• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Otěhotnění během menstruace. Je to vůbec možné?

24. června 2014 
@andelka dakujem :slight_smile:.
Praveze ovulaciu mavam na 13-14 den od zaciatku cyklu. A pohlavny styk sme mali v 1. a posledny den MS. Cize k ovulacii by to bolo daleko... no uvidime :slight_smile:
11. lis 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terez23 a ten poslední den MS to bylo kolikátý DC? Jestli to nebylo později jak 8DC, tak nic :slight_smile:
11. lis 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka 5-tym dnom mi konci MS. (niekedy 6tym)... Len obcas sa "zblazni" matka priroda, tak ma napadlo, ci sa nejake vajicko neuvolnilo kedy "nemalo" :slight_smile: a ci je to vobec dva tyzdne po ovulacii (resp 16-22dni) po ovulacii mozne (a pocas ms). Dva dni mi meskali ((preto az 16dni od ovulacie dalsia ovulacia ci je mozna), ale to bolo kvoli svadbe a stresu...
11. lis 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terez23 tak to bys musela mít další ovulku hodně moc brzo, když to bylo 5den. Takže nelze :slight_smile:
11. lis 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucerita ahoj a kolko si zato platila?
14. lis 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den maminky :slight_smile:,
do naší Wiki knihovničky byl přidán nový článek Otěhotnění při menstruaci http://www.modrykonik.cz/otehotneni-pri-menstruaci/.
Budu moc ráda, pokud si vyšetříte chviličku a napíšete i Vy své zkušenosti s touto "hříčkou přírody" :slight_smile: .
Vaše příběhy a postřehy jistě ocení i ostatní maminky koníkovky, které třeba zrovna teď řeší stejnou situaci.
Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát Vám děkuji za Váš čas a také za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat :slight_smile: .
Pěkný den všem.
Denisa
@andelka @terez23 @tucniacik @perina @irsina83 @danu @kolienko @sikiki @adelii @amadora
@oneri @prinzesz @anneta @adunka73 ...a další :slight_smile:
7. dub 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím, prosím o radu
Už 2 roky neberu HA. Doktor mi přišel na to, že na pravém vaječníku mi špatně dozrávají vajíčka a tímj pádem to s otěhotněním nebudu mít jednoduché.... nevíte jestli je tu možnost otěhotnět i při menstruaci? mám jí kolem 30.dne tak zhruba 5dní... Děkuji za pomoc a radu emoticon
24. čer 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek