokud mi Dr řekne po 6 že jsem OK!!!

Zirafik:děkujem moc a tobě držím palečky at se brzo zadaří!!Taky si myslím,že si samo tělo řekne kdy jo a kdy ne!! 😉
A to,že druhé těhu většinou už je OK jsem slyšela hodněkrát!!že ta šance na opáčko je šíleně nízká!!Tak budu doufat 😉 Jen mám strach aby to zas nebyli dvojčata,pač to je riziko už samo o sobě ☹

Junovka!taky vím,že je tu dost diskuzí,ale taky souhlásím naprosto se Sluninkou!Ty holky už to maj za sebou a jsou těhule a určo nechtěl aby jsme jim to připoměli a já nemám náladu řešit těhu 😔

niikkyy
3. únor 2008

no taky jsem byla na genetice!!!
no jsem zvědavá jak dopadnu na podruhé a jestli něco zjistěj z těch rozborů-lepší by bylo kdyby nezjistili důvod!!To bych si aspoň řekla ANO stalo se prostě,ale vědět důvod tak se zvencnu(kdyby to bylo nějak vážný a neřešitelný)
ale když jsem viděla tady fotek UTZ holek co maj mimca Ok a vemu to moje,bylo to evidentní a viditelné,že nebylo něco v pořádku 😔

sluninka
autor
3. únor 2008

niky...a vy máte v rodině dvojčátka? že se Ti to takhle povedlo?

niikkyy
3. únor 2008

no babičky máma prý byla z dvojčat,ale jedno nepřežilo porod a moje teta čekala taky dvě,ale jedno taky zemřelo ale na začátku těhu!!!!!!